Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaslar iyiyim ayse , selamet tesekkurler kizlar iyi olmaya calisiyorum biraz moral bozuklugu var o kadar onun disinda bir degisiklik yok yani yapacak olursak ilk once sizlere haber vericem.

iyi olmana sevindim ama neden moralin bozuk canım benim. canını sıkma,inşallah hakkında hayırlı olan ne ise öyle olur,bugün cuma bol bol dua et,inşallah rabbim kalbini ferahlatır,sıkıntılarınıda en hayırlı şekilde giderir inşallah.amin.

arkadaşlar bugun regl oldum kalktıgıımda karnıma sanki arka arkaya bıçak saplıyolardı hemen tuvalete gittim anladım gunluk pedime acık pembe kan vardı suanda yok ama devamı gelir tuvalette öyle bi bıçak saplantıkı nefesim kesildi sandım şimdi daha iyi anladımki bu bıçak saplanması meseleside adet belirtisi şuanda tek istegim devamı gelmemesi ve hala batmalar devam ediyo bu aydan ümitliyim bi yandan seviniyorum günüm de oldum diye çünkü yumurtlama günüm 1 gün sürdü onun üstüne 14 ekleyince adet günüm bugun cıkıo moralim hiç bozuk degil rahatladım biraz adetten dolayı 3 gnr bi sitres vaardı bende şimdi sakinleştirici almıs gibiyim neyse cıkıorum ben öpüldünüz şu agrıma bi çare bulum

Selamet bosver canim ya aile ici sorunlar. bugun dua edicem ki Allah bana Sabir versin diye... sen nasilsin canim benim iyisindir insallah. bizde tr'ye gelicez mayis haziran gibi biraz heyecan var hatta biraz stres atarim.. Ailemin yaninda.

Ya kizlar benim de adetim gecikti 1 gun. Bu stresler adetimi geciktirdi. bu ay hic birsey olmadi biliyorum adet olacagimi ama iste psikolojik olarak stress sikinti yasayinca butun vucut etkileniyor.. :(

allah iiyilik wersin almirecim benimde yarın adet günüm ama olacam gib i bakalım hayırlısı önümüzdeki ayda eşimle ayrıyız napcam bilmiyom walla:(

sirine insallah yerlesme kanamasidir ya oyle olursa asilamaya falanda gerek kalmicak
malesef canım regl oldum ben yumurtlama döneminde beraber olmadım dediğim gibi bu ay benm için önemli değil eşime ve kendime dikkat edicem ona keçi boynuzu kürü kendimede hem o kürden hemde incir küründen yapıcam bakalım neler olucakk:dp8:allah hepimizin gönlüne göre versin nelisin sen almira ?

Geri