Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Selam kizlar

o kadar ilginc geliyoki bundan yaklasik bir yil once bu siteye uye olmustum ve o zaman gundelik konular hakkinda yorum yapiyor tarot falina baktiriyor evlilik varmi yokmu diye :) zaman geciriyordum... Hic hesapta yokken suan 3 aylik evliyim ve fransaya gelin geldim:) kader...ve simdi hamilelik konusunda yorum yapiyorum bende korunmuyorum iki aydir bebek istiyoruz insallah...henuz birsey yok.. belirtiler herkese gore farklilik gosterebiliyor tabii.kimisi kac ay sonra farkediyor hamile kaldigini kimiside ilk gunlerde farkina varabiliyor. gecen ay hicbir belirtim yoktu o yuzden cok emindim hamile kalmadigima bu ayda ufak tefek belirtiler var ama yinede ihtimal vermiyorum. bikacgun once iki gun ustuste tuhaf bi akintim geldi mesela sut beyazi koyu puturlu ve kokusuz birden geldi ve oldukce fazlaydi.normaldede ben bildim bileli akintim vardir ama boyle degil..belki usutmeden olabilir bilemiyorum. dunden buyanada sag kasigimda tuhaf bir agri var kramp agrisi gibi igne batiyormus gibi ve gaz problemim cok fazla son zamanlarda tabi bunlarin hepsi tesadufi olabilir normalde adetime tam bir hafta var bir gun oncesindede genel bir kontrol olmak icin doktor randevum var. Insallah hamileyimdir gurbette yasamak yanliz olmak cok zor. Ama yoksada sorun degil fazla stres yaratip bu olayi hayatinizin merkezine oturtmamaniz gerek.Zamani gelince mutlaka olacaktir.Allah herkesin gonlune gore versin...

merhaba arkadaşlar

ben biraz önce üye oldum taze meleklerdenim yani ... siteyi ve burada okuduklarımı çok beğendim ve gerçekten ihtiyacım olan bilgileri burada buldum. bebek istiyoruz hemde çook ama 6-7 aydır olmadı ama bu ay hafif bulantılar sürekli bir uyuma isteği kasıklarımda hafif ağrılar var bide dün yani adetime 9 gün kala çok hafif bir leke oldu acaba bu ay oldumu dersiniz? çok da ümitlenmek istemiyorum çünkü her ay hafif kanama dışında bütün belirtiler oluyordu sanırım psikolojik olarak..bu kanama beni çok ümitlendirdi ama o da psikolojik olabilir mi?

mrb canım bizde iyi olmaya çalışıyoruz meleğimle. benim meleğim hiç beklemediğim bi zamanda geldi ve 7 haftalık bile oldu teyzesi darısı sizin başınıza inşallah senin 2. meleğinde biran önce gelir seni fazla bekletmez inşallah. dualarım sizinleyupis:erkek bebe::cheer2::pasi::yumurta:
11 ekimde meleğimin kalp atışlarını duycaz inşallah vakit geçmek bilmiyor harika bir duyguymuş. bir an önce sende tekrar yaşarsın inşallah. ama bi şey öğrendim işin sırrı stres yapmamaktaymış. .. darısı tüm isteyenlere inşallah....ohyandan:deli::6::6:
ya ne kadar sevindim inanamazsın hayırlı olsun Allahım seni ve bebegini korusun süper bir duygu dimi herkes yasasın ins bu duyguyu bende pek beklemıyorum yani baska seylere verdim aklımı olursa olur dyım artık dediginiz gibi düsündügünüz zaman hem psikolojik belirtiler oluyo hemde hayal kırıklıgı ben 1 aydır belirti görümıyorum önceki reglimdede cünkü takmıyorum elbet zamanı vardır yani öle düsünüyorum ins o zaman en kısa zamandır hadi bebisim gel artık::D

ben biraz önce üye oldum taze meleklerdenim yani ... siteyi ve burada okuduklarımı çok beğendim ve gerçekten ihtiyacım olan bilgileri burada buldum. bebek istiyoruz hemde çook ama 6-7 aydır olmadı ama bu ay hafif bulantılar sürekli bir uyuma isteği kasıklarımda hafif ağrılar var bide dün yani adetime 9 gün kala çok hafif bir leke oldu acaba bu ay oldumu dersiniz? çok da ümitlenmek istemiyorum çünkü her ay hafif kanama dışında bütün belirtiler oluyordu sanırım psikolojik olarak..bu kanama beni çok ümitlendirdi ama o da psikolojik olabilir mi?
canım hg aramıza bu işin sırrı düsünmeyeceksin akılında hep o olmayacak düsündügün zaman hep belirti oluyo ümitlendiriyo malesef:S bende 4 aydır korunmuyorum olmuyo 3 ayı hep belirtiler gördüm kusma bile oldu(afedersiniz) ama psikolojik bosvrino zamanını bilir gelir ins tez zamanda sende kavusursun bebisine:)

