Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Böylede ben üzülüyorum,ya hamileysem:( şimdide o istemiyor,esasen bende pek istemiyordum yaz sonuna kadar,tatil yapayım diyordum ama hala adet olmayınca acaba hamilemiyim sorusu ister istemez kurcalıyor insanın kafasını,ve bu olasılığı düşününce bile asabileşmesine yetiyor bizimkinin:argue:Gerçi daynamadım test aldım negatif çıktı ama hala adet olmadım yaaa:grev:
Aaa ebrucum ne olcak ki, hem bebişinle birlikte tatil yaparsın ne güsel:)

Yaa hamileyim diye kendini herşeyden çekecek değilsin ya, tatilini de yaparsın mis gibi. Hem eşin de senle daha çok ilgilenir çifte tatil olur sana şekercim:laugh:

Bu aya belirtin oldu mu, şüpheleniyo musun?

Aaa ebrucum ne olcak ki, hem bebişinle birlikte tatil yaparsın ne güsel:)

Yaa hamileyim diye kendini herşeyden çekecek değilsin ya, tatilini de yaparsın mis gibi. Hem eşin de senle daha çok ilgilenir çifte tatil olur sana şekercim:laugh:

Bu aya belirtin oldu mu, şüpheleniyo musun?
Aslında ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi yok henüz ama adet olmam lazımdı bugün olmadım ve benimki 1 gün erken olur geç olmaz,birde çok uyumak istiyorum,gerçi ben hep uykuyu severdim amma yerli yersiz uyku bastırıyor,son iki gündür geceleri çok sık tuvalete kalkıyorum uyku uyuyamıyorum neredeyse o kadar sık yani,onuda yazın çok fazla sıvı tüketmeye bağlıyorum başkada belirti yok CİNDERELLA cığım,işin kötüsü bebeği istemeyen ben değilim eşim henüz erken olduğunu düşünüyo:18:

haa birde hiç doymayacakmış gibi sürekli yiyorum yaa,noldu bana bilmiyorum sürekli açım:D

her kasık ağrısı dış gebelik demek değildir ben de 1 yıl önce dış gebelik geçirdim dediğin gibi kasıklarım ağrıyordu ama normal hamile olan arkadaşlarım da da aynı ağrılar mevcuttu yani sen içini ferah tut

Hakkımızda hayırlısını versin rabbim başakçım cvbın için teşekkür ederim :ar4fd:

Durucum,
Yüce Rabbim yüzünü güldürsün işallah.

"umudum yok" deme ama. Eminim üzülmemek için umut etmeye bile çekiniyorsundur ama güzelim sen istemekten vazgeçme, çok dua et ve inancını yitirme... Allah'ın herşeye gücü yeter.

Canım benim desteğin için teşekkür ederim Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün İnşallah..Dualarım hepimiz için :ar4fd:

merhaba ben yenı katıldım aranıza ben 1senelik evliyim bıey soracam ben herayın8de adet oluyordum dun oldum az oluyorum çok mıdem bulanıyor kasıklarım agıyor ara ara ben bebiş çok iştıyorum bana yardımcı olurmusunuz ya

merhaba ben yenı katıldım aranıza ben 1senelik evliyim bıey soracam ben herayın8de adet oluyordum dun oldum az oluyorum çok mıdem bulanıyor kasıklarım agıyor ara ara ben bebiş çok iştıyorum bana yardımcı olurmusunuz ya
Merhaba canım öncelikle hoş geldin,inşallah hissettiğin gibi bir sonuç elde edersin bu konuda uzman değilim ama birkaç gün daha bekle istersen adetinin miktarı süresi ne olacak bakalım burada tecrübeli arkadaşlarım daha fazla bilgi verebilirler ama tepkisiz kalamadım yazdığını görünce SEVGİLER..

teşekkürler canım ya bebiş çok iştiyorum ama her ay hüzünle sonuçlanıyor kendimi çok kötü hssedıyorum melekler mekanını buldum çok sevındım ya aynı benım gıbı insanlar var burada aksamdan berı yazılanları okuyorum

teşekkürler canım bıraz acamıyım aksamdan berı yazılanları okuyorum benım gıbı olan çokmus çok sendım buarayı bulduğum için sızlerle tanıstıgım için

teşekkürler canım bıraz acamıyım aksamdan berı yazılanları okuyorum benım gıbı olan çokmus çok sendım buarayı bulduğum için sızlerle tanıstıgım için[/QUOT
Berracığım hoşgeldin aramıza:),bizde senin gibi bebek hayalini kuranlardanız,yanlız canım senin sorununa gelince,psikolojik olabilir,hamile kalmayı çok istiyorsunya,birde yardımcı olurmu bilmem ama benimde adet olurken midem bulanır hatta ishal olurum,belki seninkide öyle bişeydir,ama umudunu kırmak istemem sen yinede bi bak Duru arkadaşımızın dediği gibi süresine sonra emin olmak için BETA HCG testi yaparsın:kiss:

kızlar benımbıde eşimin problemı vardı ama amaliyat oldu varikoselden nisan ayının basında ama spermlerınde bı sorun yoktu ilk ayelkırıklına uradık ama sonra doktoru olmasada olur ama ilerde agrı yapardedı benım pisikolejim çok bozuldu şimdi iyim bırılerınle konusmak benı rahatlatıyor hamiş olanları okuyunca çok mutlu oluyorum allah herkese versın kızlar

Geri