Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Kızlar tekrar merhaba,reglim 5 gün geçti hala bi şey yok.Kasığımda sol tarafta iğne batması gibi ağrılar devam ediyor.Bir de akıntım arttı sanki.Ama yoğun değil renksiz ve kokusuz çok akışkan.Hatta günlük ped kullanmak zorunda kalıyorum.Dün misafirlikte pantolonuma bir damla çıktı.Sanki su akıyor.Bu ay gerçekten çok garip şeyler yaşıyorum.Akıntının böyle olması hiç yaşamadığım bir şey.Acaba belirti olabilir mi?Bugün test alıcam,çıkar herhalde di mi?Hadi hayırlısı.

Kızlar tekrar merhaba,reglim 5 gün geçti hala bi şey yok.Kasığımda sol tarafta iğne batması gibi ağrılar devam ediyor.Bir de akıntım arttı sanki.Ama yoğun değil renksiz ve kokusuz çok akışkan.Hatta günlük ped kullanmak zorunda kalıyorum.Dün misafirlikte pantolonuma bir damla çıktı.Sanki su akıyor.Bu ay gerçekten çok garip şeyler yaşıyorum.Akıntının böyle olması hiç yaşamadığım bir şey.Acaba belirti olabilir mi?Bugün test alıcam,çıkar herhalde di mi?Hadi hayırlısı.
slm canim akintiyi bu kadar fazla olmasi ve regliyin gecikmesi kesinlikle bebisin habercisi bi teset et insallah cakar hemen test et bizede haber ver.

bugün alıp yapıcam mutlaka haber vericem herkese.

bende hala olmadım 18 inde olmam gerekıyordu. Bende de kokusuz su gibi akıntı oluyor cok sık deıl ama buara.Göguslerım acaip hassaslastı dokunamıorum bile. Ben genede testi ctesı sabahı yapmayı düşünüyorum. Umarım güzel haberler alırız hepimiz...

slm kızlar yazmasamda yakından takip ediyorum sizi heyecanla bekliyorum güzel haberlerinizi :) bu arada bişey sorucam ben 1,5 aylık evliyim herkes bişi diyo benimde kafam karışıyo kimisi korunma zaten 4-5 ay olmaz gebelik diyo kimiside tam tersi yeni olduğun için ilk denemede tutar diyo ne yapacağımı şaşırdım dün ilk defa korunmadık sizce korunmalımıyım (herhangi bi ilaç kullanmıyorum geri çekilme ile korunuyoruz)

slm kızlar yazmasamda yakından takip ediyorum sizi heyecanla bekliyorum güzel haberlerinizi :) bu arada bişey sorucam ben 1,5 aylık evliyim herkes bişi diyo benimde kafam karışıyo kimisi korunma zaten 4-5 ay olmaz gebelik diyo kimiside tam tersi yeni olduğun için ilk denemede tutar diyo ne yapacağımı şaşırdım dün ilk defa korunmadık sizce korunmalımıyım (herhangi bi ilaç kullanmıyorum geri çekilme ile korunuyoruz)
Canım tek tavsiyem yakın bir zamanda gebelik dusunuyorsan ilaçla korunmanı tavsiye etmem... biz korundukta ne oldu.... ben 1 yı korundum ve 1 yıldır korunmuyorum ve cocugumda olmuyorrrr... İlacı bıraktıktan sonra bir zaman daha koruyor.. cok uzun vadeli cocouk dusunmuyorsanız korunun ama kısa zamanda istiyeceksenizz korunun derimmm
birde bundan haricc tavsiye edeceğim sey korunmadan evvel güzelce bir kadın dogumda sizin muayene olmanızz en azından kendinizin herangi bir problemininizin olmadıgını ogrenin aynı sekildede eşinde aynısı nı yaptırsın.. cunku uzun zaman korunup sonra cocuk yapmaya karar verincee bide bakıyorsunuzkii problemler varmıs zamanında onlem alınıp tedavi olunabilirmis amaaa zamana bırakıldıgı içindee bir sey yapılamıyorr.. bence once dktora muayene olun sonra korunma şekline karar verin canım.. bu yontem daha saglıklı.. inşallah gıt turkcemle anlatabilmişimdirrr derdimi :D

slm kizlar bisiy sorcam benim reglim 2 gun oldu baslayali ama ben 2 haftadir bazen sag tarafimda bazen sogtarafimda cok kotu iki buklum oluyorum sanci gibi igne gibi batmalar var ama cok aciyor yatarken otururken ani hareketlerde ama reg oldum neden olabilir sizce bi fikriniz varmi.

bende hala olmadım 18 inde olmam gerekıyordu. Bende de kokusuz su gibi akıntı oluyor cok sık deıl ama buara.Göguslerım acaip hassaslastı dokunamıorum bile. Ben genede testi ctesı sabahı yapmayı düşünüyorum. Umarım güzel haberler alırız hepimiz...

bence artık test yapabilirsin sonuç verir bu gecikmeylee akıntı falan bendee vardı ve sonucum pozitifti:D

slm kizlar dun aksam sadece bir damlacik lekelenmem oldu .ama yaklasik 24 saattir hic lekelenme yok kasik agrim bile tok suan

anyacim benimde 17 adet gunumdu .bende biraz daha beklemeye karar verdim sende hic lekelenme oldumu 1 damlada olsa .

Geri