Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar merhaba ya bana yardımcı olun bılgısı olan varsa lütfen sımdı bahcelıevler medıcal parkda tup bebek yaptıranlar varmı yada bağcılar medıpol da ıkısı arasında kararsız kaldım ve hıc tanıdık bıldık dr yok var mı bılgısı olan bana yardımcı olur musunz lütfen

Öyle cnm ama tedbirde lazim.sende dikkat et su kovasini kaldrma iliskiye basladnz mi dikkatli ol yinede allah korusun cnm bnm olsun bbde esirgemeyecm ama dikkatte edicm
Aynen canim ole aman aman esirgeme ama dikkat etmezlikde yapma.. gercekden annem derdi inanmazdim esirgenen goze cop dusuyor.

Hamile oldugumda esim umutsuzdu nekadar sevibsede.. cunki arkadaslarinin hep cocuklari dusmus ondan cok korluypdu.. bende hep Allahin izniylr bisey olmaz o Rabbime emanet.. ben omrunun son anina kadar Rabbime emanet ettim.. Diledigi zaman alir uzulurum ama yikilmam derdim.. cok sukur ill 3 ayi bitirdim.. ilk zaman kayiplarda insan uzuluyo ama dunyalarin yukilmaz.. millet 8 ay tasiyip kaybediyo.. Daha beterleri var oyuzden hamile olursan hic duscekmi diye korkma.. veren Allah alan Allah ona sukretmekden baska bisey yapamayiz..
Iliskiyede bikere yaptik daha hala yapmadik 3 ayda 1 kere oldu:D
Korkudan geberiyo bisey olcak diye.. olan bana oluyo:D

Aynen canim ole aman aman esirgeme ama dikkat etmezlikde yapma.. gercekden annem derdi inanmazdim esirgenen goze cop dusuyor.

Hamile oldugumda esim umutsuzdu nekadar sevibsede.. cunki arkadaslarinin hep cocuklari dusmus ondan cok korluypdu.. bende hep Allahin izniylr bisey olmaz o Rabbime emanet.. ben omrunun son anina kadar Rabbime emanet ettim.. Diledigi zaman alir uzulurum ama yikilmam derdim.. cok sukur ill 3 ayi bitirdim.. ilk zaman kayiplarda insan uzuluyo ama dunyalarin yukilmaz.. millet 8 ay tasiyip kaybediyo.. Daha beterleri var oyuzden hamile olursan hic duscekmi diye korkma.. veren Allah alan Allah ona sukretmekden baska bisey yapamayiz..
:) aynen cnmbbde.öyle yapicm

Mcaskan kac aylik haftalik oldu canm

Geri