Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

selam arkadaşlar

bende siteyi uzun zamandır takip ediyorum.bu sefer yazabileceğim şeyler var. ben de paylaşayım dedim. dün adet olmam gerekiyodu olmadım inş da olmam hamilelikten dolayı. bir yılı aşkın süredir istiyoruz ama kısmet olmadı. bu ay göğüslerim çok sızlıyor ve şiştiler. bir de çok akıntım ve bel ağrım var. zaman zaman bacaklarım sızlıyo romatizma gibi. arada bir kasığımda batmalar oluyo , çok da uyukluyorum. inşallah hamileyimdir nolur dua edin. ve hamile olabilir miyim bana bilgi verinnnn. allah hepimize en yakın zamanda hayırlı evlatlar versin

Sevgili Tunaa,daha çok var doğumuma.Şu an 14 hafta 6 günlük hamileyim.Artık rüyamda hep bebk görmeye başladım.Rabbim hayırlısıyla kucağıma almayı naip etsin bana ve tüm hamile olan meleklere...Sen de inşAllah en kısa zamanda 2 .meleğine kavuşursun.Sevgiler...

Sevgili Asude Reyyan,daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi hamilelik belirtileri kadından kadına farklılık gösteriyo.Benim iştahım acaip açılmıştı.Kasıklarımda senin deiğin tarzda batmalar oluyodu.Göğüslerim çok gerilmişti ve acıyolardı.Bi de idrarımın kokusu tuhaf ama değişti.Hiç mide bulantısı çekmedim çok şükür.Umarım hamilesindir.Rabbim gönlünden geçenleri versin.

merhaba arkadaslar bende yeni hamileyim daha 10 haftalik bebegim.erken belirti olarak bende goguslerim cok sismisti ve dokunamayacak kadar sizliyordu. Adet donmelerinde de olur ama bu daha farkli ve siddetli idi. Ayrica kasiklarimda batmalarim olmustu. aniden kramp girer gibi bicak saplanip cikar gibi. Akintim ise artmisti Birde sik idrara cikiyordum

Ayrica burnum cok iyi koku almaz normalde ama bu hamilelikle burnum kokulara cok hassaslasti. Parfumum bile beni rahatsiz ediyor

Arkadaşlar ya yardım edin, iki gün önce adet olmam gerekiyordu olmadım. normalde pek aksama olmaz, düzenlidir. bugün sabah adet oldum sandım. adet başlangıcındaki gibi kahverengi bi akıntı geldi akşam oldu hala tık yok. hemen adetim başlardı. beklemedeyim ama ped tertemiz. yerleşme kanamsı adet günlerinde olabilir mi? hala hamile olma ihtimalim var mı?

inşallah canım, güzel dileklerin için teşekkürler, senin arkadaşının ki de mi adet gününde olmuştu? ben devamı gelir mi diye yarın da beklerim olmadı test yaparım inşallah hamileyimdir, inşallah tüm isteyenlere verir rabbim.

7.6 mm lik bir dogum kesesi ile 2,5 haftalık hamileyim. :) rabbimin bu mucizesini herkes yaşar inşallah..teşekkür ederim.darısı sana ve tüm dileyenlere..

Sevgili Tunaa,daha çok var doğumuma.Şu an 14 hafta 6 günlük hamileyim.Artık rüyamda hep bebk görmeye başladım.Rabbim hayırlısıyla kucağıma almayı naip etsin bana ve tüm hamile olan meleklere...Sen de inşAllah en kısa zamanda 2 .meleğine kavuşursun.Sevgiler...

EYAGİZ canım çok sevindim yaa, hayırlı bir hamilelik geçirmeni dilerim, amin inş bizler de bu ay güzel haberler veririz:) kendine ve bebişine iyi bak..

mysterious, senin daha küçükmüş meleğin:) ama zaman çok çabuk geçiyor, hayırlısıyla ona kavuşup güzel kokusunu duyarsın inş. dileklerin için de çok tşkler...

malesef regl oldum.çok heyecelanmıştım acaba bu sefer oldu mu diye. nasip değilmiş. inşallah geç olmadan rabbim en yakın ve hayırlı zamanda nasip eder.

canım tavsiyen için çok teşekkür ediyorum sudecim senin hamilelik belirtilerin neydi bizimle paylaşırmısın... birde hamilelikte vucud ısısı 36 dan yukarı olursa hamilesin demek oluyor tezi doğrumudur

Geri