Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM. İYİ DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HARİKA BİR DUYGU GÜNLER GEÇMEK BİLMİYOR. İNŞALLAH SENİNDE OLUR BU AY CANIM SENDE KAVUŞURSUN MELEĞİNEDE GÖBEK ATARIZ BURDA...:cheer2::ohh::ohh::ohh::ohh::ohh:
ins cnm pek umutlu degilm ya bilmiyorum yinede Allah bilir belki olur hayırlısı daha cok var bakalımmm:(

arkadaşlar bişey sorucaktım.. benim 1-2 haftadır falan ilişkiden sonra karnım ağrıyor ve hafifbir şişlik olup ertesi güne kadar sürüyor. bu ne demektir_? beklenen regl tarihimde 17 ekim.

selam kızlar yeni katıldım,dün tesedüfen google dan karşıma çıktınız bi sardı,okuyorum ama henüz 62. sayfadayım:(
şimdi benim sorularım olcak,2-3 sene yasmin kullandım,2 ay oldu bırakalı.çokta istiyorum bebişimi.
20 si gibi adet olucam(inşallah olmicam).regli olcakmış gibi hafif kasık ağrılarım başladı dünden beri.geçen haftada,ani kalkışlarda 2 kez kısa süreli ama ani kasık ağrılarım oldu.midem bulanıyor ama benim reflü ve gastritim olduğu için bulantılarım olur ara ara.ayaklarım buz gibi özellikle akşamları ısıtamıyorum bi türlü.aklımda sürekli yemek vardı bi kaç gün öncesine kadar sürekli yemek istiyorum ki boy kilo endeksine göre zayıfın altında çıkan biriyim.
şimdi,sizce olabilirmi?:S

selam kızlar yeni katıldım,dün tesedüfen google dan karşıma çıktınız bi sardı,okuyorum ama henüz 62. sayfadayım:(
şimdi benim sorularım olcak,2-3 sene yasmin kullandım,2 ay oldu bırakalı.çokta istiyorum bebişimi.
20 si gibi adet olucam(inşallah olmicam).regli olcakmış gibi hafif kasık ağrılarım başladı dünden beri.geçen haftada,ani kalkışlarda 2 kez kısa süreli ama ani kasık ağrılarım oldu.midem bulanıyor ama benim reflü ve gastritim olduğu için bulantılarım olur ara ara.ayaklarım buz gibi özellikle akşamları ısıtamıyorum bi türlü.aklımda sürekli yemek vardı bi kaç gün öncesine kadar sürekli yemek istiyorum ki boy kilo endeksine göre zayıfın altında çıkan biriyim.
şimdi,sizce olabilirmi?:S
aramıza hoşgeldin canım. gebelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor ama benimkinin reglden tek farkı acaip şekilde göğüslrim şişmişti. onun dışında sanki adet olcakmışım gibi karnım kasıklarım ağrıyodu. pek bi fark yoktu anliycağın. ama inşallah seninki de gebelik belirtisidir bu arada ilk bebeğin mi olacak?

aramıza hoşgeldin canım. gebelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor ama benimkinin reglden tek farkı acaip şekilde göğüslrim şişmişti. onun dışında sanki adet olcakmışım gibi karnım kasıklarım ağrıyodu. pek bi fark yoktu anliycağın. ama inşallah seninki de gebelik belirtisidir bu arada ilk bebeğin mi olacak?

evet canım ilk olacak kısmetse.15 aylık evliyim.sen hamiş melekmişsin hayırlı olsun canım darısı en kısa zmnda başıma ve tüm isteyenlerin başına inşallah...

arkadaşlar bir şey daha sorucam yumurtlama tarihimden sonraki ilişkide içerde sancı hissettim normalde çok daha derine gidebiliyordu ama bu sefer içimde bi balon varda ona değiyo,değdikçede balon gerilip ağrı yapıyo gibi oldu.bunun nedeni ne olabilir ki?:zonked:

Geri