Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

teşekkür ederim duygum_06.Hoş bulduk.Bugün evde test yaptım bi şey çıkmadı ama belirtiler aynen devam ediyor.Müthiş yorgun hissediyorum.Kasığımda iğne batması gibi bir ağrı oluyor ara ara.Baştan tırnağa ağrıyor sanki vücudum.Son aylarda çok düzenliydi.Bu kez gecikti.Ümitleniyor işte insan.Birkaç gün daha beklicem eğer regl olmazsam doktora gidip kan tahlili yaptırıcam.Allah isteyen herkese bebek versin tez zamanda.haberleşmeye devam ederiz.

teşekkür ederim duygum_06.Hoş bulduk.Bugün evde test yaptım bi şey çıkmadı ama belirtiler aynen devam ediyor.Müthiş yorgun hissediyorum.Kasığımda iğne batması gibi bir ağrı oluyor ara ara.Baştan tırnağa ağrıyor sanki vücudum.Son aylarda çok düzenliydi.Bu kez gecikti.Ümitleniyor işte insan.Birkaç gün daha beklicem eğer regl olmazsam doktora gidip kan tahlili yaptırıcam.Allah isteyen herkese bebek versin tez zamanda.haberleşmeye devam ederiz.[/QUOT

canım hoşgeldin aramıza bende yeni sayılırım ama güzel bir paylaşım yeri insan rahatlıyor senle aynı şeyleri düşünen insanlar olunca belirtilerin hamilelik belirtisi gibi inşallah yanılmıyorsundur normalde reglin geciktiği olurmuydu

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza ve erken gebelik belirtilerine benzer bi şey yaşıyorum.Adet görecekmiş gibi uyanıyorum üç gündür ama hiç bir şey yok.Karnımda şişlik,gaz problemi ve göğüslerimde müthiş bir hassasiyet var.Adetim iki gün gecikti.Acaba test yapsam çıkar mı?Aylardır hep test yapıp hüsrana uğramaktan bıktım.Ben de bebek istiyorum yaaaaaaa:(bebisim

hoşgeldin bsumbul , bence 2 gün cok kısa bi zaman.Biraz daha bekle derim 4-5 gün gecsınde testi yap kesin sonuc almak istiyorsan. Benımde dun olmam gerekıordu hala olmadım.Ara ara akıntım oluyor ( kokusuz ve renksiz) ve regl olcakmısım gibi belirtiler var, gaz sıkayetım var, ayrıca aksamları nedense acaip üşüyorum eşim bile sen hastamısın o kadar soguk deil nası üşüorsun dio.Ben yınede cuma gunune kadar beklemek istiyorum test için , bosuna ümitlenmek ıstemıorum cunki, umarım hepimiz güzel haberler alırız...

bu arada benim sabahları agzımda bi tat oluyor sankı dişeti yada diş az bişi kanadıgında gelen kan tadına benzer...Metalik tad dedıklerı bu mu acaba ?? anlamadım

selamlar.hoş geldin bsumbulcum.inşallah hamişsindir.bize güzel haberlerini ver muhakkak ki biraz teselli bulalım.benimde reglimin dün gelmesi gerekiyordu.ama gelmedi.gerçi bu aralar sıcaklar birden bastırdığı için hava değişikliğinden dolayıda gecikebilir.en iyisi kendi adıma fazla ümitlenmemek.

Herkese tekrar merhaba.Birbuçuk yıllık evliyim.Ben bir yıl öncesine kadar myralonla korunuyordum.Tam bir yıl oldu ama eşim başka şehirdeydi o yüzden geldiği zamanlarda ayda 2-3 gün tutturmamız zordu.Zaten olmadı da.Şimdi 3 aydır eşimle biraradayız.Burada evtutup yerleştik.Çok şükür.İlacı ilk bıraktığım aylarda hep gecikme oldu10 gün kadar.Sonra çok erken olmaya başladı( 21 günde bir)Sonra dört aydır çok düzenli hiç şaşmıyordu.Ama bu ay 3 gün gecikti.Her sabah bugün regl olucam diye kalkıyorum.Kasıklarımda hafif ağrı ve batmayla uyanıyorum ama gelen giden yok.Bakalım hayırlısı.

Herkese tekrar merhaba.Birbuçuk yıllık evliyim.Ben bir yıl öncesine kadar myralonla korunuyordum.Tam bir yıl oldu ama eşim başka şehirdeydi o yüzden geldiği zamanlarda ayda 2-3 gün tutturmamız zordu.Zaten olmadı da.Şimdi 3 aydır eşimle biraradayız.Burada evtutup yerleştik.Çok şükür.İlacı ilk bıraktığım aylarda hep gecikme oldu10 gün kadar.Sonra çok erken olmaya başladı( 21 günde bir)Sonra dört aydır çok düzenli hiç şaşmıyordu.Ama bu ay 3 gün gecikti.Her sabah bugün regl olucam diye kalkıyorum.Kasıklarımda hafif ağrı ve batmayla uyanıyorum ama gelen giden yok.Bakalım hayırlısı.
slm canım peki bişey sorcam akıntın varmı hamileliğin en erken belirtisde biliyosunki yoğun bir akıntı adet oluyomuşun gibi geliyomuş diğer belirtiler psikolojik olabiliyo fakat buda psikolojik olamaz heralde hayırlı haberlerini bekliyoruz

bu arada benim sabahları agzımda bi tat oluyor sankı dişeti yada diş az bişi kanadıgında gelen kan tadına benzer...Metalik tad dedıklerı bu mu acaba ?? anlamadım
slm anya inşallah hamişsindir ben senin hamile olduğunu düşünüyorum ve inanıyorumhayırlı haberlerinide bekliyorum diğer arkadaşada yazdığım gibi diğer belirtiler psikolojik olabilir ama akıntı olamaz

slm canim hosgeldin aramiza insallah hamiledirsin hayirli haberlerini bekliyoruz bu ay yanlis hatirlamiyosam kimsede guzel haberi almadik benim reglimde yarin gunu normalde bakalim ne olcak insallah guzel haber aliriz.

slm canim hosgeldin aramiza insallah hamiledirsin hayirli haberlerini bekliyoruz bu ay yanlis hatirlamiyosam kimsede guzel haberi almadik benim reglimde yarin gunu normalde bakalim ne olcak insallah guzel haber aliriz.
slm canım senin haberini sabırsızlıkla bekliyorum hala o yöntemi uyguluyomusunseninde hayırlı haberlerini bekliyorum habersiz bırakma bizi

Geri