Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

stres yapmamanız gerekiyor.bir de yumurtlama dönemini çok iyi hesaplamak lazım.mesela ben geçen ay doktoruma gittiğimde olması gereken adet tarihinden geriye 14 gün say ve o günden 1 önceki ve 1 sonraki günleri de boş geçirme demişti.çok şükür 2.ayda hamile kaldım. Rabbim size de nasip etsin hayırlısıyla.
Stres gercekten cok tetiklyo ben bu ay hc kafama takmadm cok dusunmemek lazm inan hc bi belrti yasamadm dger aylar cok takydm hep bi belrtm oluyodu yani takmamak gerekyo

stres yapmamanız gerekiyor.bir de yumurtlama dönemini çok iyi hesaplamak lazım.mesela ben geçen ay doktoruma gittiğimde olması gereken adet tarihinden geriye 14 gün say ve o günden 1 önceki ve 1 sonraki günleri de boş geçirme demişti.çok şükür 2.ayda hamile kaldım. Rabbim size de nasip etsin hayırlısıyla.
Stres gercekten cok tetiklyo ben bu ay hc kafama takmadm cok dusunmemek lazm inan hc bi belrti yasamadm dger aylar cok takydm hep bi belrtm oluyodu yani takmamak gerekyo

Hayırlı pazartesiler hehehe :) enerjik baslamak lazım hersey morelle baslar.. bu ay ilk kez yumrtlama gunumu takip ettim sıkı bi calismayla tabiki:) ve adetime sonn 6 guncuk.. vucut ısım bianda artıo kirpiklerim carpraz duruyo cok sık acikiyorum migdem kendi kendini kemiriyor resmen diyebilirim gogus uclarim koyulasti ama agrim sizim yok kasıklarıma kramplar girebilio ummadigim anlarda gibi bi suru belirti sıralayabilirim ama olumsuz gormeye alistigimizdan artik bi zamandan sonra kendimimi dinliyorum piskolojikmi gibi dusunceler sarıyo rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah eger olursa ilk bebisim olcak 1 sene 8 gundur bekliyoruz onu :)) ^_^

Ekli dosyalar

• bebek4.jpg
    bebek4.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 526
Geri