Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

bendede bır sürü bbelırtıler varken bı anda kesildi somra ben hayatta regl olmam dedim ama sabah bi sancıyla kalktım noluyo dedim.işallah müjdeyi verirsin bize ALARA kan testinde hemen alırsın canım sonucu merakla bekliyorum canım sen kendini koru
evet ya aralık ayında bende yaşadım öle olmicam heralde dedim okadar umut ettim sonra sancılandım oldu :cry: inşallah hepimiz aynı müjdelerle geliriz buraya. teşekkür ederim salı gününü iple çekiyorum ozmana kadar regl olursamda şaşmam valla verdiğim kana acırım :hıms:

Merhaba kızlar rabbim tüm isteyenlere hayırlısıyla meleğinı verir inşallah. Ben de 8 aydır deniyorum olmuyo doktora gittim hiç bi sorun olmadığını söyledi. Çok kafaya takıp stres yaptığın için olmuyodr dedi. Of bakalım umudum bu ay :leylek:
inşallah canım bu ay gelir nazlı bebişlerde o duyguyu yaşarız.. ama herşeyden önce sağlıklı olsunlarda 1 ay fazladan bekleyelim olsun.. Rabbim elbet birgün nasip eder hepimize :) Ama gerçektende en doğrusu plan yapmadan hiç bekleyip sıkıntı stres yapmadan yapmak birşeyi çok isteyip planlayınca olmuyo bence

selamet canım ben soğan kürünü uyguladım bende hiç bi yan etkısı olmadı şükür aksıne faydası oldu..çünkü bende iltihap vardı akıntım falan cok oluodu bu soğan kürü rahmimi temizlemiş doktorlar bakıo mesala bana artık hep rahmin cok temiz diyorlar..benımde işte artık baska sorunlarım var..soğanı tabıkıde taze yesende olurda ama kürü uygulamak daha etkılı bence..ayrıca kilolı olanlar için bu soğan kürü zayıflamayada yardımcı oluoo..ama cevremde çoğu kişi bu soğan kürüyle gebe kaldı hele birinin 5 senedir olmuodu bunu içtikten sonra kaldı rahmını yurtlaıkları hep temızlemıs kür..zaten zararlı bi yiyecekte diil.. soğanı e bölüp 5 dk kaynatıon ılıyınca süzüp içiıon sabah ve aksam dene derim 5 gun uygulancak sadce..incir kürünü henüz denemedım ben faydasını duydum ama ahmet marankı süreklı bahsedıo mesala faydalı diee... bi zararı olcanı sanmıom sonucta bir meyve yanı..

selametcim bence bunlardan da en faydalısı hayıt tohumu bence herkes bunu denesın bak ben basladım içıom bakalım ne olcak..hayıt tohumunu ben uzun yıllardır duyuyordum ama bi fırsatım olupta kullanamamıstım..tüm hormonları dengelıo gebelıgı kolaylastırıomus..incir küründen soğandan inankı bu bitki daha faydalı..çay gibi demlenıp içlıo ve hiç bir şekılde yan etkısı bile yok..tadı birazcık acı ama olsun denemeye deger derim ben..bunun yanında da diğer bitki çaylarını da arada sırada demleyıp içebilirsin aslan pencesi civanpercemi ve adacayını..bu bitkiler her yerde aktarlarda var satıllıoyo hepsıde gebelıgı kolaylastırıo rahmi gebelık için hazırlıo deneyın derim..ben zaten paylastıgım linkte detaylı olarak bahsettım bu konulardan..ve ben faydalı olcana inanıom..çünkü yıllardır cocugu olmayıpta bunların sayesınde olan cok kişıyetanıklık ettım..ve sonunda ben basladım inş.faydası olcak bende burdan sizlere ben anne oluom dicemm:yumurta:sende kullan bak bana burdan duacı olcaksın canım..

selametcim bence bunlardan da en faydalısı hayıt tohumu bence herkes bunu denesın bak ben basladım içıom bakalım ne olcak..hayıt tohumunu ben uzun yıllardır duyuyordum ama bi fırsatım olupta kullanamamıstım..tüm hormonları dengelıo gebelıgı kolaylastırıomus..incir küründen soğandan inankı bu bitki daha faydalı..çay gibi demlenıp içlıo ve hiç bir şekılde yan etkısı bile yok..tadı birazcık acı ama olsun denemeye deger derim ben..bunun yanında da diğer bitki çaylarını da arada sırada demleyıp içebilirsin aslan pencesi civanpercemi ve adacayını..bu bitkiler her yerde aktarlarda var satıllıoyo hepsıde gebelıgı kolaylastırıo rahmi gebelık için hazırlıo deneyın derim..ben zaten paylastıgım linkte detaylı olarak bahsettım bu konulardan..ve ben faydalı olcana inanıom..çünkü yıllardır cocugu olmayıpta bunların sayesınde olan cok kişıyetanıklık ettım..ve sonunda ben basladım inş.faydası olcak bende burdan sizlere ben anne oluom dicemm:yumurta:sende kullan bak bana burdan duacı olcaksın canım..
Allah razı olsun canım, benim biliyorsun cumartesi kahverengi lekelenmem oldu pazartesiye kadar.pazartesi sabahda normal kanamam oldu oda 2 gün sürdü çarşambadan beride halen kahverengi akıntı şeklinde devam ediyor.ilk kez böyle oldu.şimdi ben adet günümü cumartesi olan ayın 10 unumu yoksa kanamamın normal geldiği 12 sinimi alacağım.şimdi ben soğan kürüne ne zaman başlamalıyım sence.adet bittikten 7 gün sonra diyorlar ama sence uygun olan ne zaman canım.

birde ben sabah-öğle-akşam yemeklerden önce 2 şer tane kuru inciri öyle şifa niyetine yiyorum,kaynatmıyorum.belki yan etkisi olur diye tedirgin oluyorum. o nedenle sordum soğanıda kaynatmadan yesekmi diye. ben şimdi soğan kürünü yaparken kuru incirimi gene normal yolla yiyebilirim değilmi?

inşallah gebe kalalım hep sana dua edriz olmasakda dua ederiz senin için Allah izin verirse.

peki bu hayıt tohumunu aktardan buluyoruz herhalde ,ilk olarak ne kadar almalıyız, fiyatı ne kadar pahalımı, demlerken ne kadar su ne kadar hayıt tohumu kullanacağız ne kadar süre kaynatacağız. biraz bilgi verebilirmisin. tekrar Allah razı olsun canım.

soğan kürü bir soğanı 4 e bölüp kaynatcan 5dk.. 15 gün uygulancak orda yanlıs yazmısım tuşlar bazen basmıo canım::dp8:

önemli değil canım hepimizin başında ben tuşlara basıyorum bazen yazmıyor. internette araştırdım bende bazıları memnun bazıları hiç fayda görmedim deyince tereddüt ettim.sen adet bitiminden sonra kaçıncı gün başladın.15 günü tamamladınmı?

valla ya sorma kayınvalidem bi ara enfeksiyon tarzı bişiler olabilir ona baktır daha sonra hamile olmayıda etkiler gibisinden konuşmuştu bana o kaldı aklımda korktum da aslında. benimde 2-3 aydır öyle bu ayda aynı şey olursa gidicem doktra.. ve nedense benim ki korunmayı bıraktıktan sonra olmaya başladı öle :S
bende gideyim diyorum ama bu ay deil bakalım sen bi git neden oluyomuş burda yaz sana zahmet canm merak ediyom bende nedenki acep

Geri