Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

slm delikanlım bende senın gibi bebegım olsun diye cok istiyorum.adetim daha gelemedi 8 gün gecikti olmadım daha.cok merak ediyorum bende yarın gidip kısmetse kandan sonuç verecem.sende versene kandan sonuç kanda yanılma payı cok az eger varsa adet öncesınde bile cıkıyormus..hamilelık belırtılerı her gebelıkte aynı olcak diiye bişi yok farklılık gösterebilıomus ilk belırtı veripte ikıncıde vermeye bilir canım.öle cok arkads tanıyorumda her gebelıkte farklı belırtıler olabiliyormus.. hatta ben birini tanıyorum hamıle oldugunu bebek 4 aylık olunca anlayabilmıstı hiç bir belırtı vermemış..sende istersen biras daha bekle yada sabrım yok merak edıyorum dersen kandan bi sonuc ver varsa mutlaka cıkar.bu arada hiç tedavi gördunmu sen ilk bebegıne gebe kalabildıgıne göre ikınciyede kalırsın mutlaka bence düzenli takip ve tedaviyle kısa sürede kalabilcegıne inanıyorum doktora git derim bence.benım adetlerım düzensizdi 1 senedir düzenlı oluorum ve gebelık yok henüz senın gibi bu ay belırtıler yasıorum öle yukarıda yazmıstım ilk notumda ama bilmıorum bakalım yarın bellı olcak hersey.hayırlısı canım sen ve bizim gibi olanlar için Allahım hayırlsını versın en kısa zamnda bebişlerımıze kavusalım..cok istıyorumyaa...

inş cnm allah gönlüne göre verir. inanın sizede çok dua ediyrm. yok cnm tedavi fln görmedim. ben hep günümden 4 5 gün önce olurdm olmayınca şüphelendm adet günümde test yaptm çıktı. snra 2 gün snra kanamam başladı ve düşüyo dedi doktor. senin baya geçmş günün cnm inş hamilesndr. bence hemen yap testini banada hbr ver cnm. bende günümü beklicem 9 gün var daha bakalm. sürekli aklım onda bazen düşünmim diyrm ama sürekli kendimi dinliyrm. mesala dün akşam eşim kaşınımı aldın şurasını yanlş almşssn dedi. aynaya bi baktım kaşımın baş kısmı hafif açık. aklıma acaba gebelik belirtisi olabilirmi diye geldi acaba olabilirmi bilmyrm yani dediğim gibi sürekli aklm onda. bakalm nolcak iyi haberlerini bekliyrm cnm...

allahım öncelikle sana verir inş baya sabretmişssin cnm ben üzülüyrm ama benm durumum daha ii gibi. 2.5 sene her ay beklemek kolay değildr cnm allah dualrımızı kabul etcek elbet ama zamanı verdr cnm yoksa rabbim duaları geri çevirmez. sabır arkadaşım..

hayırlısı canımya Allah isteyen herkese versin..Allahım seninde yüzüne baksın düşük yapmıssın cok üzüldüm kim bilir sen ne kadar üzülmüşsündür zor bi durum.kolay diil istiyor insan bakıyor yaşıtlarına hepsınde var bir bebek benımde olsun diyor..2.5 yıldır hep istedim her ay bi hüsrana uğradım artık psikolojık etkılenır oldum ya:(
bu arada kan dan test yaptırmak için gittim saglık ocagına yapmadılar artık yapılmıomus orda.idrardan bakalım dedi ondada hemen cıkmıo hocam dedım ama yaptı yinede bide idrarada sıkısık diildim bi kaç damla bişi geldı onunla baktılar negatif dedi malesef:(ama evde test yapmıstım kendım dün ikıncı cizgi silik cıkmıstı ümitlendım vardır die kandan yaptırmak istedım kesın sonuc verıo die onuda yapmadılar adetım hala daha gelmedı 9 gün oldu bugun.bilmıom aslında içimde de bir ümit var.bu aralar cok rüya göruyorum.hamıle olanlar cok görurmus diıolar hamılemıyım yoksaya:)öle rüya görüpte hamile olan arkadsları okudumda forumda belkı öledir he benımde allahım hayırlsını versınde saglıklı olsun hayırlı olsun.inş.senınde benımde olur canımyaa.hadi senden de haber beklıorum DELİKANLIM beni gelişmlerden haberdar et belkı hamılesındır canımya..bende beklemedeyım bişi olursa burdan sölerım yine..

