Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Canim gebelik testlerinij belli bir sure sonra degisimleri dikkate alinmiyor..
Ve bazen o silik cizgi olmasa var gibi geliyor..
Bunu kafana takma zateb senin hamile olfugunu dusunuyorum yeni bir test yap eger silikdiyse simdiki testte netlesir biraz..

Arkadaşlar ben ilk hamileligimi 1 yıl önce yaşadım malesef kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım :( silik cizgi olayına gelince bence hamile olabilirsin.bende ilk hamileligimi adetgecikmesinden önce öğrendim 2.cizgi çok silik çıktı ve yaklaşık yarım saat sonra farkettim ertesi gün de kan testi yaptırmıştır ve 2 haftalik hamile çıkmıştım.

Merhabalar bende siteye yeni üye oldum.hamilelik belirtilerine bakarken site karşıma çıktı ve aktif bir site olmasi beni cezbetti ve üye oldum hemen :) ben de artık bir çocuk sahibi olmak istiyorum Allah nasip ederse.esimle 2 aydır uğraşıyoruz :p geçen ay malesef regl le sonuçlandı.bu ay daha dikkatli davrandim umarım hamileyimdir. Adet tarihine 4 5 gun var. Çok sabirsizim günler geçmek bilmiyor. Yaklaşık 1 haftadır özellikle sağ kasikta değişik kramplar oluyor. Sanki bazen birsey tirmaliyormus gibi bir his.ani hareket yaparsam özellikle uyurken aniden dönersem falan daha belirgin bir ağrı oluyor.dun de goguslerim de hafif bir ağrı başladı. Bugün hafif karın bölgemde de ağrılar oluyor. Adet olurum diye korkuyorum :(
Adet sancilariyla cok benziyor canim.benimde adetime 5 gun var o agri bendede var.. insanin aklina bebek geliyor ama bilmiyorux oyuzden bekleyip test yaoaxaguz:)
Ins hamisdiriz:)

Arkadaşlar ben ilk hamileligimi 1 yıl önce yaşadım malesef kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım :( silik cizgi olayına gelince bence hamile olabilirsin.bende ilk hamileligimi adetgecikmesinden önce öğrendim 2.cizgi çok silik çıktı ve yaklaşık yarım saat sonra farkettim ertesi gün de kan testi yaptırmıştır ve 2 haftalik hamile çıkmıştım.
Evet bunun ornekleri var

Geri