Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

adetin yakınsa ondanda olur cnm benimde öglee yaa bilmiyorum gögüs uclarım hassas sık idrara çıkıyorum bide duyduguma göre kipriklerde degişme oluyormuş top top oluyormuş dogrumu acebaa:)

valla bir kürtajım var çocugum yok ama hamileyken halsizdim sürekli yemek yiyordum hamile oldugumu ögrenmeden önce bulantı vardı fakat sabah yoktu uyuyordum sürekli yatıyordum agzımın tadı yoktu cnm belirtiler sık idrara çıktımm belirtileri böyleydi ama şimdi bende acemi gibiyim ilkini anlayamadım boş gebelikti kürtajla aldılar hevesim kursagımda kalmıştı neyse hayırlısı olsun allah büyük meleklerrr :))

herkese merhaba ben geçen ay da umutlanmıştım ama olmadı. Bu ay göğüslerimde şişkinlik ve ağrı var elleyince de çok acıyo. Bir de 1 haftadır falan karnımda bıçak batması gibi bir ağrı oluyor arada sırada. Yani bilmiyorum şu anda adatime 4 gün var hafif kasık ve bel ağrıları başladı özellikle eğilip doğrulurken belim çok ağırıyo. Bide sabahları değil de yemek yedikten sonra bi bulantı başlıyo. neyse eminim burdakilerin çoğu benimle aynı durumdadır. Umarım hepimiz o en çok istediğimiz şeye bir an önce kavuşuruz.

ben test yaptim daha yeni ve cift cizgi cikti ama yaptiktan hemen sonra cikti 1 saniye icinde.. ben gozlerime inanamiyorummm!!!! acaba testtemi bi sorun vardi bilmiyorumkii:D ay insallah hamileyimdir allahim.. allah herkese nasip etsin. Biri bisi soylesin lutfen!!!!!!!!!!!

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım. Bizde eşimle 1 yıldan fazla bir zamandır çocuk için uğraşıyoruz. Yaklaşık iki ay önce rahim filmi çekildi. Tüplerim tıkanıkmış ve rahim filmi esnasında temizlendi. O yüzden iki aydır son derece ümitliyim. İlk kez adetim 4 gün kadar gecikti ve ben bir hamilelik testi yapmıştım ancak ilk 2-5 dakika içerisinde negatif göründüğü için çöpe attım. Bir kaç saat sonra arkadaşım gelmişti ve kendisine bundan bahsettim. Kendisi de merak ettim onu bi çöpten alsana bir bakayım dedi. Bende testi çöpten tekrar çıkardığımda ikinci çizgi silik çıkmıştı ve arkadaşım beni tebrik etti ama ben kaptırmadım kendimi. Bu testlerin yarım saatten sonraki sonuçları değerlendirmemek gerekiyormuş. Ancak ben yine de bunun üzerine bir test daha yaptım ancak o da negatif çık ve çok çok hafif bir silik çizgi vardı ve sonradan kayboldu. Ancak aynı gün adet sancısı gördüm ve şu an iki gündür adet gördüm. Ancak adetim gelene kadar çok belli belirsiz kahverengi lekeler geliyordu. Benim şimdi iyice aklım karıştı. Bana yardımcı olurmusunuz? Ben hamile olmadığımı düşünüyorum, yani hem hamile olup hem adet görmem çok saçma olur.

mrb kızlar.benimde adetim 2 gün geçti hamilelikten şüpheleniyorum.ve 2 haftadır sürekli başım ağrıyor bi yerlerde okumuştum hamilelikte de oluyomuş böyle.bilgisi olan var mı acaba?

belirtilere gelince sürekli baş ağrısı vardı gün boyu devam ediyor hala ayrıca burun kanaması oldu ben çok şaşırmıştım kanayınca normalde hiç kanamazdı ama anlamadım işte meğer belirtiymiş buda:)kasığımda sanki kelebek uçuyor gibi hareklilik var göğüsler büyük ve hassas uçları acıyor bel ağrısı falan yok ama hemen yoruluyorum:)mide bulantısı da sabah değil akşamları oluyor benim neden bilmiyorum...bide şunu söylemeliyim belki çok komik gelebilir ama deli gibi canım makarna ve tavuk istedi gecenin yarısı kalkıp makarna yaptık yemeden uyuyamadım arkadaşlar normalde pek yemem öyle makarna falan şimdilik bu kadar yarın doktora gideceğim inş o da bebeğimi görür ve sağlıklıdır inş duanızı eksik etmeyin ne olur...

mrb beria öncelikle hamileliğin hayırlı olsun.ben sana bişey danışmak istiyordum.bende hamilelikten şüpheleniyorum ve 2 haftadır sürekli başım ağrıyo.kafam sıkıştırılmış gibi.akşam üstüne doğru ve akşamları daha çok oluyo.senin baş ağrın ne kadar sürdü ve nasıldı?

arkadaslar ben dun test yaptim pozitif cikti hic inanamadim ayni testten bi tane daha aldim bide degisik bi marka test aldim onlarida yaptim onlarda pozitif cikti.. anliycaniz galiba hamileyim ama bende hic bi belirti yok.. yani dune kadar bisiler vardi ama artik onlarda yok.. bilmiyorum doktora gitcem ama bi turlu zamanim olmadi hic inanamiyorum.. insallah dogrudur..

Geri