Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Bende çokk uzun yıllardır bebek istiyorum ancak rabbim uygun görmüyor şimdilik demekki ..yıllar sonra hiç bende hiç olmamış birşeyler olduğu için araştırma haline girdim..erken gebelik belirtileri nelerdir diye çünkü son yumurtlama döneminden birkaç gün sonra kasıklarımda hiçte normal olmayan bir ağrı mevcut sanki heran adet görecekmişim gibi bu ağrılar ayağa kalktığımda daha hissedilir oluyor geçen yıl çok yakın bir arkadaşım yıllar sonra hamile kaldı hepimiz çok sevindik ancak dış gebelik olduğu ortaya çıkınca aynı derecede üzüldük gebeliğini sonlandırmak zorunda kaldırlar...nette araştırırken bu kasık ağrıları normalmiş gibi söz ediliyor .Bunca yıl sonra hiç umudum yok ama bir gebelik mevcutsa bu kasık ağrıları allah muhafaza dış gebelik gibi bişeyle bağlantılıdır gibisinden korkularım var,adet günümü bekliyorum şu anda hiç olmadığım kadar şaşkın bir ve sancılı bir vaziyette ..Allah hepimiz hakkında hayırlısını yazsın inşallah
her kasık ağrısı dış gebelik demek değildir ben de 1 yıl önce dış gebelik geçirdim dediğin gibi kasıklarım ağrıyordu ama normal hamile olan arkadaşlarım da da aynı ağrılar mevcuttu yani sen içini ferah tut

slm canim cok tsk ederim cvp verdigin icin bende gectigimiz pazar oldu bu sanci 3 gun baya belirgin oldu iki buklumdun senin de dedigin gibi cok gaz varmista bir turlu gerceklesmiyomus gibi sittiliydi ama simdi azaldi ara ara oluyor simdide canim goguslerde ara ara hassaslasma var bazen kasiklarda cok uykum geliyor sabah lari atesimi olcuyorum 36.6 cikiyor ama reglime 9 gun var birde canim iki gundur afedersiniz cok genirme oluyor sanki sabahin 6 na kadar coca cola icmisim gibi ama tabiki allah bilir herseyin hayirlisi

Benim de sancım iki büklüm edecek kadar olmuyor. Daha çok batma şeklinde, bazen daha şiddetli bazen daha hafif. Bir de benim bütün belirtilerim bi geliyor sonra biraz hafifliyor. Yani bi gün aşırı bel ağrım oluyor, sonraki gün geçmiş oluyor gibi.

Canım işallah hayırlısı olur senin için.

Not: Bir de abimize söyle her gün her gün sorup da senin strese sokmasın, sakin olmaya çalış lütfen. Bebek istiyorsanız bu çok önemliymiş çünkü:minik:

canım 9ay oldu işte yani 9.aya gireceğiz..yaklaşık 2senelik evliyiz 1yıl korunduk:)aslında niye böyle takıyorum bilmiyorum doktorada gittik bi sorun yok 1senenin dolmasını bekliyoruz..ama ben her ay belirti yaşıyorum kendimi çok dinliyorum sanırım..

Canım, sen de mutlu haberi alacaksın işallah sadece vakti gelmedi. Tahmin ediyorum sabretmek çok zor ama bebişin geldiğin de bütün sıkıntılarını unutturacak sana.bebisim

Arkadaşlar, lütfen bu konuyu stres yapıp da, günlerinizi aylarınızı güzelim ömrünüzü mutsuz geçirmeyin. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Haydi bugün canlanalım ve sahip olduklarımız için mutlu olalım.:amigo:

