Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Tekrar dr gidersin canım ama kafanin rahat olmasi gerek sende çok takıyorsun benim gibi herşeyi kafaya sinir stres iyi değil ama unutma şimdi sakin ol ve bekle

canm aksama kadar yatiyorum sayilir kuran okuyorum namaz falan cunku adagim vardi benm bu aybebegm olursa dye onu yerine getrmeye calisiyorum hayirlisiyla kizlar sizler icinde cok
dua ediyorum ins dualarmizi karsiliksz brakmaz smdi temeni
İyi yapıyorsun canım benim sağol duaların için benimde adet günüm yarın Son bakalım. Artık umut bu aya canım

Tekrar dr gidersin canım ama kafanin rahat olmasi gerek sende çok takıyorsun benim gibi herşeyi kafaya sinir stres iyi değil ama unutma şimdi sakin ol ve bekle

Sakin sakin sakin..........
Cay yaptim oturdum. Içine karanfil ve tarcin koydum. Çok iyi geldi. Tabii bide Cikolata yedim saldirdim resmen !
Daha iyiyim. Hem üzgünum hem umutluyum !
Yerlesme oldugunu nasil anliyabilirim ? Bi fikriniz var mi ?

Sakin sakin sakin..........
Cay yaptim oturdum. Içine karanfil ve tarcin koydum. Çok iyi geldi. Tabii bide Cikolata yedim saldirdim resmen !
Daha iyiyim. Hem üzgünum hem umutluyum !
Yerlesme oldugunu nasil anliyabilirim ? Bi fikriniz var mi ?
Sende benim gibisin galiba canım sıkılınca direk çikolata yardımı :) benim bi bilgim yok canım yardimci olmak isterdim ama bilmiyorum umudunu kaybetme

Arkadaslar konu disi ama belki yardimci olursaniz diye sormak istedim. Bu asilama bu ay tutmazsa eger kasim ayinda tatil yapmak istiyorum. Bana onerebileceginiz, bildiginiz ve gittiginiz güzel bi otel varmi hem uygun hem alkolsüz, ve kapali Bayan havuzu da olursa super olur. Internet den arastirdim biraz ama güvenemiyorum. Bir defa o hatayi yaptim. Turisim sirketinden bi tatil yerini secmistim sonuç felaket kotuydu !

..

Canım türkiye de mi istiyorsun şirketlere değilde direkt otelle iletişimé geç biz internette daha doğrusu eşim internette rezervasyon yaptı bankaya para yatırdi gittik geldik sorun çıkmadi

Canım türkiye de mi istiyorsun şirketlere değilde direkt otelle iletişimé geç biz internette daha doğrusu eşim internette rezervasyon yaptı bankaya para yatırdi gittik geldik sorun çıkmadi
Canim otelle iletisime gecince Direk euro istiyorlar ucuyorlar resmen fiyatlarda.
Misal bugün adenya otel e e mail yolladim fiyat istedim kasim ayinda bir hafta için, 868€ istediler ! Ben anlamiyorum tr dekiler bu fiyatlar ile nasil tatile gidebiliyorlar ?!

Geri