Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Slm kizlar 20 subat 2014 ten beri korunmuyoruz 1 bucuk senedir evliyiz Şenel seninle ayni durumdayiz dr alttan bakti eşim bakildi hic bi sorun yok sadece zamana biraktik acayip stres oluyo bende olacak mi hayallere kapiliyorum 19 unda adet günüm duzenli de oluyorum ama bu beklemek mahvetti beni.allah hayirlisini nasip etsin insallah en kisa sürede yasatir o duyguyu.
inşallah en kısa zamanda olur beklemek zor ve morl bozucu tek tesllim sorun çıkmaması gerisi Allahın biliceği bi iş hayırlısı

gunaydn kzlar elfdam uzulme canm bu ay kı asılamandan bısey cıkar Rabbımın ıznıyle ben senden cok umutluym olucak senn bebısın hıssedyorum bunu. Mc canm sende hosgeldn ınsallah hamıs olursun hadı bakalm bebeto bende gttm test yaptı once tsh ve ploraktn sut hormonum braz yuksek cktı ama bunu hemen soyleyemyz takbe alalm cunku bazen yanls snuc vereblyomus tsh nrmal testten snra alttan baktı baya bı zorladı bsey goremedı snra ıdrara sksksn karnndan bkalm dedı baktı yumurtalklarn tembel ama bunu soylememz ıcınde 8ay daha gecmesı gerektgnı soyldı

gunaydn kzlar elfdam uzulme canm bu ay kı asılamandan bısey cıkar Rabbımın ıznıyle ben senden cok umutluym olucak senn bebısın hıssedyorum bunu. Mc canm sende hosgeldn ınsallah hamıs olursun hadı bakalm bebeto bende gttm test yaptı once tsh ve ploraktn sut hormonum braz yuksek cktı ama bunu hemen soyleyemyz takbe alalm cunku bazen yanls snuc vereblyomus tsh nrmal testten snra alttan baktı baya bı zorladı bsey goremedı snra ıdrara sksksn karnndan bkalm dedı baktı yumurtalklarn tembel ama bunu soylememz ıcınde 8ay daha gecmesı gerektgnı soyldı
Canim benim ya nasil da aklinda tutmussun asilama olacagimi :)
Az once rdv aldim, adetin 10.Cu günü muayne ve kan tahlili olucam, hersey yolunda giderse 2.ci asilamam olacak....
Hayirlisi insaallah....
Çok istedim, gerek kalmadan hayirlisiyla hamile kalirim diye ama yine olmadi. Hayirlisi allahtan...
Rabbim herkese, içindeki hayirli muradini versin insaallah. Bizede nasip etsin inşallah rabbim..

Canim Hosgeldin nerelerdesin sen ya gittin gorene ask olsun :)
Evinin isinin bitmesine sevindim canim.
Canim anliyamadim bugün kacinci gunundesin ?
Ovulasyon donemi olabiliyor leke. Ama bu yerlesme olabilmesi için çok erken sayilir. Ovulasyon dan sonra 10.-14. Ci gün yerlesme kanamasi olabilir....
Ama hiç te belli olmaz yani, burda her turlusunu gorduk :)
Insaallah hamile sindir canim ! Hade hayirlisi insaallah..
Elfidammmmmmm fistigimmmm hosbuldummmm canim.benim sorma bu ev beni.bitirdi.. daha tam.bitmedide buyukler bitti..
Yapamiyorum resmen.icimfrn.gelmiyor.. normalde takdimmi bitjeden uyuyamazdim bide elimde rahatsiz hizli yapamiyom..
Neyse sen naptin nasilsin.sen anlat bebegim??
Kan bence catlama kanamasiydi.. senin dedugin gibi tutunma kanamasi icin cok erken..
Ama catlama kanamasiysa bizde bos gecirmek:)))

Geri