Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar selam
bi konuda danışıcaktım
tam yumurtlama dönemimde 1 kere korunmadan ilişkiye girdik. 6 aylık evliyim ilk kez korunmadık. ilişkiden sonra ayaklarımı yukarı diktim yarım saat bekledim öyle.2 gün sonra aşırı kasık ağrım başladı. ve karnımda deli giib gaz gibi bişe oldu.adetim dün olması gerekliydi ama olmadı. bugünde 1 damla varla yok arası kan gelmiş çoook açık pembe.test yaptım idrarda negatif cıktı. sizce hamilemiyim ???

mrb canım hoşgeldin aramıza. bu kadar erken idrarda çıkmayabilir. eminolam için bi kaç gün daha bekle sonra kan testi yaptır bence

slm arkadaslar bende 8 aydırvurasıyorum bebiş için ama bi ürlü denk gelmiyo benim size sormak istediyim biseyler var benim regli donemlerım 3 aydır şaşıyo 33 güne cıktı buna gore yumurlama donemını nasıl hesaplaya bılırım ya ne olur yardım edın bana bende melişimi isiyorum yaaaa:(

slm arkadaslar bende 8 aydırvurasıyorum bebiş için ama bi ürlü denk gelmiyo benim size sormak istediyim biseyler var benim regli donemlerım 3 aydır şaşıyo 33 güne cıktı buna gore yumurlama donemını nasıl hesaplaya bılırım ya ne olur yardım edın bana bende melişimi isiyorum yaaaa:(

mrb canım 33 ten 14 çıkarsan senin yumurtlama gününe denk gelir. yani reglinin 19. günü yumurtlama günü olur canım bu durumda galiba reglinin 15-17-19. günleri olasılık yüksek oluyo galiba. inşallah işine yararda meleğin sana gelir.

:hhh:ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın

ya ayıptır solemsı bende denedım ama pek anlayamdım ılk basta bısey gelmıyo ama ıyıce sey yapınca bısey gelıyo olası adetıme 8 var.ıgernc yaptıgım sey ama yaptım valla.ne oldu sımdı ben anlayamadım.işin tuhaf yanıda eşim radyolog valla bılse bole bısey yaptıgımı

Hanımlar merhaba...foruma ben de bugün katıldım...burdaki paylaşımlar daha önce dikkatimi çekti ve çok hoşuma gitti...ben de direkt olarak kendi sıkıntımı dile getireyim...ben geçen ay,ayın 13 temmuzda regl olmuştum....bu ay belirtilerini hissettim ama hala ne gelen var ne giden...ancak dün sabah tuvalete girdiğimde çamaşırıma bile değmecek kadar az hafif bi koyuluk gördüm.ama dün sabahtan beri hala çamaşırıma bile gelen bişey yok....gebelik sözkonusu olabilir mi sizce...bu arada ben de 3 aylık evliyim...

Hanımlar merhaba...foruma ben de bugün katıldım...burdaki paylaşımlar daha önce dikkatimi çekti ve çok hoşuma gitti...ben de direkt olarak kendi sıkıntımı dile getireyim...ben geçen ay,ayın 13 temmuzda regl olmuştum....bu ay belirtilerini hissettim ama hala ne gelen var ne giden...ancak dün sabah tuvalete girdiğimde çamaşırıma bile değmecek kadar az hafif bi koyuluk gördüm.ama dün sabahtan beri hala çamaşırıma bile gelen bişey yok....gebelik sözkonusu olabilir mi sizce...bu arada ben de 3 aylık evliyim...
hoşgeldin melekduru olabilir gelen kan yerleşme kanıdır büyük ihtimal ama bi test alıp yaparsan iyi olur adet gününden 5 gün geçmiş çıkar yani hadi hayırlısı bakalım.:dancing:

hoşgeldin melekduru olabilir gelen kan yerleşme kanıdır büyük ihtimal ama bi test alıp yaparsan iyi olur adet gününden 5 gün geçmiş çıkar yani hadi hayırlısı bakalım.:dancing:

tamam teşkkür ederim..en iyisi ben bir test alıp yapayım :))) hayırlısı inşallah :)) sanırım senagül sen hamilesin....allah hayırlısı ile bebeğini kucağına almayı nasip etsin....

günaydınmelekler nasılsınız
size bir sorum olacaktı
benim regli günüm 22 agustos'ta ama benim iki gündür kasık ve bel agrısı bir de mide bulantısı ögürme oluyor .bebiş olsa bile bu kadar erken belli olurmu acaba hamişmiyim bana yardım ederseniz cok sevinirim şimdiden cok teşekkür ederim

Son düzenleme:
selammm nasılsınız kızlar..ben gecen ay hüsran yasadım ama bu ayda ins öle olmaz öff bu ay adetime 8 gün vardı alt karnımda dolgunluk bel kasık ve gögüs agrılarım basladı ki bel agrısı ben hiç bilmiyorum bu zamana kadar ama yinede heveslenmıyorum zamana bırkatım kendimide dinlemıyorum hayırlı olsun hakkımızda elbet vericek rabbim yaaa simdi 5 gün var bakalım regl olursamda üzülmicm zamana bıkraktım reglim de 1 hafta gecikmeden asla test yaptırmıcam gecen ay regl den önce bile kan testi yaptırmıstım bosa para gidiyo valla biraz sabır gerekıyo bize galiba allah yardımcımız olsun...

Geri