Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar ben geçen ay klomen kullandım bu ay kullanmıyorum. ama bu ayda göğüslerim acımaya başladı. acaba klomenin etkisi devam edior olablir mi? yoksa gebelik varda ondan mı acıyor ama bu kadar erken acımaya başlamaz ya

selam

:ah:tatlı cadı ne tesadüfki hesaplayıcıda bende de 7 kasım gösteriyo dediğin gibi inşallah bereaber hamiş kalırız.kaybına üzüldüm allah bir daha yaşatmasın.akıntı pek var sayılmaz 4 gün feci şekilde ağrım oldu genital bölgenin üstünde ve hafif belde bugünde rüyamda gebelik testi yapıyorum önce pozitif çıkar gibi oluyo sonra regloluyorum ve çok güzel bir bebek gördüm onu güldürüyorum o da gülücükler saçıyo sabah eczanından önce uyandım ve inşallah hamileyim diye diye uykuya tekrar daldım ve çok fazla rüya gördüm.deliriyorum galiba.aş erdiğimi ve börek istediğimi bile gördüm ve yedim resmen kafayı yedim.21 kasımı bekliyom işte böle bende 1 gün bile gecikme olmaz bu ay niyeyse çok umutluyum hayırlısı ne diyeyim.
selam canım bende aynı senın gibiyim..11 yaşında bır kızım var ve belırtilerı bende pek hatırlamıyorum sadece 4 ay önce hamıleydım ama 3 aylık ken karnımda öldü.şu an 4 aydır denıyoruz ama birşey yok.en son hamılelıym de hatırladığım göğüslerde hassasiyet ve karıncalanma vardı.ve çok fazla akıntım vardı.ama şu an bende reglıme7 gün var.7 kasımda yumurtam çatladı.dr un dediğine göre.ama nisan ayında hamıle kalmıştım.ondakı akıntım olmadı henüz.çok fazla yorgunluk ve uyku hali var.okadar.bende çok merak ediyorum ama sanırım yok gibi.iştah artşı vardı bendede.şu an yok.bırde gögüslerın kenarındakı kabartılar belırgınleşmıştı. inşallah beraber hamıle kalırız.:)

arkadaşlar kimse yokmu ya cevap yazcak ben delirmeye başladım sanırım konuşmaya ihtiyacım var

arkadaşlar kimse yokmu ya cevap yazcak ben delirmeye başladım sanırım konuşmaya ihtiyacım var

cnm gebelik belirtileri kişiden kişiye o kadar çok değişiklik gösteriyor ki ama ilk belirti verenlerden biri gögüsler oluyor galiba benim gögüslerim çok hassalaşmıştı ve hala da devam ediyor sendeki belirtiler hamilelik belirtilerine benziyor :) inşallah bebiş haberini alırız seninde

mrb arkadaşlar size bi sorum olacaktı yaa...
bu ay gebe kalma ihtimalim olabilir fakat gebelik belirtilerinde akıntının artması gerekir diye okumuştum fakat benim normalde akıntım olmasına rağmen bu ay hiç akıntım olmadı regl günümede 7gün var...sadece biraz bulantım var ,ağzımda kuruluk ve ekşimsi bi tat var ve tabiki birazda iştah açıklığı normal bi durum mu yoksa anormal bi durum mu ???

destecım selamkafayı takınca ınsan daha kötü oluyo bewnce fazla takma bende takıyorum gerçi ama..bende etkıler tamamen gitti kesın değilim sanırım..bayağı iyi takip ediyorum vucudumu hamıle kalmadan öncede kürtajdan sonrada. o yüzden yanılmıyorum ..sende takıp edersen olup olmadığını anlarsın bi süre sonra..kesınlıle gögüğler ve akıntı büyük bir belırti oluyor.aslında bhcg yaptırsan kesın çıkar.ben bı kaç sefer baktırdım ama çıkmadı çok merak etmıştım..ıstersen yaptır çok pahalı bişey değil..bende yok bence...inşiallah sende olurda sevınırız..:)

mrb arkadaşlar size bi sorum olacaktı yaa...
bu ay gebe kalma ihtimalim olabilir fakat gebelik belirtilerinde akıntının artması gerekir diye okumuştum fakat benim normalde akıntım olmasına rağmen bu ay hiç akıntım olmadı regl günümede 7gün var...sadece biraz bulantım var ,ağzımda kuruluk ve ekşimsi bi tat var ve tabiki birazda iştah açıklığı normal bi durum mu yoksa anormal bi durum mu ???

Cnm ben hamile kalmak istediğim zaman içersinde çok topik okudum hemen hemen hepsinde belirti dendiğinde akıntıdan bahsediliyordu fakat bende hiç akıntı yoktu tam tersi hiç olmadığı kadar kuruydu ve hamile olduğumu öğrendim doktora hiç akıntım yok benim normal mi dedim hatta oda herkezde olacak diye bişey yok dedi belkide hamilesindir neden omasın :))

ya iki haftalık hamile olsam yüzümde sivilce çıkarmı hamileym snyrm ama yüzümde sivilce var bide balık yagının hamile kalmayı kolaylastırdıgı söyleniyo nekedar dogru bien varmı?

slm melekler ben bu ay kendimi çok ii dinliyorum.beklenmeyen adetim 21 kasım da.benim bu aya kadar adete 10 gün kala hiç kasık ağrısı yaşamadım.sadece adet olduğum gün ağrım başlar ve 2 gün sürüp biter.biliyorum umutlanma diyeceksiniz ama napim elimde değil.yarın sabah bir test yapmayı düşünüyorum.(belirti sadece kasık ağrısı değil çünkü)

Geri