Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bahsettiğiniz resim nerede, lütfen link verir misiniz?

merhaba, benden link istemişsiniz ancak yeni gördüm; eleştirim ve ricam liseli kız fotoğrafının gebelik sayfasında gebe bir şekilde yayınlanmasının doğru olmadığı ve değiştirilmesi gerektiği idi. linki yolluyorum litfen gereğini yapınız ,

https://www.meleklermekani.com/threads/erken-gebelik-belirtileri.28452/

teşekkür ediyorum

merhaba, benden link istemişsiniz ancak yeni gördüm; eleştirim ve ricam liseli kız fotoğrafının gebelik sayfasında gebe bir şekilde yayınlanmasının doğru olmadığı ve değiştirilmesi gerektiği idi. linki yolluyorum litfen gereğini yapınız ,

https://www.meleklermekani.com/threads/erken-gebelik-belirtileri.28452/

teşekkür ediyorum

Sayın enise öziç, bu konu 2007 yılında, şu anda aramızda bulunmayan bir üyemizin açtığı bir konudur. Dolayısıyla 7 sene önce açılmış bir konudaki, kafalarda soru işareti bırakabilecek bir ayrıntının gözümüzden kaçmış olması da normaldir. Aslında bahsettiğiniz resim kesinlikle sizi rahatsız eden şekliyle tasarlanıp, o şekilde düşünülerek konulmuş bir resim değildir, buna emin olunuz. Resmi koyan arkadaşımız sadece bir gebe resmi koymak istemiş, resimdeki bayanın kravatına dikkat etmemiştir. Hatta ben bile ilk baktığımda aklıma liseli kız imajı hiç gelmedi. Ancak siz sayın misafirlerimizin düşünceleri bizim için önemli olduğundan, içinizin rahat olması açısından resmi değiştiriyoruz.
Sevgiler...

Yönetim adına TİTAN...

merhabalar arkadaşlar,, bende gebelik için bekliyorum regl olmama 7 gün var ama erken hamilelik testi kulanan var mı aranızda???

Bana da oluyor böyle şeyler kendimi bir tuhaf hissediyorum arada baş dönmeleri baş agrilari sadece bir kez midem bulandi ... hamile olabilirmiyim acaba ... karnimda sislik kabızlık ..

Sa.. Arkadaslar daha önce yazmistim ama bayadir yazamadim. Rabbim herkese hayirli zamanda evlat nasip etsin.bebeğim olsun çok isterken öğrendiğim gün düşük yaptimm. TSH yuksek cikti. Derken bunun üzerinde yogunlastik. Tiroit ilacina basladim ayrıca bana tiroit ultrasyonu verildi. Çekildi ve 3 tane nodul cikti sağ lobda ve 10haziranda biyopsi yapilacak umarim kanser deildirim. Hic beklemediğimiz biseydi. Lafin kisasi herşeyden vardır bir hayir. Okuruna birakin ve önce saglinizi isteyin. Çocuğu bile unuttum şuan olmasin DİE ugrasiorum çok istediğim şey olmasin şuan diorumm :(((

Regl gunum gecti 5 gun oldu mide bulantisi hafif bas donmesi gogus uclari cok aciyor ilk kez oluyr bu olay ve vucut isisi var sanki sogiuk almis gibi atesim var sanirim hamileyim ;))

selamlar ben aranıza yeni katıldım. Bende de yaklaşık 10 gündür kasık,karın ve bel ağrısı, mide bulantısı ve sık idrara çıkma var. birde malum ilişkiden bir iki gün sonra pembe bir leke gelmişti. adetime 2 gün var.Acaba hamilemiyim ?

selamlar ben aranıza yeni katıldım. Bende de yaklaşık 10 gündür kasık,karın ve bel ağrısı, mide bulantısı ve sık idrara çıkma var. birde malum ilişkiden bir iki gün sonra pembe bir leke gelmişti. adetime 2 gün var.Acaba hamilemiyim ?
Evet arkadaşlar çok sevinçliyim heyecanlıyım şimdi test yaptım ve ve hamileymişim ya çok mutluyum rabbim olmayana versin

Geri