Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kizlar insaallah dediginiz gibidir. Asilama dan beri cok feci göğüs agrisi vardi, ama bugün azaldi. Onun yerine adet belirtilerim başladi.
Neye yorcagimi bilmiyorum. Vallah Sizin gibi bende bekliyorum sonucunu.

hakkında hayırlısı olsun cnm bu ay olmazsa tüp bebek ile olur inşşşşş cnm

Canim şuan sonrasini bile dusunmek istemiyorum. Bunun tutmadigini düşünmek istemiyorum çünkü. Allah in izniyle bu asilama tutmustur insaallah. Yani simdilik, son ana kadar böyle düşünmek istiyorum.

Doktorum demisti. Simdiden sonrasini dusunurseniz bilin ki bu tedavi de olumlu sonuç vermez.

O yüzden sonrasini dusunmuyorum.

Canim şuan sonrasini bile dusunmek istemiyorum. Bunun tutmadigini düşünmek istemiyorum çünkü. Allah in izniyle bu asilama tutmustur insaallah. Yani simdilik, son ana kadar böyle düşünmek istiyorum.

Doktorum demisti. Simdiden sonrasini dusunurseniz bilin ki bu tedavi de olumlu sonuç vermez.

O yüzden sonrasini dusunmuyorum.
iyi olurr inşşşşş cnm

canımm inşallah bu sefer yüzüne güler rabbim inşallahh peki bunlardan başka bi belirti yokmu yani heraydan farklı olan bişeyler

Farkli olan şey, asilama nin ertesi günü baslayan çok feci göğüs agrisi ve sismesi vardi. Agridan uyku uyuyamaz oldum o derece yani. Artik bir haftadır sutyenle yatiyordum. Dokundugumda yara gibi agriyordu. Yine agriyor ama düne göre azaldi.
Yorgunluk, uyku hali devam eden. Ama onlari ilaclara yoruyordum.

Ama göğüs agrisini ilk defa yasadim.
Üç asilama da hiç olmamisti.

Farkli olan şey, asilama nin ertesi günü baslayan çok feci göğüs agrisi ve sismesi vardi. Agridan uyku uyuyamaz oldum o derece yani. Artik bir haftadır sutyenle yatiyordum. Dokundugumda yara gibi agriyordu. Yine agriyor ama düne göre azaldi.
Yorgunluk, uyku hali devam eden. Ama onlari ilaclara yoruyordum.

Ama göğüs agrisini ilk defa yasadim.
Üç asilama da hiç olmamisti.
bu kez tutar inş cnm

Geri