Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

ayşemelek güzel haberlerini bekliyoruz inşallah...bende bugün adet oldum bir dahaki sefere inşallah hayırlısı olsun:)halam 9.ayında hamile kalmış bende çok benzerim genetik olarak ona umudum 9.ay:)

ayşemelek güzel haberlerini bekliyoruz inşallah...bende bugün adet oldum bir dahaki sefere inşallah hayırlısı olsun:)halam 9.ayında hamile kalmış bende çok benzerim genetik olarak ona umudum 9.ay:)
olsun canim umudunu yiterme rabbim nezamani uygun gorurse ozaman bebislerimizin ruhunu ufler sen nezaman biraktin korunmayi ve neyle korunuyodun duyduguma gore 3 ayinda gebe kalinirmis korunmada

olsun canim umudunu yiterme rabbim nezamani uygun gorurse ozaman bebislerimizin ruhunu ufler sen nezaman biraktin korunmayi ve neyle korunuyodun duyduguma gore 3 ayinda gebe kalinirmis korunmada
canım 9ay oldu işte yani 9.aya gireceğiz..yaklaşık 2senelik evliyiz 1yıl korunduk:)aslında niye böyle takıyorum bilmiyorum doktorada gittik bi sorun yok 1senenin dolmasını bekliyoruz..ama ben her ay belirti yaşıyorum kendimi çok dinliyorum sanırım..

arkadaşlar heerkese meraba tüm yazılarınızı okudum hepimizin derdi aynı bende de pco var bu da yumurtlama tambelliği yapıyırdu bende geçen sene klomen verdi dr ilk kutuda ilaç bittikten sonra 13. gün adet oldum sonra 2. kutuya geçtik 13. gün tekrar adet sancısı gibi sancım oldu ama hastalanmadım yani gebeydim ağrı veren şişkinlik nedeniyle doktora gittim dış gebelik deyip bebek ufak olduğu için kürtajla tedavi ettiler tüplerimi almadılar daha sonra rahim filmi çektirdim sonuç iyi çıktı şimdi tekrar klomene başladım bugün ilaç biteli 13. gün yine kasık ağrım var ama adet olmadım daha kullanan arkadaşlar siz ilaç bittikten sonra kaçıncı gün adet oldunuz bir de bende aşırı bi iştah açılması var yemekten 5 dakika sonra bile midem kazınıyo saldıracak gibi oluyorum yemeklere baygınlık geliyo sabahları sizce hamile olabilir miyim

canım 9ay oldu işte yani 9.aya gireceğiz..yaklaşık 2senelik evliyiz 1yıl korunduk:)aslında niye böyle takıyorum bilmiyorum doktorada gittik bi sorun yok 1senenin dolmasını bekliyoruz..ama ben her ay belirti yaşıyorum kendimi çok dinliyorum sanırım..
saglik olsun canim uzme kendini kucuk melek bilir gelecegi zamani bak dr de biseyin yok demis umarim en kisa zamanda kucuk meleklerimize kavusuruz kizlar bende bu gun cok wc ye gitme basladi once reglime 3 gun kala olurdu ama simdi reglime 9 gun var ve cokca wc bide goguslerimde siskinlik deyilde buyume var.sanirim bende kendimi cok dinliyorum sonu husran oluyomu bide kizlar.

arkadaşlar heerkese meraba tüm yazılarınızı okudum hepimizin derdi aynı bende de pco var bu da yumurtlama tambelliği yapıyırdu bende geçen sene klomen verdi dr ilk kutuda ilaç bittikten sonra 13. gün adet oldum sonra 2. kutuya geçtik 13. gün tekrar adet sancısı gibi sancım oldu ama hastalanmadım yani gebeydim ağrı veren şişkinlik nedeniyle doktora gittim dış gebelik deyip bebek ufak olduğu için kürtajla tedavi ettiler tüplerimi almadılar daha sonra rahim filmi çektirdim sonuç iyi çıktı şimdi tekrar klomene başladım bugün ilaç biteli 13. gün yine kasık ağrım var ama adet olmadım daha kullanan arkadaşlar siz ilaç bittikten sonra kaçıncı gün adet oldunuz bir de bende aşırı bi iştah açılması var yemekten 5 dakika sonra bile midem kazınıyo saldıracak gibi oluyorum yemeklere baygınlık geliyo sabahları sizce hamile olabilir miyim
Öncelikle umarım tekrar aynı şeyi yaşamassın sevgili arkadaşım ...Ben bişeyi merak ettim dış gebeliği ne kadar süre önce yaşadın ?

Bende çokk uzun yıllardır bebek istiyorum ancak rabbim uygun görmüyor şimdilik demekki ..yıllar sonra hiç bende hiç olmamış birşeyler olduğu için araştırma haline girdim..erken gebelik belirtileri nelerdir diye çünkü son yumurtlama döneminden birkaç gün sonra kasıklarımda hiçte normal olmayan bir ağrı mevcut sanki heran adet görecekmişim gibi bu ağrılar ayağa kalktığımda daha hissedilir oluyor geçen yıl çok yakın bir arkadaşım yıllar sonra hamile kaldı hepimiz çok sevindik ancak dış gebelik olduğu ortaya çıkınca aynı derecede üzüldük gebeliğini sonlandırmak zorunda kaldırlar...nette araştırırken bu kasık ağrıları normalmiş gibi söz ediliyor .Bunca yıl sonra hiç umudum yok ama bir gebelik mevcutsa bu kasık ağrıları allah muhafaza dış gebelik gibi bişeyle bağlantılıdır gibisinden korkularım var,adet günümü bekliyorum şu anda hiç olmadığım kadar şaşkın bir ve sancılı bir vaziyette ..Allah hepimiz hakkında hayırlısını yazsın inşallah

slm!! bugün adetim geldi hamis degilmisim...icim öyle rahatladiki anlatamam....neden okadar panige kapildim bende bilmiyorum....allah her isteyene birgün anne olmayi nasip etsin.....

Geri