Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

adetimin 3 günü adetim gelmedi ilk günüm de test yapmistim yok tu bisey biraz daha beklemelimiyim 3 gün den beri kasiklarim agriyo soguk terim var ayin 10 da basladi kasik agrim adetim gelcek diye paracetamol kullandim hala yok adtim ya artik cok sikildim ya gelsin yada hamile oluyum hastalikla ugrasmak istemiyorum ya.ne zaman test yapmaliyim sizce ????.

adetimin 3 günü adetim gelmedi ilk günüm de test yapmistim yok tu bisey biraz daha beklemelimiyim 3 gün den beri kasiklarim agriyo soguk terim var ayin 10 da basladi kasik agrim adetim gelcek diye paracetamol kullandim hala yok adtim ya artik cok sikildim ya gelsin yada hamile oluyum hastalikla ugrasmak istemiyorum ya.ne zaman test yapmaliyim sizce ????.
ilaçdan dolayı reglin gecikmiş olabilir canm benm geçen ay 10 gün gecikti o yüzden bekle bakalım bir hafta sonra yap eğer idrar testi yapıcaksan ama kanda belli olr sanırım üzülmek istemiyorsan bekle derim ben 1 hafta olnca idrar testi yaparsın

arkadaşlar eşim asker, adetimden 7 8 gün önce beraber olduk, sonra adet oldum ve her zamanki gibiydi bi fark yoktu. 30 ağustosta başladı adetim 3 eylül gibi bitti. şimdimidem bulanıyor çok hamile olma ihtimalim var mı sizce

herkese merabalar, bendeki belirtileri paylaşmak istedim... adetim 3 gün gecikmişti , adet gününden iki gün öncede lekelenmem olmuştu. daha sonra göğüslerde aşırı şişlik ve kasıklarımda özelliklede sağ tarafda sanki hastalanacakmışım gibi ağrı ve çokda olmasa uyku hali, yorgunluk hissi,sık tuvalate çıkma....
idrar testi yaptım pozitif çıktı , daha da emin olmak için kan testi yaptırdım .şimdi 3-4 haftalık hamileyim... allahım isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın....:)

arkadaşlar eşim asker, adetimden 7 8 gün önce beraber olduk, sonra adet oldum ve her zamanki gibiydi bi fark yoktu. 30 ağustosta başladı adetim 3 eylül gibi bitti. şimdimidem bulanıyor çok hamile olma ihtimalim var mı sizce

cevap verin lütfeeeeeeeeeeeen

cevap verin lütfeeeeeeeeeeeen

Hamile olma ihtimalin yok. Hamile kalındığında adetin görülmeyeceğini doktorlar üstüne basa basa söylüyorlar. 1-2 gün damla damla gelen bir şey de sözkonusu değil. Dolu dolu 5-6 gün boyunca adet görmüşsün.

Geri