Selam kizlar

o kadar ilginc geliyoki bundan yaklasik bir yil once bu siteye uye olmustum ve o zaman gundelik konular hakkinda yorum yapiyor tarot falina baktiriyor evlilik varmi yokmu diye :) zaman geciriyordum... Hic hesapta yokken suan 3 aylik evliyim ve fransaya gelin geldim:) kader...ve simdi hamilelik konusunda yorum yapiyorum bende korunmuyorum iki aydir bebek istiyoruz insallah...henuz birsey yok.. belirtiler herkese gore farklilik gosterebiliyor tabii.kimisi kac ay sonra farkediyor hamile kaldigini kimiside ilk gunlerde farkina varabiliyor. gecen ay hicbir belirtim yoktu o yuzden cok emindim hamile kalmadigima bu ayda ufak tefek belirtiler var ama yinede ihtimal vermiyorum. bikacgun once iki gun ustuste tuhaf bi akintim geldi mesela sut beyazi koyu puturlu ve kokusuz birden geldi ve oldukce fazlaydi.normaldede ben bildim bileli akintim vardir ama boyle degil..belki usutmeden olabilir bilemiyorum. dunden buyanada sag kasigimda tuhaf bir agri var kramp agrisi gibi igne batiyormus gibi ve gaz problemim cok fazla son zamanlarda tabi bunlarin hepsi tesadufi olabilir normalde adetime tam bir hafta var bir gun oncesindede genel bir kontrol olmak icin doktor randevum var. Insallah hamileyimdir gurbette yasamak yanliz olmak cok zor. Ama yoksada sorun degil fazla stres yaratip bu olayi hayatinizin merkezine oturtmamaniz gerek.Zamani gelince mutlaka olacaktir.Allah herkesin gonlune gore versin...
hg cnm evet yanlzılık zor oluyo bende rizeden ist ye geldim ve cok zor kimse yok es calısıyo tek basına cok kötü oluyo bir kızım oldu ondan sonra hiç sıkılmadım umarım sizide tez zamanda bebisiniz yanlızlıktan kurtarır:)

selam arkadaşlar
ben yeni katıldım aranıza adetime bir hafta var ama iki gün önce hafif bir kanama gibi bişey geldi bu yerleşme kanaması olabilir mi? hafif bulantılarım var, son bir haftadır akşamları koltukta uyuyakalıyorum acaba hamilemiyim test yaptırsam çıkarmı ne dersiniz?

allah isteyen herkeze sanada bir an önce inşallah.. ben mayıstan beri bekliyorum ama yok. her ay bir umut test yaptırıyorum sonuç negatif.. bu ay bekleyeceğim adetin geçmesini diyorum ama dayanamıyorum sanırım yine dayanamaycağım ve adet gelmeden test yaptıracağım..
allahım lütfen yaaa bana da isteyen herkeze de bir an önce nasib et

selam arkadaşlar
ben yeni katıldım aranıza adetime bir hafta var ama iki gün önce hafif bir kanama gibi bişey geldi bu yerleşme kanaması olabilir mi? hafif bulantılarım var, son bir haftadır akşamları koltukta uyuyakalıyorum acaba hamilemiyim test yaptırsam çıkarmı ne dersiniz?
SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUZ ZEYNEP BENDE MAYISTAN BERİ BEKLİYODUM
HEMEN HER AY PSİKOLOJİK OLARAK BÜTÜN BELİRTİLERİ YAŞIYODUM HATTA GÜNÜM BİLE GEÇİYODU TEST YAPIYODUM NEGATİF ÇIKIYODU HEMEN ÜSTÜNE ADET OLUYODUM. AMA İŞİN SIRRI STRES YAPMAMAKTAYMIŞ. NE BELİMİN ALTINA YASTIK KOYDUM NEDE BİRLİKTELİKTEN SONRA YATTIM SON AY ZATEN RAMAZAN OLDUĞU İÇİNHİÇ BEKLEMİYODUMDA OLMASINI MUHTEMEL GÜNLRİDE KAÇIRMIŞTIK ÇÜNKÜ AMA HESAP KİTAP STRES YAPMAYINCA OLUYOMUŞ DEMEKKİ MELEĞİM GELDİ VE 7 HAFTALIK OLDU BİLE. ADETİM YAKLAŞTIĞINDA ACAİP BELİM
VE SANKİ ADET OLCAKMIŞIM GİBİ KARNIM AĞRIYODU. DAHA ÖNCEKİ GİBİ NE MİDE BULANTISI NE BAŞKA BİRŞEY. SADECE GÖĞÜSLERİM ŞİŞMİŞTİ. YANİ DEME O Kİ BELİRTİLERE TAKILMA PSİKOLOJİK OLABİLİR. AMA OLABİLİRDE GÜNÜN GELDİĞİNDE GEBELİK TESTİ YAPSANDA ÇIKAR BENİMKİ ÇIKMIŞTI AMA MUTLAKA 1 HAFTA DAHA BEKLE KANAMAN YELEŞME KANAMASIYSA BİR HAFTA ON GÜNDEN ÖNCE İDRARDA ÇIKMAZ AMA DEDİĞİM GİBİ STRES YAPMAZSAN BİR SORUN YOKSA GELİR BEBEĞİN. BU ARADA İLK BEBEĞİNMİ OLACAK?:deli::deli::deli:

ya ne kadar sevindim inanamazsın hayırlı olsun Allahım seni ve bebegini korusun süper bir duygu dimi herkes yasasın ins bu duyguyu bende pek beklemıyorum yani baska seylere verdim aklımı olursa olur dyım artık dediginiz gibi düsündügünüz zaman hem psikolojik belirtiler oluyo hemde hayal kırıklıgı ben 1 aydır belirti görümıyorum önceki reglimdede cünkü takmıyorum elbet zamanı vardır yani öle düsünüyorum ins o zaman en kısa zamandır hadi bebisim gel artık::D

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM. İYİ DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HARİKA BİR DUYGU GÜNLER GEÇMEK BİLMİYOR. İNŞALLAH SENİNDE OLUR BU AY CANIM SENDE KAVUŞURSUN MELEĞİNEDE GÖBEK ATARIZ BURDA...:cheer2::ohh::ohh::ohh::ohh::ohh:

Geri