Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Mrb arkadaşlar ben dün Dr.a gittim ve kan testi istedi.Beta hcg 46 çıktı. 2 gün sonra tekrar test istedi.Bakalım şu anda hamilesin ama değerin 2 gün sonra iki katına çıkması lazım dedi. Bekleyip görcez.

merhaba.hayırlı olsun.Allah isteyen herkese nasip etsin.darısı başımıza:)
inanın adınıza çok sevindim.

Mrb arkadaşlar ben dün Dr.a gittim ve kan testi istedi.Beta hcg 46 çıktı. 2 gün sonra tekrar test istedi.Bakalım şu anda hamilesin ama değerin 2 gün sonra iki katına çıkması lazım dedi. Bekleyip görcez.

sizin rahimde kalınlaşma vardı ama negatif çıkmıştı dmi kan testi,geç döllenme olabilir demişlerdi değil mi?kaçıncı gününüz şimdi?gecikti mi?ben de bekliyorum.adet tarihim 9'u ama o gün gelmek bilmiyor!

ms

merhaba benim iki gun gunum gecti yani ilk defa bu kadar uzun surdu ama goguslerim cok agriyo adetmi olucam zaten hamilede olsam dun kist icin ekografi cektirdim orda cikardi oyle degilmi??? cevap yazin hanimlar lutfen

sizin rahimde kalınlaşma vardı ama negatif çıkmıştı dmi kan testi,geç döllenme olabilir demişlerdi değil mi?kaçıncı gününüz şimdi?gecikti mi?ben de bekliyorum.adet tarihim 9'u ama o gün gelmek bilmiyor!

Ben o olay olduğunda hastalanmıştım. Yani 3 gün sonra regl olmuştum bu ay daha henüz dr a gitmedim sadece idrar ve kan testi yaptırdım. Dr. a bugün gidicem.Tabi bugün yine kan testi yaptırıcaz. Hep dua ediorum inş. kötü bişey olmaz ve değerim yükselmiştir.Allah isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inş.

ms

ne olur cevap yazin ben niye adet olmuyorum hamile olan bayanlar sizde adet gormediginiz halde adet gorucekmis gibi seyler olurmuydu offfff bide dun uyuyodum esim gelmis uyandirmis diyoki dun ruyamda hamileymissin diyo cok istiyo bi bebegimiz olsun allah hayirlisiyla bizlerede saglikli hayirli evlatlar verir insallah

ben o olay olduğunda hastalanmıştım. Yani 3 gün sonra regl olmuştum bu ay daha henüz dr a gitmedim sadece idrar ve kan testi yaptırdım. Dr. A bugün gidicem.tabi bugün yine kan testi yaptırıcaz. Hep dua ediorum inş. Kötü bişey olmaz ve değerim yükselmiştir.allah isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inş.
amin .inşaallah hayırlı sonuçlar alırsınız.dualarım sizinle.ama mutlaka cevap yazın olur mu?

Ben de dün gece rüyamda adet olduğumu görüyordum:(artık gündüzüm gecem bu oldu.artık kabuslarım da bebek üstüne

merhaba benim iki gun gunum gecti yani ilk defa bu kadar uzun surdu ama goguslerim cok agriyo adetmi olucam zaten hamilede olsam dun kist icin ekografi cektirdim orda cikardi oyle degilmi??? Cevap yazin hanimlar lutfen

merhaba misafir melek:)ben bu konuyla ilgili hiçbir fikre sahip değilim.ama bi yerde okudum şimdi.orda yumurta 6 haftalıksa ekografide görünebilir yazıyordu!
Bilmem yardımcı olabildim mi?hamileysen bile gecikmen 2 gün olduğundan 6 haftalık hamile olman imkansız yani görünmemiş olabilir

ms

merhaba misafir melek:)ben bu konuyla ilgili hiçbir fikre sahip değilim.ama bi yerde okudum şimdi.orda yumurta 6 haftalıksa ekografide görünebilir yazıyordu!
Bilmem yardımcı olabildim mi?hamileysen bile gecikmen 2 gün olduğundan 6 haftalık hamile olman imkansız yani görünmemiş olabilir

insallah oyledir tesekkur ederim hayirlisi olur insallah

slm bu siteyi bende yeni fark edenlerdenim paylaşımlar çok hoşuma gitti herkes birbirine destek oluyo.bende 10 aylık evliyim hiç korunmadık ama bir sonuç alamdık henüz.adetime 10 gün var ufff bir geçse ve o güzel sonucu alsak.adetim bittikten sonra ki 18 ağustosta başladı 24 bitti.27 sinde akıntım başladı başta normal su renginde akıntıydı bi kaç gün sonra uzayan bir akıntı şeklini aldı iki gün sürdü sonra akıntım azaldı ama devamediyo.iki gündürde göğüslerim şişti ağırıyo hafif tek taraflı kasık ağrım var.sizce hamile olabilrimiyim...allah isteyen herkese meleğini kucağna almayı nasip etsin....

slm bu siteyi bende yeni fark edenlerdenim paylaşımlar çok hoşuma gitti herkes birbirine destek oluyo.bende 10 aylık evliyim hiç korunmadık ama bir sonuç alamdık henüz.adetime 10 gün var ufff bir geçse ve o güzel sonucu alsak.adetim bittikten sonra ki 18 ağustosta başladı 24 bitti.27 sinde akıntım başladı başta normal su renginde akıntıydı bi kaç gün sonra uzayan bir akıntı şeklini aldı iki gün sürdü sonra akıntım azaldı ama devamediyo.iki gündürde göğüslerim şişti ağırıyo hafif tek taraflı kasık ağrım var.sizce hamile olabilrimiyim...allah isteyen herkese meleğini kucağna almayı nasip etsin....
mehaba:)benimde 9'u.ama vakit geçmek bilmiyor!bügün test yapsam çıkar mı acaba!!ben de onu düşünüyorum.ama şunu söyleyeyim belirtiler insanı yanıltıyor!her ay hüsrana uğramaktan sıkıldım
.mesela benim ovulasyondan sonra şeffaf bi akıntım devam ediyor.hala.inşaallah hamilesinizdir.Allah hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.

Geri