Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

bi de alt kısımdan bi ağrı vuruyo gibi zaman zaman.sürekli bi ağrı da yok ama :( sizce umut var mı?

idil bence yaşadığın belirtiler hamilelik belirtileri canım yüksek bir ihtimalle bende aynılarını yaşamıştım hem üzülme uzun süredir olmaması yine olmayacağı manasına gelmez Rabbim isterse herşey olur bencede bir kan testi yaptır sen zaten her duruma şartlanmışsın tüp bebeğe bile neden üzülesinki ve bize güzel haberler ver...

ayrıca geç döllenmiş olabilir o nedenle testte çıkmamışdır ama görünen siyah nokta bence beyaz bir ışık olabilir

Son düzenleme:

kızlar ben korunuyorum ama bir haftadır midem feci bulanıyo zaman zaman yeme isteği oluyo bazende tam tersi yemekten tiksiniyorum bikaç gündürde baş dönmelerim var gaz problemim var karnım şiş yorgunluk hissi var başım ağrıyo dün regl sancısına benzer bi sancı yaşadım ama olmadım her an olacak bi hissediyorum daha 10 - 12 gün var adetime sizce bana neler oluyo :(((((((((( hamilelik belirtileri bu kadar erken olurmu test alsam sonuç alabilirmiyim

kızlar ben korunuyorum ama bir haftadır midem feci bulanıyo zaman zaman yeme isteği oluyo bazende tam tersi yemekten tiksiniyorum bikaç gündürde baş dönmelerim var gaz problemim var karnım şiş yorgunluk hissi var başım ağrıyo dün regl sancısına benzer bi sancı yaşadım ama olmadım her an olacak bi hissediyorum daha 10 - 12 gün var adetime sizce bana neler oluyo :(((((((((( hamilelik belirtileri bu kadar erken olurmu test alsam sonuç alabilirmiyim
slm canim ayni belirtileri bende yasamistim gecen ay ama reglim geldi bir aydir kurunmuyoruz bizde bide hangi tur bi korunmaniz var bence regliyin gununu bekle rabbim gonlune gore versin.

bende erken yaşamıştım belirtileri gül güzeli reglime 15 gün kala olacakmış gibi oluyordum hatta burda paylaştığımda bir arkadaş bana sana verilen cevabı vermişti bende geçen aynısı oldum ama regl gördüm demişti, ama ben görmedim hamileydim :) inşallah sende ölesindir ama test için bekle acele etme derim

evet canim bendede olmustu aynilari mide bulantisi haric ama 10 veya 12 gun oncesinden idrar testi tam sonuc vermeye bilir... kan testini oneririm yada biraz daha bekle

kizlar ben 5 haftalik hamileyim arada bir hala adet sancilarina benzer sancilarim gelip gidiyo birde gulme gelip guldugum zaman karnimin altina acayip agri saplaniyo o anlik sizce bu normal midir???

slm canim ayni belirtileri bende yasamistim gecen ay ama reglim geldi bir aydir kurunmuyoruz bizde bide hangi tur bi korunmaniz var bence regliyin gununu bekle rabbim gonlune gore versin.

cnm haplara güvenemediğim ve uzun süreli korunmayı düşünmediğimiz için geri çekilme ile korunuyoruz dün yine regl olacak gibiydim ama olmadı yarın inş dr gidiyorum yumurtalıklarda yada herhangi bi problem varmı baktırıp ona göre korunmak istiyorum

Merhaba,
son adet dongumun 20. gunundeyim. son 2-3 gündür sanki adet olmuşum gibi kasıklarımda (daha çok orta tarafta) ağrı var, kasılma değil ama sızlıyor, belimde aynı şekilde ağrıyor, ayaklarım çok üşüyor, ne giysem bi türlü fayda etmiyor gibi, oturup kalkmam değişti, bi test yaptım sonuc negatif ama sabah yapmak gerekiyormus galiba ben gun ortası hem de idrar tutmadan yaptım bir de çok erken o yuzden pek içimi rahatlatmadı, sizlerle paylaşayım istedim benzer tecrübesi olanlar var mıdır diye, çok da sabırsızım 8-10 gun nasıl bekleyeceğim bilmiyorum

Ha birde goguslerim kuculdu gibi ! ne alaka?

Son düzenleme:
Geri