Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

mehaba bende yeniyim daha forum da benimde göğüs uçlarımda sızlama var zaman zaman kasıklarımda ağrı oluyo 1 hafta var adetime beklemek çok zor inşallah hamişzdir yani öyle umud ediyorum

Benim adetime de 5 gün var. Göğüslerimin yan tarafına hafifçe bastırınca acıyor.Göğüslerimin üstlerinde de mavi renkli ince damarlar var.Çok belli olmasa da dikkatli bakınca anlaşılıyor.Ayrıca 10-15 gündür de sürekli ateşim var.Çok az da olsa sanki vajinaya bir darbe alıyormuş gibi kesintili ağrım oluyor.Bu şikayetlerle hamile olduğunu öğrenen var mı?Adetime 5 gün var ; ama çok sabırsızlanıyorum.Acaba hamile miyim?

Bebiş

6 aylık evliyim eşimle bir kızımız olmasını çok istiyoruz adet olmadan önce yüzümde bir iki tane sivilce çıkardı ama bu ay sivilce tarlasına döndüm alt karnımda da sertlik var adetime 8 gün var ınş vardır allahım isteyen herkese versin kimseyi unutmasın

Merhaba bende 5 aylık evliyim, ilk aylar geri çekme yöntemiyle korunduk malum yeni evli olunca borç harçta oluyor:( zorlanırız dedik istemedik zaman geçtikçe ise istemeye başladık heveslendik maddi durum bile engel olamadı :) bu ay reglime daha var ama fizyolojimde farklılıklar var, göğüslerim çok acıyo kramp gibi bişiyler giriyor karnım davul gibi sanki sivilcelerim çıktı birde pembemsi bir akıntı geldi 1 gün sürdü geçen ayda şüphelenmiştim ama bu belirttiler yoktu acaba kan testi yada idrar testini nezaman yapsam reglim 17 sinde ?

Mrh.Arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.bugün 5 aylık evliyim.2 aydır korunmuyoruz.Ancak sizin belirtilere benzer durumları şuan bende yaşıyorum.geçen ay 15 ekimde hastalandım.Ve şuan aşırı kabızlık,gögüsümde şişkinlik,akıntı, kokulara karşı hassasiyet.Çalışırken bianda sanki baş dönmesi oluyor ama tam baş dönmesi değil.Mide bulantısı da var.Genelde benim adet günüme 4-5 gğn kalasıya adet oluyorum.Zizce hamilemiyışm bn yaaaaa

arkadaşlar adetim 8 gün gecikti... bel ağrım aşırı derecede ve akıntım oldu... eczaneden alıp test yaptım fakat negatif çıktı yarın doktora gidicem inşallah hamişimir... dua ein ne olur...:)

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. yazılanları okudum çok yararlı şeyler çok hoşuma gitti. bende 5 ay yasmin kullandım. geçen ay bıraktım ama yanlış zamanda bırakmışım. son adetimden 10 gün sonra tekrar oldum. hapı erken bırakmaktanmış sanırım. hamilelik planlarımız var. 1.5 haftadır kasıklarımda iğneler var sanki. anlayamadığım bir durum. anne olmayıda çok istiyorum. daha fazla bilgisi olan paylaşırsa süper olur ve inşallah Allah isteyen herkese annelik duygusunu yaşatır.

Benim adetime de 5 gün var. Göğüslerimin yan tarafına hafifçe bastırınca acıyor.Göğüslerimin üstlerinde de mavi renkli ince damarlar var.Çok belli olmasa da dikkatli bakınca anlaşılıyor.Ayrıca 10-15 gündür de sürekli ateşim var.Çok az da olsa sanki vajinaya bir darbe alıyormuş gibi kesintili ağrım oluyor.Bu şikayetlerle hamile olduğunu öğrenen var mı?Adetime 5 gün var ; ama çok sabırsızlanıyorum.Acaba hamile miyim?

Merhaba,

mavi damarlar görüyorsan hamilelik olabilir, ama sen yinede adet geciktiginde test yap, benim adetime 2 gün kala testde postif cikmisti. benimde biraz sürdü yani 5 ay dan sonra oldu, yani sabir gerekiyor, bol bol dua edin. doguma 7 hafta kaldi, cok mutluyum, kizimis olacakmis insallah. ama biliyormusunuz halen isim bulamadim bana yardimci olabilirmisiniz? kisa ne zor olmayan bir isim. tsk ler :)

sevgiler
Semiha

3 aylık evliyim ve 19 yaşındaym..hemen hemen 2 3 hafta önce ilk defa korunmadn ilişkiye girdik ama ondan snra korunmaya devam ettk ve iki üç gün önce korunmasz bi şeklde tekrar birlkte olduk. ara ara baş ağrıları uyuşukluk ve uyku hali oluo bnde adetmede 1 hafta var siz varmdr bişeyler ?

Geri