Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bugün dayanamadım kan testi yaptırdım :D hatta sonuç için yarını bekleyemedim acili telefonla arayıp yalvar yakar sonucu öğrendim :) laborant 126 dedi. Bu sayıya yorum yapamıycam , sabah doktorunuza gösterin dedi :D sizce bebek var mı ??

Bugün dayanamadım kan testi yaptırdım :D hatta sonuç için yarını bekleyemedim acili telefonla arayıp yalvar yakar sonucu öğrendim :) laborant 126 dedi. Bu sayıya yorum yapamıycam , sabah doktorunuza gösterin dedi :D sizce bebek var mı ??
iyi geceler uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum kan değerinizi görünce yazmak istedim ben de adetime 3 gün kala test yaptım değerim 125 çıktı bana hamilesiniz dendi büyük bir ihtimalle siz de hamilesiniz gözünüz aydın

Bende meraktan ölüyorum ya sabırsızlıkdan ne yapacağım bilmiyorum polonyada olduğum için test falan da yapamıyorum. Ne güzel hamile haberleri alıyoruz allah herkese nasip etsin

Bende meraktan ölüyorum ya sabırsızlıkdan ne yapacağım bilmiyorum polonyada olduğum için test falan da yapamıyorum. Ne güzel hamile haberleri alıyoruz allah herkese nasip etsin[/QUOTE]
Bence vücudun belirti veriyordur.ben 3 gündür araştırma yapıyorum, hem kadınların yorumları hem dr ların döllenmedeki süreci anlatmalarından yola çıkarak vücudumu gözlemledim.adetle belirtiler benzer ama hamilelikteki biraz daha farklı aslında.örneğin ateşinizi ölçün ve 18kez ateşiniz yükseliyorsa hamile olduğunuzun belirtisiymiş.rahim daha büyüyormuş.göbek deliğinden aşağı açık kahverengi çizgi oluşuyormuş.ve evet gerçekten kirpikler karışıyor(alt üst) :)) kasıklara giren sancılar adetinkinden biraz daha farklıydı bende..anne olmak isteyen herkes bebeğini kucağına alması dileğiyle :))

Adetinizin ilk gününden itibaren 3 haftada döllenme süreci içerisinde oluyormuş yumurtalık , ve bu süreçte annede oluşan biyolojik belirtileri okuyabilirsiniz.adet öncesi gebelik belirtileri tam da bu süreçte ele veriyormuş kendini :)

Adet öncesi gebelik belirtileri için 3hafta gebeliği araştırın.(1.hafta son adet haftanız,2.hafta yumurtlama dönemi yani ilişki geceleriniz :)) 3. Hafta döllenmenin olduğu ilk gebelik başlangıcı ,4.hafta ise olması beklenen ama olmayacak adet haftası imiş ) bu süreçte yani 3.hafta döllenen yumurta (hormonlar)tüm vücuda sinyal verip uyarıyormuş.beyinden kalbe kadar tüm organları uyarıyormuş..yani vücudunuzu gözlemleyin bayanlar ;)

Geri