Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

merhaba,

gebelik bölümündeki yazılarınız ve paylaşımlarınız güzel, ancak "gebelik" bölümüne koydugunuz gebe liseli kız fotoğrafını ŞİDDETLE KINIYORUM VE HEMEN DEĞİŞTİRİLMESİNİ RİCA EDİYORUM!.
doğru birşeyler yaparken yanlış şekilde resmetmeyin lütfen

iyi akşamlar

merhaba,

gebelik bölümündeki yazılarınız ve paylaşımlarınız güzel, ancak "gebelik" bölümüne koydugunuz gebe liseli kız fotoğrafını ŞİDDETLE KINIYORUM VE HEMEN DEĞİŞTİRİLMESİNİ RİCA EDİYORUM!.
doğru birşeyler yaparken yanlış şekilde resmetmeyin lütfen

iyi akşamlar
Bahsettiğiniz resim nerede, lütfen link verir misiniz?

4 aylik evliyim ve bu aya kadar hep bu belirtileri hissettim ve hamile degildim :))bu ayda bebek denedik ve adetime 2gun var hicbir belirti yok :)) artik hayirlisiii yaaa

Ce: Erken Gebelik Belirtileri

Bir arkadaşım regli gecikmeden önceki hafta karnında devamlı iğneleme ve kramplar olduğunu söyledi. Ağrı gibi değil de, batma tarzındaymış. Eğilip doğrulurken de batma gibi bir acı hissediyormuş, anlık birşeymiş...

Hamişlik yaşayanlar, hadi paylaşın bildiklerinizi bizimle :)

merhaba uzun zamandr takıp edyrum ama bende belırtı olmadıgı için yazmadım hıç.ama 7 aydır korunmuyorum.doktra gttım ıdrar yolu enfeksyonu cıktı .tedavı oldum.en son tahlıl yaptgmda temız cıktı.ve bugun regl olmam gerekıyodu olmadım.1 haftadr da kasıklarma kramp grıo batma oluyo.ve 2 gundur goguslerım buyudu sankı.uçları cıktı .sızce sonuc nedrı ne zaman test yapmalıyımmmmo_O

Bir sorum olacak başka türlü soramadım üye oldum yine olmadı. Ocak ayının 8inde ilişkiye girdik. 9unda adet gördüm. Şubatın 5 ve 6 sında ara kan geldi. 14ünde normal adet gördüm. Sabah gebelik testi yaptım negatif çıktı akşam adet gördüm. acaba hamilemiyimdir

Bir sorum olacak başka türlü soramadım üye oldum yine olmadı. Ocak ayının 8inde ilişkiye girdik. 9unda adet gördüm. Şubatın 5 ve 6 sında ara kan geldi. 14ünde normal adet gördüm. Sabah gebelik testi yaptım negatif çıktı akşam adet gördüm. acaba hamilemiyimdir
Sevgili Zeynep Ela, hangi nikle üye oldunuz? Eğer ayrıntılı bilgi verirseniz size yardımcı olalım. Zira Zeynep Ela nikiyle bir üyelik girişi olmamış sitemize. Üye olduğunuz takdirde sitemizden daha verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz :)

Geri