Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Haticecim , Selamet , Ayse kizlar nasilsiniz ne yapiyorsunuz 2 gundur bakamadim foruma zamanim olmadi ufakliktan... ne var ne yok selamet ne yaptin denedinizmi canim soyledigim gunlerde insallah biran once bebisleriniz gelir..

kızlar morelim cok bozukk:(bugün adetemin 3 günüydü doktor çağırmıstı kandan hormon değerlerıne bakcaz demişti gittim kan alındı degerlerıme bakıldı fsh hormonum cok yüksek çıktı 110 sonuç.doktor yapılcak bişi yok dedi bu şekılde tedavıye baslayamam şuan menopoz görunuosun yumurtalık rezervin durmuş dedi cocugun olmaz dedi..genetikte olabilıo bu tip durumlar dedi..ben napcam böle morelım cok bozuk..böle kan degerı yüksek cıkıpta gebe kalan arkadslar varmı??daha yaşım 22 bu yaşta nine gibi oldum menopoz dediler bana..umudumda kalmadı artık..tüp bebek bile demedi bana kafayıı yicem ben..yardım edin bana bişi söleyın lütfen..rahim filmi çekılcektı onu bile yapmadı gerek yok artık dedi..bu kadarmı vahim durumummm offffffffffffffff:(:(:grev:

kızlar morelim cok bozukk:(bugün adetemin 3 günüydü doktor çağırmıstı kandan hormon değerlerıne bakcaz demişti gittim kan alındı degerlerıme bakıldı fsh hormonum cok yüksek çıktı 110 sonuç.doktor yapılcak bişi yok dedi bu şekılde tedavıye baslayamam şuan menopoz görunuosun yumurtalık rezervin durmuş dedi cocugun olmaz dedi..genetikte olabilıo bu tip durumlar dedi..ben napcam böle morelım cok bozuk..böle kan degerı yüksek cıkıpta gebe kalan arkadslar varmı??daha yaşım 22 bu yaşta nine gibi oldum menopoz dediler bana..umudumda kalmadı artık..tüp bebek bile demedi bana kafayıı yicem ben..yardım edin bana bişi söleyın lütfen..rahim filmi çekılcektı onu bile yapmadı gerek yok artık dedi..bu kadarmı vahim durumummm offffffffffffffff:(:(:grev:
canım bozma morelini allah büyüktür daha çok gençsin başka doktora git bide pes etme daha saçmalamış gibi geldi doktor sen başka doktora görün sıkma canını

Haticecim , Selamet , Ayse kizlar nasilsiniz ne yapiyorsunuz 2 gundur bakamadim foruma zamanim olmadi ufakliktan... ne var ne yok selamet ne yaptin denedinizmi canim soyledigim gunlerde insallah biran once bebisleriniz gelir..
iyiyim canm ben yazan olmayınca bende bakıp gidiyorum siteye takip ediyorum ben herhalde yumurtlama dönemimdeyim 10. günü adetimin bugün hayırlısını istiyorum artık kısmet ne zamansa ozman sen napıon senin son durum nedir canm :)_?

teşekkür ederim canım dün işte biraz morelim bozuldu öle şok oldum resmen..insan kendını caresiz hissediıo...Ama nefes alıosak umut var demektir..artık menopozunda caresı varmıs kadınlarda kök hücreden yumurta üretiliomus tıb ilerdi canım bakalım.hayırlsıı.böle cabuk pes etmem.

