Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Maşallah canım yaa. Zaman ne çabuk geçiyor. Bir bakmışsın 40 hafta dolmuş bebiş gelmiş... İnşallah Rabbim tamamına erdirir. Bulantı vs oluyor mu canım sende? Hiç bahsetmediğine göre yok gibi düşündüm ama ben. Yorumlarından sanki sadece uyku bastırdığını anımsıyorum.
Bu heyecanları ben de yaşayacak mıyım bilmiyorum. İnşallah o günler yakındadır... ;)

canım bende mide bulantısı yok ama aç kalamıyorum :=) ama okadar çok uykum geliyorki işte bile doğru düzgün çalışamıyorum bide ağzımın hiç tadı yok :(
İNŞALLAH sende en kısa sürede bebeğiin müjdesini veirirsin ( AMİNNNNN .....)

Ahh bilebilsek, bir ayırt edebilsek bu cidden zor. Doktorlar da zaten adet öncesi belirtilerle hamileliğin ilk belirtilerinin aynı olduğunu söylüyorlar.

Anladım cnm saolasın. desene çaresiz beklicez. Benim 2 filan gecikti ama hemen yapmicam test inş olmam ve bikaç gün daha sabredebilirim. Ama her an hastalancakmışım gibi ağrılar var :(

kızlar mrb bende çatlatma iğnesi oldum işte günümün geçmesine 4 gün var ama hiç akıntım yok adetime yakın akıntım olurdu ama busefer yok önceki hamileliğimdede su gibi akıntım olmuştu anlamıştım hamile olduğumu şuan acayip kuruyum acaba tutmadımı yaaa kafam çok karışık bi fikri olan varmı iğnemi ekim 9 da oldum 19 ekimdede adet olmam lazım inş. olmam

canım bende mide bulantısı yok ama aç kalamıyorum :=) ama okadar çok uykum geliyorki işte bile doğru düzgün çalışamıyorum bide ağzımın hiç tadı yok :(
İNŞALLAH sende en kısa sürede bebeğiin müjdesini veirirsin ( AMİNNNNN .....)
Anladım canım. İştahın açıldı yani eskiye göre. Ama ağzında buruk tat var.2,5 aylık hamilesin ve belirtiler günün geçtikten sonra başladı demi... Bir arkadaşım göğüs ucu (areola) hemen kararıyor dedi de bana. Annem falan da hemen kararmaz diyor. 2-3 aydan sonra olur diyor. Sende oldu mu peki bu? Bende o süt gibi dedikleri akıntıdan da şu anda yok. Ama heralde bende progesteron eksikliği var. Belki ondan olur demi? Geçen ay yaptığım vajinal jel ertesi gün atık olarak gelirdi. Bu ay çok az geri geliyor. Ben de içeride kullanılıyor mu ki acaba, diyorum. :) Bekleyeceğim birkaç gün daha, sabredeceğim başka çare yook. :))

kızlar mrb bende çatlatma iğnesi oldum işte günümün geçmesine 4 gün var ama hiç akıntım yok adetime yakın akıntım olurdu ama busefer yok önceki hamileliğimdede su gibi akıntım olmuştu anlamıştım hamile olduğumu şuan acayip kuruyum acaba tutmadımı yaaa kafam çok karışık bi fikri olan varmı iğnemi ekim 9 da oldum 19 ekimdede adet olmam lazım inş. olmam
Ben hiç hamilelik yaşamadığım için bilmiyorum. Bende de akıntı yok. 3 günüm kaldı işte benim de. İnşallah tutunmuştur bebeğin çatlatma iğnesi olsak da olmayabiliyor. Buna kendimizi hazır tutmalıyız.

Anladım cnm saolasın. desene çaresiz beklicez. Benim 2 filan gecikti ama hemen yapmicam test inş olmam ve bikaç gün daha sabredebilirim. Ama her an hastalancakmışım gibi ağrılar var :(
İnşallah gelmesin. Evet bekle. Çok istediğimizden gelmesini geciktirebiliyoruz. Kafana takmamaya çalış. Bazen test yapıyorsun olmadığını öğrenince geliveriyor gıcık şey. Bu ağrılar yerleşme ağrısı da olabilir. Hiç belli olmaz.

İnşallah gelmesin. Evet bekle. Çok istediğimizden gelmesini geciktirebiliyoruz. Kafana takmamaya çalış. Bazen test yapıyorsun olmadığını öğrenince geliveriyor gıcık şey. Bu ağrılar yerleşme ağrısı da olabilir. Hiç belli olmaz.

Bu ayda hayallerimiz suya düştü, hastalandım :( Diğer aya Allah kerim. Rabbimin elbet bi bildiği var. hepimiz için hayırlısı olsun...

selam en basindan beri sizleri takip ediyorum ve basindan sonuna kadar nerdeyse okudum bende bir bebek istiyenim ama malesef simdiye kadar olmadi yaklasik uc dört aydir deniyoruz ama malesef basarili olamadim Yüce Rabbim biz istiyenlere tez zamanda nasip etsin ve bir sorum olacak soruda su ki benim son uc aydir adetim duzenli ve d´normal gelmesi gereken tarihten hep ikigun önce gelir yani yaklasik olarak tam 19 sürüyor ve buay daha gelmedi ayin 16 da olmaliydim ve daha hala gelmedi sizce birseyin belirtisi olabilirmi cunku migde bulantim yemek yemedigim zaman oluyor yada sigara iciciyim ama nedense sigara midemi bulandiriryor belim cok fena agriyor kasiklarimda bir agri var ama nasil anlatilir bilemiyorum adet agrisindan faark li biraz cunku sirtimin agrisi karnima vuruyor gibi vucudum birden bire isniyor ama ayagim ayni gözlerim cok yyorgun ve gögüs uclarim cok agriyor sizce bu guzel bir haberin baslangici olabirmi

Olması gereken günden 2 gün önce geliyorsa regl düzenin 19 gün olmaz 28 gün olur. 19 gün sevinilecek bir şey değil. Ama 28 gün ideal olanı.
Adetin 1. gününü ayın biri olarak sayacaksın. Sanırım sen adetin bittikten sonra saymaya başlıyorsun.
Normalde adetin düzenli ise ve 16 sında gelmesi gerekip de hala gelmemişse 4 günlük gecikme idrar testinin sonuç vermesi için bile kafi bir süre. Test yaparsan çıkar.

Geri