Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

almire canım bende yaptımda zamanında böle kürler..bal tarcın karısımı falan yapmıstım yapanları duydum hamile kalmıs die bende bişi yine olmadı bilmıom artık.ama soğan kürü sanırım işe yaradı çünkü o rahimdeki iltihabı falan söküp atıo onu yaptıgımdan beri rahmim hep temiz çıkıo.yada ben öle sanıom bugün doktora gittim dün aramıstım sekreterını rendavu için bu smear testını konuscaktık işte sekreter bana testin temiz cıkmıs dedi yarın gel doktorla görüstreyım dedi..bugun gittim beni sinir etti sekreter
daha smerar testi sonucun gelmedi dedisonra gel dedi insanla resmen kafa buluolar bu soğukta karda kısta kalkıp oraya gittim..artık insan ne yapcagını şasırıo inanki morelim cok bozuk ben bugun bebek tedavısıne baslıcaz sanıodum doktorun yanına bile almadı beni..dengesi bozuk bi sekreter koymuslar ne dediğini bilmıo sanki doktor kendısı..arıom randevu alcam dıo randevu alıp napcan diıo bana salak.ben dıom artık bebek tedavısıne baslıcam dıom doktor cagırdı dıom smear testını konusmak için cağırmıstır doktor seni dıo..anlamadımki insan resmen parasıyla rezil oluoo.ben napcam kime gitcem yaa..morelım cok bozuk..

canım benim selametcim hayırlısı olsun bi gün bizde anne olcaz Allahın izniyle..Allah hayırlı zamanda hayırlı evlat versin bizlere.....

Insallah aysecim hadi hayirlisi bakalim hic bir belirti falan varmi hissediyormusun birseyler ?

daha adet olmadım almirecim dünden beri kasıklarımda batmalar olup duruyo rahmimi kasıyo oda 3-4 gündür baş ağrısı war canm bide 2 gün önce sabah mide bulantısıyla uyandım bilmiyom bakalım hayırlısını istiyom her zaman göğüsler şiş ama okadar ağrı yok ve ucunda kaşıntı oluyo :D vücudum benle dalgada geçiyo olabilir :D

slm herkese sonunda kaydoldum beni hatirlayan varmi :) clara en son 20 ocakta regl olmustum.genelde 33_35 dunde bir regl oluyorum benim kasiklar iki haftadir agriyor

tesekkur ederım bebek 1 hayır malesef hamıle degılım ertesı sabah adet oldum benımkı sadece bır ümittı rabbım hayırlısını versın herkese tekrar tesekkur ederım

melike canım 1.82 cıktıysa hamile değilsin..çünkü kendimden biliom benımde sonucum 5.1 çokmıştı ona rağmen hamile değildim herkes sen hamılesın dedi ama doktorum hamile olaman için 50 ve üzerinde olması gerekırdı ki kesin gebelik var diyebilelim dedi bana doğruda demiş onun üstüne adet olmustum zaten..ama umarım sende öle değildir çünkü bazen gec olusan döllenmeler olabiliıo.hayırlsı diyelım ama sonucuna göre seni üzmek istemem şuan yok görunuo.adetin gecıktımı senin..inş.yanılmışlardır ve hamilesındır canım.Allah gönlüne göre versin.stres edinme kafana takma sakın kendını psikolojık olarakta etkıleme..

tesekkur ederım hamıle degılım ertesı sabah adet oldum:(

hayırlsı olsun melikecim bende aynen henüz hamile değilim..kısmet ne zamansa olacaz inş.ben tedaviye başladım..bence sende bi doktora git görüş gebelik için en azından nasıl bir yol izlemen gerekırse yardımcı olurlar..en azından bi sorun varsa ona göre hareket edersin..

claracım hoş geldin kasıklarda ağrı varsa sanırım senin adet yaklasıo..ama umarım öle değildirde canım inş.hamilesındır bu ay..hayırlısı olsun..

almire canım bende yaptımda zamanında böle kürler..bal tarcın karısımı falan yapmıstım yapanları duydum hamile kalmıs die bende bişi yine olmadı bilmıom artık.ama soğan kürü sanırım işe yaradı çünkü o rahimdeki iltihabı falan söküp atıo onu yaptıgımdan beri rahmim hep temiz çıkıo.yada ben öle sanıom bugün doktora gittim dün aramıstım sekreterını rendavu için bu smear testını konuscaktık işte sekreter bana testin temiz cıkmıs dedi yarın gel doktorla görüstreyım dedi..bugun gittim beni sinir etti sekreter
daha smerar testi sonucun gelmedi dedisonra gel dedi insanla resmen kafa buluolar bu soğukta karda kısta kalkıp oraya gittim..artık insan ne yapcagını şasırıo inanki morelim cok bozuk ben bugun bebek tedavısıne baslıcaz sanıodum doktorun yanına bile almadı beni..dengesi bozuk bi sekreter koymuslar ne dediğini bilmıo sanki doktor kendısı..arıom randevu alcam dıo randevu alıp napcan diıo bana salak.ben dıom artık bebek tedavısıne baslıcam dıom doktor cagırdı dıom smear testını konusmak için cağırmıstır doktor seni dıo..anlamadımki insan resmen parasıyla rezil oluoo.ben napcam kime gitcem yaa..morelım cok bozuk..

Anliyorum seni hatice ama ne yapcan iste bazilarinin kafa git gel oluyo salaklar ya... eee peki ne yaptin baska doktor buldun mu yoksa ayni doktordamisin??

claracım hoş geldin kasıklarda ağrı varsa sanırım senin adet yaklasıo..ama umarım öle değildirde canım inş.hamilesındır bu ay..hayırlısı olsun..

HOSBULDUK CANIM benim kasik agrisi iki haftadir var:davul: gecen ay bu vakitler reglimin ilk gunuydu.bu ay sonunu bekliyorum beklemek cok zormus. hayirlisi olsun hepimiz icin cok yorgun hissediyorum kendimi ev aldi basini gidiyor toplamam lazim:işyeri: isler hic bitmiyorr

Geri