Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

slm beyazgül.nasılsın.regl olmuşsun ama üzülme dediğin gibi çalışmalara devam.o zamanını bekliyodur canım.

koskoca 9 gun:(

merhaba arkadaslar bende aranıza yenı katıldım
hazıranda evlendık o zamandan berı denıyoruz ama maalesef henuz bırsey yok reglıme de 9 gun var daha keske hemen geçse.. baska bır rahatsızlık ıcın dr a gıttıgım de sol yumurtalıgımda folukul kıstı oldugunu ogrendım dr annelıgınıze engel dedı cok agladım ama bu basıt bır kıstmıs her regl donemı olur regl olunca atılırmıs kanla daha kotulerıyle bıle hamıle kalan var o yuzden artık cok takmamaya calısıyorum bu ay ovulasyon testı kullandım ve oyle ılıskıye gırdık ınsallah hamıle kalmısımdır su anda hıc belırtı yok henuz ara ara regl olucakmısım gıbı karnım agrıyo ve gogsumde mor mor damarlar var bır de kahvrengı yerın ora beyaz beyaz kabarıklıklar var

merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.yaklaşık 2 gün önce keşfettim forumunuzu,erken gebelik belirtilerini nette araştırırken ;) fikirlerinize ihtiyacım var..birkaç aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz.bu ay göğüslerimde şişlik ve ağrı(normalde mens dönemlerimde olmaz),kasıklarımda özellikle sağ tarafta batma tarzında ağrı oluyor,birkaç gündür ayaklarım çok üşüyor.adet tarihim yarın,yani daha bir gün var.ama ben dün kanda bhccg çalıştırdım,26 çıktı.çok düşük yani.idrar testi de yaptım,çift çizgiyi göremedim,ama test biraz bekleyince 2. çizgi belirmiş ama silik.bu sabah (sabah ilk idrarından değil) yine tekrarladım testi.çok çok silik,dikkatle bakmayınca görünmüyor ;)2. çizgi gördüm gibi..;) acaba hamile miyim? cevap verirseniz çok sevinirm.çok arada kaldım,var mı bebişim yok mu..sevgiler herkese

şunları da ekliyim arkadaşlar; birkaç gündür kahverengi ve pembe lekelenmelerim oluyor.bugün de kasıklarım adet olacakmışım gibi ağrıyor ama çok şiddetli değil.biraz ellerimde de uyuşma var son iki gündür.normalde kendimi çok dinleyen bir insan değilimdir :)ama bu anlattıklarımı çok bariz yaşıyorum bu ay..hayırlısı inş...;)

merhaba canım
bence hamıle olabılırsın 26 dusuk bır deger ama bıldıgım kadarıyla 5 den yukardaysa deger hamıle demek bahsettıgın lekeler de yerlesme kanaması olabılır ınsallaaaaaah hamılesındır

merhaba arkadaslar bende aranıza yenı katıldım
hazıranda evlendık o zamandan berı denıyoruz ama maalesef henuz bırsey yok reglıme de 9 gun var daha keske hemen geçse.. baska bır rahatsızlık ıcın dr a gıttıgım de sol yumurtalıgımda folukul kıstı oldugunu ogrendım dr annelıgınıze engel dedı cok agladım ama bu basıt bır kıstmıs her regl donemı olur regl olunca atılırmıs kanla daha kotulerıyle bıle hamıle kalan var o yuzden artık cok takmamaya calısıyorum bu ay ovulasyon testı kullandım ve oyle ılıskıye gırdık ınsallah hamıle kalmısımdır su anda hıc belırtı yok henuz ara ara regl olucakmısım gıbı karnım agrıyo ve gogsumde mor mor damarlar var bır de kahvrengı yerın ora beyaz beyaz kabarıklıklar var[/Q UOTE]
aramıza hg pekar hanım burdan cok güzel bilgiler alacagına eminim o kist bendede var regl le atılan bisi bende kızım olmadan önce kasıklarımda cok agrı vardı gittim ve kist dedi ama regle atılır dedi ve öle de oldu aradan cok gecmedi hamile kaldım zaten ben belirtilere güvenerek pek umutlandırmak istemıyorum cünkü gecen ay bütün hamilelik belirtilerini yasadım ama hüsran kesin hamisimdir dedim ama olmadı valla hayırlısı cnm sende cok kafana takma...bu ay da 5 gün önce regl oldum ve cok bel ve kasık agrım vardı felaket yani belirtilere cok kafanızı yormayın ::S

merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.yaklaşık 2 gün önce keşfettim forumunuzu,erken gebelik belirtilerini nette araştırırken ;) fikirlerinize ihtiyacım var..birkaç aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz.bu ay göğüslerimde şişlik ve ağrı(normalde mens dönemlerimde olmaz),kasıklarımda özellikle sağ tarafta batma tarzında ağrı oluyor,birkaç gündür ayaklarım çok üşüyor.adet tarihim yarın,yani daha bir gün var.ama ben dün kanda bhccg çalıştırdım,26 çıktı.çok düşük yani.idrar testi de yaptım,çift çizgiyi göremedim,ama test biraz bekleyince 2. çizgi belirmiş ama silik.bu sabah (sabah ilk idrarından değil) yine tekrarladım testi.çok çok silik,dikkatle bakmayınca görünmüyor ;)2. çizgi gördüm gibi..;) acaba hamile miyim? cevap verirseniz çok sevinirm.çok arada kaldım,var mı bebişim yok mu..sevgiler herkese
hg cnm aramıza benim gibi bulmusn sende burayı :)bence belirtilere takılma ve regl dönemin 1 hafta gecsin idrar tesiti yap beklemek cok zor biliyorum allah yardımcımız olsun....

kızlar sizlerde hamile kalmayı bekleyenlerdenseniz sizleride mercimek sevdalıları adlı topikimize bekleriz listemize sizlerinde isimlerini yazalım bilgilerimizi paylaşalım

sevgi

merhaba arkadaslar size birsey danismak istiyorum ben 1 yil once evlendim hic korunmadik hic dikkat etmedik ama hic hamile kalmadim dusuk falanda olmadi bide yurtdisindayim cok yalnizim o yuzden rabbim kismet ederse bebegim olsun istiyorum doktora gittim yumurtaliklarimda kist varmis ama onemli degil dedi bide cok duzensiz adetim var bazen cok erken oluyorum o yuzden yumurtlama gunumu bilmiyorum neyse iste duzene girsin diye gunluk hap kullanabilirsin dedi aceba uc ay kullansam duzene girse hemen hamile kalirmiyim bide izine gidicem o zaman hamile olmak istiyorum hayirlisiyla. hepinizede dua ediyorum rabbim hepimizin gonlune gore versin lutfen cvplarinizi bekliyorum

Geri