Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Herkese merhaba,

Normalde adetlerim düzenlidir bazen 2 gün önce olur mesela geçen ay 26. günde oldum. Dün regl olmam gerekiyordu 28.gün de yani ancak bugün hala olmadım. 3-4 gündür adet olacakmışım gibi ağrılarım var. Az önce çok hafif pembe bi leke gördüm acaba adetim sökülemediği için mi böyle oldu anlayamadım. Hala da ağrılarım var kasık ve karın bölgesinde. Yorumunuzu bekliyorumm :( çoook teşekkürler şimdiden.

S.a :)
Benım ıkı haftadır falan bulantım var gögüslerim şiş damarları çok belli, belim ağrıyor sürekli bi yorgunluk hali var adetlerim hep düzensiz zaten.
İnşAllah hamileyimdir. Rabbim hiç kimseye yokluğunu göstermesin.

Merhaba,
Normalde 28 günde bir regl olurum geçen ay 26.günde olmuştum. Bugün adetin üzerinden 1 gün geçti ama hala olmadım. 3-4 gündür karın, kasık ağrılarım var. Bugünde hafif pembe bir akıntı geldi. Acaba adet sökemediği için mi yoksa hiç gecikme olmazdı aslında :( fikri olan var mı???

bilgi verebilirmisiniz.

2 hafta önce sevgilimle tersten ilişki yaptık sırtıma boşaldı. ama silerken bezle vajinama değdimi bilmiorum ve böyle hamile kalma riski varmış. mide bulantm baş dönmesi ve aşırı iştah açıklığı var adet olmama daha var ama panik yaptım acaba hamilemiyimdir :(

2 hafta önce sevgilimle tersten ilişki yaptık sırtıma boşaldı. ama silerken bezle vajinama değdimi bilmiorum ve böyle hamile kalma riski varmış. mide bulantm baş dönmesi ve aşırı iştah açıklığı var adet olmama daha var ama panik yaptım acaba hamilemiyimdir :(
psikolojık olarak etkilendığını sanıyorum hamile deilsin dir.daha dikkatli olman gerekir ne olacağı belli olmaz şuan için gebelik olduğunu sanmıom adet gününe ne kadar var eğerki adetın gectıyse yada gecıkırse bi test yap derim ama fazlada takıntı etme psikolojık olarak kendını etkılersen adetın gecıkebilir ve bu tip gebelık belirtileri yaşayabilirsiniz gebe olmadığın halde.Dikkatli olmanda fayda var.

Merhaba,
Normalde 28 günde bir regl olurum geçen ay 26.günde olmuştum. Bugün adetin üzerinden 1 gün geçti ama hala olmadım. 3-4 gündür karın, kasık ağrılarım var. Bugünde hafif pembe bir akıntı geldi. Acaba adet sökemediği için mi yoksa hiç gecikme olmazdı aslında :( fikri olan var mı???
gebe olabilirsiniz pembe bir akıntı geldı diyorsunuz yerleşme kanaması olabilir pembe akıntı halen devam etmıo deilmi öleyse hemen bir test yapın derim şuan gebelik varsa kesın cıkar.hayırlısı olsun inş.

slm herkese...benim bir sorum olacak..lütfen yardımcı olur musunuz...adetimin bitişinden tam iki hafta geçti...kendimi hamile gibi hissediyorum...sol kasığımda üsrekli hafif batmalar var ve de sürekli uykum geliyor...test aldım ama yapmak için daha erken mi bilmiyorum...bu testler 2 haftalık hamileliği gösterir mi...sabırsızlanıyorum test yapmak için :)
biraz daha bekleyın derım şuan için çok erken adet gününüze yakın test yapın kesin çıkar gebelik varsa.yada 1 hafta daha bekleyın şikayetlerınız devam ederse kandan bir gebelik testı yaptırın derim kanda hemen belli olur gebelik varsa hayırlsı olsun hayırlı haberler beklıom inş.sizden

S.a :)
Benım ıkı haftadır falan bulantım var gögüslerim şiş damarları çok belli, belim ağrıyor sürekli bi yorgunluk hali var adetlerim hep düzensiz zaten.
İnşAllah hamileyimdir. Rabbim hiç kimseye yokluğunu göstermesin.
zeliş hanım en son adetınızı ne zaman oldunuz ona göre bir değerlendırme yapmak gerekır ama inş.gebesınızdir inşhayırlı haberler alırız sizden eğer adet olalı baya olduysa hemen bir test yapın belkıde vardır gebelik..hadi inş..:D

:) inş bugün kan verdım yarın belli öğlen belli olcak sabırsızlkla bekliyorum. sat 15 haziran ama ben pkoluyum adet düzensizliğim var. test yaptım hemde cok haftaya yapacam desemde kendıme hakim olamıyorum aldığım gün yapıyorum :) ıkıncı cızgıyı silik gördüm ama inş doğru görmüşümdür.

Geri