Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

usutmus falanda olabilirim ama bu hafadada imkansiz veya baska birsey olabilirmi ama nettede arastirdim dollenmeden iki uc gun sonra kasiklarda sanci basliyomus bilmiyorum artik ama tabiki bekliycez sorun o deyilde baska bi puroplem olmasin yani sizlere danismam siz boyle oldunuzmu yeni hamis olanlar bilirdir diye sormak istedim elhamdulillah daha ucmadim yani allah isterse ol tabiki rabbim baska dert vermesin
Amin canım allah kalbindekini versin inşallah

merhaba arkadaslar;ben de burda yeniyim.1,5 senedir evliyim ve bu ilk denememiz.son 10 gundur goguslerim sis ve belim ara ara cok agriyor.ozellikle gece yatraken yan yatmam gerekiyor.dun de bacaklarim ve koluma agri girmeye basladi.bugun de hafif kahverengi iki uc damla kan geldi.2 gun once test yaptigimda da negatif cikmisti ama reglime daha 4 gun var.benim sorum;eger bu yerlesme kanamasiysa idrar testinde ne zaman kesin belli olur?cevaplarinizi bekliyorum.

merhaba arkadaslar;ben de burda yeniyim.1,5 senedir evliyim ve bu ilk denememiz.son 10 gundur goguslerim sis ve belim ara ara cok agriyor.ozellikle gece yatraken yan yatmam gerekiyor.dun de bacaklarim ve koluma agri girmeye basladi.bugun de hafif kahverengi iki uc damla kan geldi.2 gun once test yaptigimda da negatif cikmisti ama reglime daha 4 gun var.benim sorum;eger bu yerlesme kanamasiysa idrar testinde ne zaman kesin belli olur?cevaplarinizi bekliyorum.
canım bildiğim kadarıyla idrar testi için adet kanamanın gecikmesi beklenmeli ama kan testi ile adetini beklemeden öğrenebilirsin...eğer bu kadar bekleyemeyeceksen hemen gidip bi betahcg yani kandan gebelik testini yaptırmanı öneririrm...

Durucuğum slm hoşgeldin aramıza,bu arda bu sayfanın en fazla burda vakit geçiren meleği benim sanırsam,ee malum iş güç olmayınca yapıcak bişeyde olmayınca neredeyse tüm günümü pc başında geçiriyorum:( ama burda olmayı seviyorum,güzel bir paylaşım alanı,güzel haberlerle sevinmek umut dolu haberleri paylaşmak güzel şey.

Mrhba canım aramıza sende hoşgeldin,söylediklerine bakılırsa ama bu benim düşüncem lütfen yanlış anlama ve umarım seni incitmem ama,sanırım hamile değilsin,vede erken adet başlangıcın olabilir,çünki yerleşme kanamsı det geciktikten sonra oluşan bir kanama benim kuzenimde böyle olmuştu en azından,ve eğer sonuç seni tatmin etmediyse birde kan testi yaptır derim çünki kan testinde kesin sonuç elde edebilirsin,eğer değilsende sıkma canını vardır mutlaka vakti zamanı,bak bana ben bıraktım akışına aratık ne zaman olursa:örgü:

slm canim allah yardimcin olsun allah sag selamet kucagina almayi nasip etsin bulantin icin hap alirsan kesilir canim bi de canim hamle kaldiktan sonra ki ilk hafta sende kasik agrisi oldumu boyle sanci sanci gibi agri gibi ama cok kotu beni iki buklum yapiyor 3 gundur sendede oldumu paylasirsan sevinirim canim

hamile kaldıktan sonraki derken ? reglim gecıktıkten sonra mı? bende ara ara sancı girmesi 1 hafta gecıkmeden sonra basladı , ara ara da hala girmekte.Ama doktor bu kasılmaların normal oldugunu söledi. Regl olmadan önce ise cook hafif olcakmısım gibi agrım oluyordu ama regl gelmiyordu.Umarım yanıtlayabilmişimdir :)

kızlar birşey sormak iistiyorum size..benim adetim iki gün yada birgün önceden leke ile başlayıp çoğalır lekenin geldiği günmü ilk gündür yoksa adet kanamasının yoğun olarak başladığı günmü?ona göre hesap kitap tutsun yani:):):)

slm canim aramiza hosgeldin ve bence hamilesi yerlesme kanamasi yasamissin yerlesme kanamasi reglden 6 veya 7 gun once gerceklesir cok az olur ve 1 veya 2 gun surer hemen hemen regle yakin zamanda olur bence canim bebis var hadi hayirlisi canim haziranin ilk bebisin senden gelir insallah allah yardimcin olsun bizi habersiz birakma.

yanlış bilgi vermek istemem ama benim bildiğim canım ilk lekenin gelişi ile adet başlar takii son damlası bitene kadar.. ilk damla ile son damlanın arası adet donemidir...

canım kan testtı sonucunu aldınmı merak edıyorum ınsallah hayırlı sonuclar almıssındır sevgılı angel

Geri