Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Adetime 15 gun kala bas donmesi bir gunluk oldu.sag gogsum sisti ve aciyor sag kasik sisti akintim yok burun kasintim var.adetime 11 var gebe olabilirmiyim

bende 4yıldır evliyim hiç düşük falan yapmadım.anti depresan ilaç kullanıyodum. kendimi iyi hissetmeyince bıraktım 1aydır kullanmıyorum.evlendiğim günden beride korunmadım.ama hamile kalamadım sebebi sağ yumurtam az çalışıyormuş sadece neden bu.şimdi ise baş dönmesi ara ara mide bulantısı halsizlik başladı daha adetime 8gün var nedeni ne acaba hamile oldugumu rüyamda görsem inanmam oderece umudumu yitirdim arkadaşlar bye

Bu belirtilerin hepsinin olmasi gerkmiyor sanirim degil mi ? Iki haftadir sabahlar kalktigimda mide bulantisi oluyor ama kusma yok. Gecen ay adetim de cok sancili ve cok yogun kusma istegi ile gecti ve adetimin suresi ayniydi. Hamile iken adet gorme ihtimali nedir ogrenmek istiyorum. Daha test yapmadim biraz daha zaman gecsin istiyorum. Ne zaman test yapsam negatif cikiyor :( umarim hamilegimdir simdiden resekkur ederim.:)

merhaba eşimle 2 gün önce korunmaıszdık halsizim baş dönmesi mgdems sabah bulandı.akşam ayaklrmı ısıtamadım.habersiz bıraktığı için kzdım eşime istyrum ama ne bliyim işte olursada sevinrim tabiki çokk.karnımda kasılmalar var bilemyorum sizce. ?*

Kızlar benim akşam yemeğinden sinesinden çok bulaniyor kasıklarimda bekimse ağrım var adetim 3 gün var adı idrar testi yapsam belli olurmu

merhaba ben 02/01 de hastalandım. ama şuan burda yazan tüm belirtiler oluyor bende. hamile olabilirmiyim?

Kızlar benim akşam yemeğinden sinesinden çok bulaniyor kasıklarimda bekimse ağrım var adetim 3 gün var adı idrar testi yapsam belli olurmu

Selamlar idrar testi değil de hayatım senin bhcg testi yapman uygun olacaktır. Ama hamileliğin varsada idrar testini sabah erken idrarınla yap varsa yüzde yüze yakın sonuç alabilirsin. Hamile isen yaz buraya :)

Bu belirtilerin hepsinin olmasi gerkmiyor sanirim degil mi ? Iki haftadir sabahlar kalktigimda mide bulantisi oluyor ama kusma yok. Gecen ay adetim de cok sancili ve cok yogun kusma istegi ile gecti ve adetimin suresi ayniydi. Hamile iken adet gorme ihtimali nedir ogrenmek istiyorum. Daha test yapmadim biraz daha zaman gecsin istiyorum. Ne zaman test yapsam negatif cikiyor :( umarim hamilegimdir simdiden resekkur ederim.:)

Hamile iken adet görme olasılığı yok denecek kadar azdır. Biz kadınların bu durumu tüm doktorlar tarafından psikolojik olarak görülür. Tes için tabiki zaman geçsin. Adetinize bir iki gün kala gebelik testi ( idrar testi ) ile muhtemelen sonuç alırsınız. Mutlaka sabah idrarı ile ilk 5 dakika içinde aldığınız sonuç yüzde yüze yakın doğrudur.

Geri