Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Öyle tabi doğru diyorsun elfida zamanı değil daha allah büyük :) mc şaşkın inşallah hamilesindir canım ya teker teker hepimiz hamiş oluruz inşallah o zaman da hamilelik serüvenimizi konuşuruz rabbim hepimizin gönlüne göre versin

kzlar sonuc 0,144 dktru aradk var dememes ykta demems 4 snra snuc bellı olmaz 1 hafta 10 gun gecsn bdaha test yapn eger yne aynı degerlerde ckarsa kadnsal sorun olablr veya dıs gebelkte olablr dedı ya ck korkuyrm bebek olmasada bı sorunum ckmaz ınsallah :(
Canim bence sen bir bucuk haftalik hamile sin ama çok yeni oldugu icin degerin Henuz dusuk. Iki gün sonra tekrar kan testi yaptirirsin, ve deger iki katina cikarsa bilki Kesin hamilesin canim. Senin için bu saatte eski test sonuclarima baktim :)

Canim cumartesi esim evde simdi yaparsam o an negatif ciksa ister istemez uzulurum belki belli ederim moralim.bozulur.. O da bunu gorsun istemem cuma yapmak istiyorum canim.buyuzdem hem mubarek gunya:)
Himm canim o konuda haklisin ya, bende gizli gizli yapiyorum hep, o test yapmami hic istemiyo bile, dusunmemi evde biseyler denememi bile istemiyo, birak dusunme, dusunme ki, kendiliginden olsun diyo. Ama kahretmesin ki yapamiyorum gece gunduz bunu dusunuyorum. Testi gizli yapiyorum gizlice cope atiyorum offf of

Himm canim o konuda haklisin ya, bende gizli gizli yapiyorum hep, o test yapmami hic istemiyo bile, dusunmemi evde biseyler denememi bile istemiyo, birak dusunme, dusunme ki, kendiliginden olsun diyo. Ama kahretmesin ki yapamiyorum gece gunduz bunu dusunuyorum. Testi gizli yapiyorum gizlice cope atiyorum offf of
Ben hiç test yapmıyorum valla ben iyi dayanıyormuşum Vala

Geri