Hayıt Tohumunun Kadınlar Üzerindeki Etkileri :
* Hayıt otu hipofiz bezini tetikleyerek kadınlık hormonlarının dengeler. Kadınlık hormonlarını doğal yöntemlerle dengelediği için,yan etkisi yoktur. Sentetik hormon tedavisi gören kadınlarda ise yan etkiler görülebiliyor.
* Hayıt tohumu, adet stresi ve adet gerginliğine iyi geliyor. Hayıt tohumu , bu tür sorunu olan kadınlarda 2 hafta içinde etkisini gösteriyor. Daha iyi sonuç alabilmek için 3 ay kullanmak gerekiyor.
* Hayıt tohumu adet düzensizliklerini giderir. Kanamanın az veya çok olması, kanamanın ağır veya sancılı geçmesini düzelterek , düzene koyar.
* Hayıt tohumu, aynı zamanda hem kadınlarda cinsel istek arttırıcı, hem de cinsel istek azaltıcı özelliğe sahiptir. Yani, cinselliğiniz çok fazla ise azaltır, az ise isteği çoğaltır.
* Hayıt tohumu, yumurtlama periyodunu düzenler, hamile kalma şansının artırır.
* Hayıt tohumu, doğum kontrol hapı kullanımına son verildikten sonra vücudun tekrar doğal dengesine kavuşmasına yardımcı olur.
* Hayıt tohumu, hem erkeklerde hem de kadınlardaki hormon dengesizliğinden kaynaklanan kıllanma (tüylenme) ve sivilceler için de tedavi edici özelliğe sahiptir.
* Doğumdan sonraki ilk 2 hafta içinde, hayıt meyvesi alındığında, anne sütü belirgin derece de artar.
Hayıt Tohumunun Erkekler Üzerindeki Etkileri :
* Hayıt Tohumu, erkeklerde, cinsel isteğin azalmasına sebep olmaktadır.
* Hayıt Tohumu, erkeklerde, depresyona bağlı iktidarsızlık durumlarında kullanılır.
Hayıt Tohumu Nasıl kullanılır? Nasıl Yapılır?
Yarım çay kaşığı olacak şekilde, Hayıt tohumu ezilir. Bir su bardağı suyun içine, yarım çay kaşığı ezilmiş, hayıt tohumu, atılır ve kaynatılır. 10-15 dakika demlendirilir. Süzülür ve ılık ılık içilir.
Hazır hayıt çayı ise, 1 Fincan sıcak suyun içine, 1 sallama çay atılır, 5 dakika demlendirten sonra içilir.

Hatice yazdiklarini okudum sok oldum ya .. canim benim ya ben sanmiyorum oyle bir durum oldugunu o doktor bayagi bir sacmalamis bende ayseye katiliyorum bencede hemen baska bir doktora gorunmeni tavsiye ederim ama gittigin yeni doktora gecmisi anlatma yoksa oda bastan savabilir.. sana sifirdan tastler falan yapsin hemen umutsuzluga dusme.. ben bazi forumlarda oyle seyler okudum ki yani boyle bir seyi kafana takmana bile gerek yok zaten seniin yasin kac basin kac hadi desek 35- 40 o yaslarda tabi zor olur ve o yaslarda bile menopoza giren bayanlar var sen daha 22 yasindasin doktor biraz sacmalamis bence ben inanmadim o doktora sen hemen baska bir doktor bul bence.. herseyin hayirlisi moralller yuksek ona gore .. :)

iyiyim canm ben yazan olmayınca bende bakıp gidiyorum siteye takip ediyorum ben herhalde yumurtlama dönemimdeyim 10. günü adetimin bugün hayırlısını istiyorum artık kısmet ne zamansa ozman sen napıon senin son durum nedir canm :)_?

walla ayse bende ne yapayim bende senin gibi forumu takip ediyorum bazen hic zamanim olmuyor iste bende bir degisiklik yok yani olursa soylerim daha bebek calismalarina baslamadik esim ne zaman isterse artik bilemiyorum.. eee bu arada sende yumurtlama donemine girdiysen basla artik ama yumurtlama gunu kesin iliski olmasi lazim insallah hayirlisiyla dilegin olur... amin...... insallah isteyen herkesin olur ..

walla ayse bende ne yapayim bende senin gibi forumu takip ediyorum bazen hic zamanim olmuyor iste bende bir degisiklik yok yani olursa soylerim daha bebek calismalarina baslamadik esim ne zaman isterse artik bilemiyorum.. eee bu arada sende yumurtlama donemine girdiysen basla artik ama yumurtlama gunu kesin iliski olmasi lazim insallah hayirlisiyla dilegin olur... amin...... insallah isteyen herkesin olur ..
ne zaman hayırlısıysa ozaman olsn seninkide canm walla ben öyle tahmin ediyorum yumurtlama dönemimdemiyim bilmiyorum canm nasıl anlayacam onuda bilmiyorum çalışmalara devam artık bilmiyom 6 ya oldu artık inş daha fazla beklemem yaa :(

teşekkür ederim canım dün işte biraz morelim bozuldu öle şok oldum resmen..insan kendını caresiz hissediıo...Ama nefes alıosak umut var demektir..artık menopozunda caresı varmıs kadınlarda kök hücreden yumurta üretiliomus tıb ilerdi canım bakalım.hayırlsıı.böle cabuk pes etmem.

şok olunmayacak gibi deil yani canm seni çok ii anlıyıorum artık öyle ölümden başka herşeyin çaresi war allahtan ümit kesilmez inş sağlığına kavuşursn kurtulursn inş canm allahın izniyle

Geri