ben senin olur inanıyorum yaa çünkü başından bir defa gecmıs gebelık düşükte olsa..durumun evet bana göre daha ii..bana baksana 2.5 sene die kolay olcak olsa olurdu şimdiye kadar olmadı..:(aslında tedaviye düzenlı devam etsem olacakta araya hep bişi girıo devam edemıom.bi ara baslamıstım öle yumurtlama tedavısıne klomen kullandım yumurtlama takıbı yapıldı catlatma iğnesı falan oldum ama iğne yumurtamamı catlatamamıs fizyolojik kistte cevırmıs doktor adetle birlıkte kistın atılır dedi yine gebe kalamadım anlıcan.benden kist falan diyınce korktum tedavıyı bıraktım ama bu ay olmassa yine baslıcam tedavıye düzenlı tedavi şart.Bence canım sende bir doktora git durumunu sor belkı sanada gebelık için tedavı uygular hem sen benden cabuk kalırsın gebe düzenli takiple.doktora söle gebe kalmak istedını ona göre yardımcı oluolar.hem birde şu düşük meselesini arastırsınlar.bida gebe kalırsan aynı sorunla karsılasma.doktora gitmende fayda var bence..

benimki ırsi de olabilir cnm annemde kaç defa düşük yapmş çünkü öle tahmin ediyrm. doktor yeni evlisin olur böle dedi her kadına oluyomş ama takip etmyen anlayamıymş. acayip bi duygu kaplamştı beni. düşünce kendimi suçlu hissettm acaba bendenmi kaynaklandı bilmeden bişeymi yaptm diye.üzülüyo insan tabi.ben daha oluşmadan bu kadar üzüldüm.bu 3 aylık 4 aylık fln düşürenleri tahmn bile edemiyrm hiç akıllarından çıkmıyodr. yeniden evlat sahibi olsalar bile akıllarndadr . bence sen hamilesin ben öle hissediyrm. çünkü idrar testlerinde negatif çıkarsa bu hamile değilim anlamına gelmiymş testlern hassaslığına göre değişiyomş ama pozitif çıkarsa ikinci çizgi silik bile görünse bu pozitifmş ve kesin hamile anlamına geliymş. testlerin negatifte yanılma ihtimalleri varmş ama pozitifte değilmş cnm. bence yarın sabah kalktığında ilk idrarınla bi daha test yap bakalm. sabah ilk idrarla yapılan testlerden daha iyi sonuç alınırmş. sağlık ocağında özenerek yapmamış olabilirler. kesin yarın sabah yap cnm. eğer bukadar uzun süre gecikmen olmuyosa bence hamilsendr inş. bende kendimi gelinlikle gördüm bu sabah rüyamda :)) hayırlısı olsun cnm stres yapmayalım. inan kendimden çok sana heyecanlandm. kendimi unuttum valla:)

ay canım sana cok teşekkür ederim morel verdin bana ya inş.hamileyımdırya.sende hamılesın galıba rüyasında gelinlik giyipte hamile kalan arkadsları okudumda gecenlerde gelinlik giymiştim falan oay gebeymısım meger diolar.darısı bize.bu arada bi kac zamandır bende öle gelinlik giyıom.elimde balık tutuom.sonra bebek emzırıom falan böle rüyalar cok gördüm.hayırlısı artık canım bakalım zaman neyi göstercek.bu arada isim neydi senın ve sen kac yasındasın merak ettım.benim adım hatice.

Geri