Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Insallah bukes olur canim benimmm
Bu ay elfidam v3 senden umutluyum hadin bakalim.bence zamani geldi.. insallah olur yaa artik siizde hamile duymak istiyom.. Rabbim daglari taslari yaratan Rabbim sizinfe icinize.saglikli bebegini versin insallah aminn..
Elfidam celik asilamadan sonra dikkat edin ama sureklide bunu dusunmeyin.. esirgenen goze cop duser.. asilamayi unutmaya calisin insallah olur bukes:)
İnşallah gülüm llah razi.olsun senden rabbim yavrunu saglikla kucana almayi.nasip etsin biz.emekli bir yola gidiyoruz rabbim emegimizi bos etmesin cnm :)

Kizlar gecen hafta sonu cumartesi aa kalsin dusuyodum.. dusmeyi birak sirt ustu duz bir sekilde yere kapaniyodum.. Allah korudu hemde esimin yuzunden..
Normalde hic oyle sakayla itmesi olmazdi..
Haftasonu arkadaslaf geldi oyun oynadik tabi yenildi benimki hazimsizlik tavan yapti..
Hadi ordan gibisinden sakalasirken itti benin ben aliskin olmadigimdan dengemi bulamadim.. allahdan kolum duvara carpti esjmde hemen tuttu yoksa yere siddetli sekilde seriliyodum..
Cok sukur Rabbime bisey olmadi..
Ama sunu anladim..
Kazanmak icin okadar cok cabaliyoruz hamile kaliyoruz kaybetmesi okadar basitki.. en ufak hatayla gidiyor..
Gerci yasicak omru olmasa durdugu yerdede gider.. nebilim..
Evt cnm kismet nasip cok.dikkatli ol bn 2 ay boyunca yattim ablam bana bakiyodu yinede gitti kısmet cnm icine.kötü seyler alma

Geri