Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Ne kadar zormus beklemek canım ya Allahım benim durumumda olan herkese sabır versin:( hala sancım var,karnımda da inanılmaz Bi guruldama, gaz.belime vuruyor ağrılarım.offffff

ben yaklaşık bi buçuk senedir evliyim 9 aydır istiyoruz hala bekliyoruz. nasip kısmet. aslında çok kafaya takama da milletin sorularundan bıktım usandım
Öyle hayirlisiyla kavuşuruz bebislerimize insAllah,ben Bi tane kaybettim en Cok korktuğum şey Bi daha hamile kalamamak,kısmet artık isin ilginç yani ilk gebeliğim tamamen plansiz programsiz ve 8 haftalık olana kadar farkedemedim bile ve reglim bittikten hemen sonra hamile kalmışım meger ihtimal bile vermiyordum, yani demem o ki bu isler hiç belli olmuyo ,hepimiz icin hayırlısı olsun canım

Öyle hayirlisiyla kavuşuruz bebislerimize insAllah,ben Bi tane kaybettim en Cok korktuğum şey Bi daha hamile kalamamak,kısmet artık isin ilginç yani ilk gebeliğim tamamen plansiz programsiz ve 8 haftalık olana kadar farkedemedim bile ve reglim bittikten hemen sonra hamile kalmışım meger ihtimal bile vermiyordum, yani demem o ki bu isler hiç belli olmuyo ,hepimiz icin hayırlısı olsun canım
bebeğin için geçmiş olsun canım. hamile kalmışsın daha önce yine kalırsın inş:hamileyim:

Merhaba Hatiscim,

ben iyiyim, ya sen nasilsin? esimle tatildeydik. bugün yine calisiyorum. sen naptin? hafta sonu naptiniz?

Geri