Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Tamam arkadaşım cevabını sabırsızlıkla bekliyorum ne olur ne olmaz yapmam artık . Hadi inş Allah hayırlısiyla nasip etsin

Şuan doktorla yaziştım doktorlar bu durumda sadece vajina ve rahim durumunu öğreniyorlarmış kan testi ve usg olmadan onaylamiyorlarmış.
ebelerde muayen gününde adet olmazsan veya geçerse anlayabiliyorlarmis yani adet olacak gibi rahim aşağıda değil ve hiç bir regl olma durumu yoksa o zaman belirtilerle beraber gebelik diyorlarmış

Arklar test yaptirdim ama :s prs alcakmisim sonucu bi bu eksikti ya 2 gün daha bekle keşke anasagligina gitmeseydim pişman oldum ondada vardır bi hayir. Hayirlisi bakalim. Dun gece hic II değildim bacagima kalcama kasigina agrilar girip ama sol tarafimda sadece korkuyorum kotu biseymi olup DİE reglde olmadim hala 46 gün bugün :((

İnşallah hamilesindir canım... Ama şu da bi gerçek ki saydığın belirtiler 7. Veya 8. Haftadan sonra başlıyor senin de sanırım hepimizde olduğu gibi psikolojik.. Özellikle de mide bulantısı için çok erken... Ama psikolojik bile olsa sonu da hamile çıkman ümidiyle.. Allah gönlüne göre versin..[/QUOT

cevabın için çok teşekkür ederim zaten kırmızılarla birlikteyim şuan :( hemde 5 günönceden oldu hayırlısı bakalım......

Geri