Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

slm kızlar!Ben 6 haftalık hamileyim ama ölüyorum desem yeridir,mide bulantılarım yok denecek kadar az şükür ama hayatım kabusa döndü,halsizlik,yorgunluk,iştahsızlık,geceleri uyuyamıyorum,bitkinlik 24 saat yatak-döşek yatıyorum.yatalak hastaları geçtim,bebekten bile nefret ediyorum,1 yıldır olmuyodu bir oldu pir oldu hayatımı cehenneme çevirdi,içimde canavar var diyorum beni tüketti.benim gibi olanlar varsa lütfen yazsın.bu ne zaman geçer bilen yokmu ne olur içimi rahatlatın.herkes birşey diyor bıktım bu belirsizlikten.selamlar

slm kızlar!Ben 6 haftalık hamileyim ama ölüyorum desem yeridir,mide bulantılarım yok denecek kadar az şükür ama hayatım kabusa döndü,halsizlik,yorgunluk,iştahsızlık,geceleri uyuyamıyorum,bitkinlik 24 saat yatak-döşek yatıyorum.yatalak hastaları geçtim,bebekten bile nefret ediyorum,1 yıldır olmuyodu bir oldu pir oldu hayatımı cehenneme çevirdi,içimde canavar var diyorum beni tüketti.benim gibi olanlar varsa lütfen yazsın.bu ne zaman geçer bilen yokmu ne olur içimi rahatlatın.herkes birşey diyor bıktım bu belirsizlikten.selamlar
Canım benim öncelikle tebrik ederim ki bu yaşadığın şeyler birçok insanın yaşamak isteyip de yaşayamadığı şeyler...
Bence herşey için Allah'a şükretmelisin ve hamileliğin güzel yönlerini görmeye çalışmalısın.Örneğin hamilelik öncesinde yaşadığın zor günler, hamile kalmayı beklemek, stres, sıkıntı, her seferindeki hayal kırıklığı, umutsuzluk veee daha yazmadığım birçok şey...
O yüzden bebeğin için canavar demek yerine annesine tutunabilmek için ve annesini mutlu etmek için elinden geldiği kadar annesinin göbüşünde ona tutunmaya çalışan melek desek daha doğru olur...
Biraz daha sabredip hamileliğin tadını çıkarmanı tavsiye ederim sana.Umarım bundan sonra herşey daha güzel olur:):)

canım bende 7.haftamın içindeyim bulantılarım var halsizlik yorgunluk tavan yaptı iştahsızlık yine öle dediğin gibi hiçde kolay değil ama bunlar geçici ve hastalık değil bunu düşünerek kucağına alacağın bebeği düşünerek mutlu olmalı kendini sıkıntıya sokmamalısın..olmadığında dahamı mutluydun bu bulantıları yaşamak isteyipde yaşayamayan binlerce belkide milyonlarca kadın var bunu düşün..

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.adetime 10 gün kala korunmadık.bundan 4 gün sonra hafif lekenmeler başladı.her ay düzenli adet görüyordum ayın 15 inde bu ay 9 unda oldu ve dediğim gibi hafif lekelenme şeklinde.Doktora gittim.Dr ultrasonla baktı bişey yok dedi.Ve sonra kan testi istedi onda da çıkmadı.bu kadar kısa zamanda belli olur mu hamilelik.Ltfen biri bana cevap verebilir mi?

yardım edin

dün yazdığım yazıdan sonra bugün lekelenme hiç olmadı.Başka bir dr a sordum ve üstüne görme olabilir büyük bi ihtimalle hamilelik vardır dedi.Kan testinde ve ultrasonda bu kadar erken çıkmamsı normalmiş.1 Hafta sonra eğer 15 inde adet görmessem tekrar kan testi yaptırmamı istedi.Daha önce böyle bi durum yaşayan varsa bana cvp yazabilir mi ltfen?

Yaa arkadaşlar sorularıma cvp verebilecek hiç kimse yok mu?
canim bende bu ay senin gibi oldum en son adet tarihim 10/15/2009 normalde bu ayin 8 regl olmam gerekiyordu ve her ay gununde saatinde olurdum lakin bu 8 de olmadi 1 2 3 gun buyunca toplam 10 damla falan kadar lekelenme oldu ve sonra test yaptim belli belirsiz ikici cizgiyi gordum ve bugunde kantesti icin dr me gittim oda ultrasondan bakti cok kucuk keseyi gordu daha mercimek kadardi kese insallah sende benim gibi olmusundurda guzel haberini bizimle burdan paylasirsin.

İnş cnm saol iyi dileklerin için de cvp verdiğin içinde benim daha gecikme olmadı ama eğer 15 inde de gelmesse test yapmayı düşünüorum çünkü dr a gittiğimde ultrasonda da kan testinde de görünmedi bişey umarım hamileyimdir peki idrar testi yapsam çıkar mı dersin sen ne zaman yapmıştın idrar testini umutlanmak istemem boş yere

Geri