Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kzlar ne durumdasnz benm adetme 2gun kaldi adet sancm yok yumurtalklarm cok agryo sadece ama umudm yok hayrlsi artk

Hermevsım cok saol bıtanem unutmamssın bızı dua edıyorsun ınsss bzde ınanıyoruz rabbım buyukk duamızı kabul edecek bırgun ınsss
senınde bebegınn de ıyı olmasına cok sevındım kendıne ve bebıse ıyı bak cnm opuldun bızde senı unutmayız tatlım gel arada neşe olun bıze bebıslerle umut olun ıns
Elimden geldiğince olmaya çalışırım canım ama dedigim gibi çok zor günler geçirdim ve cok sukur şimdi iyiyim hala ilaç falan kullanıyorum inşallah sorun çıkmaz tekrar ama giremezsem bile duam sizinle bilin

Slm kızlar nasılsıniz giremiyorum ama unutmadım sizi duam sizinle elfidam çelik bebeğim gelsin eda. Ve ismini unuttuğum kim varsa mc canım Ceylinim umarım bebişler iyi sizin icin de duam ve yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. Kızlar benim çok yoğun kanamam oldu cok korktum ve bebegime birsey oldu sandım normal kanama adet gibi değildi su gibi aktı resmen ve acil hast gittim ağlaya ağlaya ama çok şükür bebeğim çok iyi kanama stres den ve yeteri kadar iyi beslenmemémden olmuş şimdi ilaç vs kullanıyorm kızlar giremiyorum sürekli ama unutmayın kızlar beni iyi geceler
Hermevsım cok saol bıtanem unutmamssın bızı dua edıyorsun ınsss bzde ınanıyoruz rabbım buyukk duamızı kabul edecek bırgun ınsss
senınde bebegınn de ıyı olmasına cok sevıdn
Kizlar bisey soyliycem. Mesaj yazdiginiz zaman, hani cevapla butonuna basiyoruz ve hata olustu penceresi aciliyo ya. Iste tekrar cevapla butonuna basmayin çünkü tekrar tekrar basinca ayni mesaj uç dort defa cikiyo.
Bir defa basip biraz bekleyin, sonra sayfayi guncelleyin. Mesajinizi yayinlanmis goreceksiniz.
cnm aynen benmkıde ole olmuş bastyımda bastım hahaha neyse cnm sıkıntı var sıtede galıba :D

Slm kızlar nasılsıniz giremiyorum ama unutmadım sizi duam sizinle elfidam çelik bebeğim gelsin eda. Ve ismini unuttuğum kim varsa mc canım Ceylinim umarım bebişler iyi sizin icin de duam ve yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. Kızlar benim çok yoğun kanamam oldu cok korktum ve bebegime birsey oldu sandım normal kanama adet gibi değildi su gibi aktı resmen ve acil hast gittim ağlaya ağlaya ama çok şükür bebeğim çok iyi kanama stres den ve yeteri kadar iyi beslenmemémden olmuş şimdi ilaç vs kullanıyorm kızlar giremiyorum sürekli ama unutmayın kızlar beni iyi geceler
Kizlar bisey soyliycem. Mesaj yazdiginiz zaman, hani cevapla butonuna basiyoruz ve hata olustu penceresi aciliyo ya. Iste tekrar cevapla butonuna basmayin çünkü tekrar tekrar basinca ayni mesaj uç dort defa cikiyo.
Bir defa basip biraz bekleyin, sonra sayfayi guncelleyin. Mesajinizi yayinlanmis goreceksiniz.
cnm aynen benmkıde ole olmuş bastyımda bastım hahaha neyse cnm sıkıntı var sıtede galıba

cnm aynen benmkıde ole olmuş bastyımda bastım hahaha neyse cnm sıkıntı var sıtede galıba :D
KIZLAR ben karnımı cektırdım elfıdam ınsss sıfa olur da sıze de tavsıye ederım kadın rahmın kaymış yanları su toplamış hep dedı cok ovdu bastıra bastıra vallaa butun dmarlarmda hıssettım ama karnımdaki sıs ındı sımdı bıraz bıde solemesı ayıptr su geldı hep :S bakalım bu ay bu sekılde kalamazsan yıne gel dedı allahın ıznıyle olacak falan dedı yaaa ınss sıfa olur bıde parayla yapmıo ya normalde kimseye de yapmıomus ama saolsun kırmadı bızı ya

hayr olsun canım benim artık dikkat ediyorum tabi bu korkuyla gerçekten çok zor bi durum ya sizde inşallah kısa zamanda bu güzel haberı verirsiniz bize
canm allahımm sana ve bebeine saglıkk versn bende aynı seyleri yasadımm ama cook sükr bebeimde bise yokmus allahıımm bebislrmizi bize bagıslasın insallah saglık sıhatli kucaımıza almaı nasip etsn rabbim aminn

edaaaa canmm bende hamile kaldıım ay kasıkalrımı cekmisti bitane ebe damarınn egri dedi ama hangisnin faydası olduunu bilmiorum doktrnmu ebeninmi o ay hamile kaldm işte canm cook sükür insallah faydasını görrsün canm sende hamis ülduunu ögrenrsn rabbim isteyen herkeslerede versnn aminn

Geri