Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kafama takmamaya çalışıyorum ama elimde değil.şuan sol kasığımda ağrı ve göğüslerimde şişlik ve acı var.bundan 15 gün önce çatlatma iğnesi vuruldu.tahlil yaptırsam çıkar mı diye düşünüyorum ama bir de negatif olupta hayal kırıklığına uğramak yıldırdı artık beni

kafamıza takmayacağız desek ne olacak,olmuyor işte..allah herkese hayırlısını verisn..

adet günüm 18 aralık dün kahverengi akıntım oldu ama az...Allahım hayırlısını versin inşallah tüm isteyenlerin duaları kabul olur da bizim de kucağımız boş kalmaz..bu haftasonunun gelmesini ve adetsiz geçmesini dört gözle bekliyorum.Allahım yardımmm:((

Herkese merhaba bende yeniyim. Allah isteyen herkese nasip etsin inş. On yıllık evliyim 7 yaşında bir oğlum var. Aşılama yoluyla hamile kalmıştım. Şimdi tekrar 2 senedir korunmuyorum. 9 ay önce hamile kaldım fakat bebek gelişmedi 2 aylıkken kürtaj oldum. 3 ay korunmadan sonra tekrar deniyoruz fakat 4 aydır kalmıyorum. Her ay hamilelik belirtilerinin hepsini yaşıyorum fakat sonu hüsran. Her iki hamile kaldığımda da hiç anlamamıştım. Sanırım tüm belirtiler kendimizi fazla dinlemekten ve fazla ümitlenmekten. Hamilelik belirtileri adet geçmeden başlamıyor.

slm arkadaşlar biz de 4 _ 5 aydır deniyoruz ama hep yumurtlama günü denedik. yumurtlama olduktan sonra denedik bu zamana kadar birşey olmadı.
bazı sitelerde yumurtlama olduktan ateş çıktıktan sonra hamile kalınmaz diyor, bazıları da yumurtlama sonrası olabilir diyor. anlayamadım. öncesinde denedik bu ay bakalım ne olacak. benim bir kızım var ikincisini düşünüyoruz. inş. Allah nasip eder. bazı belirtiler var ama daha öncesinde daha çok belirti olmuştu ama sonuç olumsuzdu. bile bile hamile kalmaya çalışmak ne kadar zomuş. kızıma bilmeden hamile kalmıştım. iyiki de öyle olmuş diyorum. sizlere anlatayım bazı belirtileri yardımcı olursanız sevinirim. öncelikle ok üşüyorum. kasıklarımda zaman zaman ağrı var özellikle solda. belim zaman zaman bayağı ağrıyor. ateşim hala 36.9 bazen 37e çıkıyor. akıntım beyaz çok değil ama var yine de.ara ara ateş basıyor . yarın adet olmam lazım göğüslerim diğer aylardan farklı şiş. koltuk altımdan ağrıyor bir de uçlarına doğru sızlıyor... yorumlarınızı bekliyorum...

merhaba cücük. umarım hamilesindir fakat dediğim gibi ben bir kaç aydır inanılmaz hamile belirtileri yaşıyorum fakat hep adetle sonuçlanıyor. belirtiler çok güvenilir değil bence çünkü aynıları yumurtlama dönemi de hissediliyor. ayrıca adet belirtileri de hemen hemen aynı. merak ettim bu gün adet olman gerekiyordu. inş olmamışsındır.

:(

Bu belirtilerin bit çoğunu her ay yaşıyorum ama hamile değilim demekki hamile değilseniz bile depresyondasınız:D

çok doğru ben 9 aydır hamile kalmak istiyorum ve her ay olcak diye beklerken adet kanamasıyla hüsrana uğruyorum ve hala daha ümidim var takmamamk elde değil ne yapmalıyımmmmmmmmmm

mrb arkadaşlar bende siteyi uzun zamandır takip ediyorum....2.5 yıllık evliyim..yeni hamile kaldım..adet gününüz gelene kadar çok değişiklik olmuyor.adet gününde gene adet sancısı oluyor.ağız tadı değişiyor ve gögüs uçlarında değişiklik oluyor...benim fark ettiğim değişiklikler bunlardı..yardımcı olması açısından yazdım...allah isteyen herkese nasip eder inşallah...burda herkes aynı şeyi yazıyor biliyorum ama stres çok etkiliyor..kafanız rahat olsun...oyalanacak birşeyler bulun gebe kalmayı çok düşünmeyin..

Geri