Bende çokk uzun yıllardır bebek istiyorum ancak rabbim uygun görmüyor şimdilik demekki ..yıllar sonra hiç bende hiç olmamış birşeyler olduğu için araştırma haline girdim..erken gebelik belirtileri nelerdir diye çünkü son yumurtlama döneminden birkaç gün sonra kasıklarımda hiçte normal olmayan bir ağrı mevcut sanki heran adet görecekmişim gibi bu ağrılar ayağa kalktığımda daha hissedilir oluyor geçen yıl çok yakın bir arkadaşım yıllar sonra hamile kaldı hepimiz çok sevindik ancak dış gebelik olduğu ortaya çıkınca aynı derecede üzüldük gebeliğini sonlandırmak zorunda kaldırlar...nette araştırırken bu kasık ağrıları normalmiş gibi söz ediliyor .Bunca yıl sonra hiç umudum yok ama bir gebelik mevcutsa bu kasık ağrıları allah muhafaza dış gebelik gibi bişeyle bağlantılıdır gibisinden korkularım var,adet günümü bekliyorum şu anda hiç olmadığım kadar şaşkın bir ve sancılı bir vaziyette ..Allah hepimiz hakkında hayırlısını yazsın inşallah

Durucum,
Yüce Rabbim yüzünü güldürsün işallah.

"umudum yok" deme ama. Eminim üzülmemek için umut etmeye bile çekiniyorsundur ama güzelim sen istemekten vazgeçme, çok dua et ve inancını yitirme... Allah'ın herşeye gücü yeter.

merhabalar herkeze,uzun bir aradan sonra yine burdayım,of of arkadaşlar benim sıkıntım dahada büyük,önceleri bebeğimiz olmasını ben istemiyordum eşim istiyordu,şimdi ben istiyorum eşim eylül sonuna kadar olmasın diye istemiyor arkadaşlar yaa,birde üstelik bugün adet olmam gerekiyor ve aksilik ya hala olmadım öyle bunalımdayımki sormayın,napıcamı şaşırdım yaaa:(valla hamile kalmayı istiyormuyum istemiyormjuyum şaşırdım,eee eş gönüllü olmayınca bi anlamıda kalmıyor tabi bebeğin:(

Canım, sen de mutlu haberi alacaksın işallah sadece vakti gelmedi. Tahmin ediyorum sabretmek çok zor ama bebişin geldiğin de bütün sıkıntılarını unutturacak sana.bebisim

Arkadaşlar, lütfen bu konuyu stres yapıp da, günlerinizi aylarınızı güzelim ömrünüzü mutsuz geçirmeyin. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Haydi bugün canlanalım ve sahip olduklarımız için mutlu olalım.:amigo:
evet çok haklısın canım günlerimizi aylarımızı heba ediyoruz..bi böyle gaza geliyorum sahip olduklarıma şükredip mutlu olup yoluma bakıyorum daha sonra adetime bikaç gün kala resmen manyak oluyorum..bencede bebek geldiği zaman geçmiş çoktan unutulmuş olacak....saol cinderella..

merhabalar herkeze,uzun bir aradan sonra yine burdayım,of of arkadaşlar benim sıkıntım dahada büyük,önceleri bebeğimiz olmasını ben istemiyordum eşim istiyordu,şimdi ben istiyorum eşim eylül sonuna kadar olmasın diye istemiyor arkadaşlar yaa,birde üstelik bugün adet olmam gerekiyor ve aksilik ya hala olmadım öyle bunalımdayımki sormayın,napıcamı şaşırdım yaaa:(valla hamile kalmayı istiyormuyum istemiyormjuyum şaşırdım,eee eş gönüllü olmayınca bi anlamıda kalmıyor tabi bebeğin:(
ebrucum eylül sonunada bişey kalmadı..hem yazın oldumu olmadımı sıkıntısıyla geçirmektense tatilini yap kafanı dağıt sonra yoluna bak derim nasılsa eşinde istemiyormuş:)

ebrucum eylül sonunada bişey kalmadı..hem yazın oldumu olmadımı sıkıntısıyla geçirmektense tatilini yap kafanı dağıt sonra yoluna bak derim nasılsa eşinde istemiyormuş:)
Böylede ben üzülüyorum,ya hamileysem:( şimdide o istemiyor,esasen bende pek istemiyordum yaz sonuna kadar,tatil yapayım diyordum ama hala adet olmayınca acaba hamilemiyim sorusu ister istemez kurcalıyor insanın kafasını,ve bu olasılığı düşününce bile asabileşmesine yetiyor bizimkinin:argue:Gerçi daynamadım test aldım negatif çıktı ama hala adet olmadım yaaa:grev:

Geri