Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

allah bağislasın canım sen 2. ciyimi düşünüyorsun 3 sene olmadı mı bebiş

ilk bebekte cok yiprandim sirine oglumu cok seviyorum ama diyorum keske 2 sene daha bekleseymisim cunki bazen kendimi hic hazir hissetmiyorum fiziksel ve beyin olarak cok yipratiyor bebekler ama yinede lhalimden memnunum.. Ama ikinciyi daha dusunemiyorum cunki bu aralar biliyorsun bebekler 2 yasina girince 2 yas krizleri tutarmis o sey benim oglumdada basladi ve cok agir masallah kaldir indir beni mahvediyo.. birde hamile kaldigimi dusunsem cok kotu bebek zarar gorur yani onun icin oglumun biraz sakinlesmesi konusmaya baslamasi lazim bu aralar pek anlasamiyoruz ne demeye calistigini anlayamiyorum o da krizlere giriyor iyice benim psikolojimde bozuldu canim yani anlayacagim 2 .ciye biraz ara verdim zamani gelince Allah'im verecektir.

Selamet guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim canim insallah bu gunlerde gececek biliyorum. Ah bu kayinvalideleri napalim kiz walla bunlar bi acayip ya dir dir dir ne laflaari biter ne sozleri.. sen bosver takma kafana ya bende onun icin demistim belki bi dr'a gorun diye cunki 30 yasi gecince olmasi zorlasiyor belki dr sana bi ilac falan bireyler verir.. cunki yumurtlama donemleri de yastan dolayi duzensizlestigi icin tam bilemiyorsunda yumurtlama donemini ama senin oyle bir problemin yok zaten dusenli bir sekilde adetim devam ediyor.. bu ayda olmazsa git bi gorun derim canim. Ayrica ben kurleri falan desteklemiyorum belkide sperme zarar veriyor olabilirler cunki sogan asitli birsey senin vucudunda olacak ve spermde geldigi zaman belki onlari oldurecek yani bilemem hic denemedim ve desteklemiyorum.. bilimsel bir sekilde tedavi gorulmesi bence daha uygun bu beim gorusum ama bilemem icinde kalmasin denemek istersen dene tabi.. insallah biran once bebegin gelirde kaynananin cenesi kapanir.

Canım ya nasıl da rahatlatıyorsun beni, Allah razı olsun senden. evet biraz hasas oluyor insan zayıf noktasından yakalanınca.a ne yapalım değilmi rabbim vermezse ne yapabiliriz değilmi. eşim doktora gitmek istemiyor, olursa olur olmazsa olmaz diyor.rabbim dilerse verir diyor.banada izin vermiyor. ben zaten şuan sadece kuru incir yiyorum,kaynatmıyorum,yumurtaların gelişmesine yardımcı oluyormuş ve çok faydalıymış. kuru soğanı çok severim ama,kaynatıp içmek garip gelmişti, bu nedenle sormuştum canım.bakalım nasip inşallah rabbim hayırlı eyler bizlere hayırlı evlatlar nasip eder.

Canım ya nasıl da rahatlatıyorsun beni, Allah razı olsun senden. evet biraz hasas oluyor insan zayıf noktasından yakalanınca.a ne yapalım değilmi rabbim vermezse ne yapabiliriz değilmi. eşim doktora gitmek istemiyor, olursa olur olmazsa olmaz diyor.rabbim dilerse verir diyor.banada izin vermiyor. ben zaten şuan sadece kuru incir yiyorum,kaynatmıyorum,yumurtaların gelişmesine yardımcı oluyormuş ve çok faydalıymış. kuru soğanı çok severim ama,kaynatıp içmek garip gelmişti, bu nedenle sormuştum canım.bakalım nasip inşallah rabbim hayırlı eyler bizlere hayırlı evlatlar nasip eder.

Selamet eger esin dr'a istemiyor seninde gitmene razi olmuyorsa o zaman tabi yapacak birsey olmuyor.. O zaman yapacak bir sey var duzenli olarak iliskiye gireceksiniz. bu sefer yumurtlama gununden 2 gun once yumurtlama gunu ve yumurtlama gununden 2 gun sonra dene yani yakin zamanlarda birde yumurtlama zamanindan sonra adetin gelmeden mesela 2 hafta once falan yine kasik sancin falan olursa o gunde iliski deneyebilirsiniz.. Cunki bu tarz yaslarda yumurtlama gunu gununu tutmaz onun icin kendini dikkatli bir sekilde takip et... insallah bir bebegin olurda milletin cenesi kapanir.. ilk oncede kaynananin :) (amin) Ayrica inciri falan ye yani onun faydasi olur zarari olmaz sogan ve sarmisakta iyi bir antibiyotik ama suyu falan icilince bilmiyorum yani..

Canim biraz daha bekle hala gelmezse tekrar test yap canim emin olmak icin kan testi yaptir eger negatif cikarsa en azindan dr. adet sokturucu veriyor duzenlestiriyor.. streste azaltir adeti insallah bebek vardir canim benim insallah ruyalarin cikar kuzum ya :) bak ruyandada gormussun.. bende hamile kalmadan once ruyamda gormustum oglumu ve o gordugumki haline cok benziyor seninkide cok sirin bise olcak demekki :)

malesef canm adet oldum yine bebiş yokk gelcek ayda eşim yok mayıstata gidecek galiba 10 ayı geride vbırakcaz galiba :((( hayırlısı artıkın napalımm

arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı ben yeni katıldım aranıza yardımcı olursanız sevinirim bende 3 tane düşük yaptım 1 tane yaşayan kızım var en son düşügü kızımdan sonra yaptım doktorlar araştırdı bende kan pıhtılaşması varmış bebeklerin bundan yaşamadıgını söylediler ayın onunda kanamam başladı. doktora giddim yumurta çatlamış ama kan pıhtılaşması oldugu için kan atılmamış oda sancıya sebeb olmuş bunun için ne yapmam lazım benimle aynı durumda olan varmı kan pıhtılaşması gebe kalmamada engel oluyo şuan sancıdan duramıyorum 1 haftadır çoooook şiddetli sancım var ne yaptıysam geçmedi doktorda bebe asprini ,agrı kesici verdi ama işe yaramadı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun

Geri