Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

MC canm sabah sabah beni guldurdun allah da seni guldursun insaallah :)
Hayal ettigim mavi o kadar açik bir renk ki, dort duvari da yapsam bogmaz inanki :) ama senin fikrinide dikkate aldim tatlim :) merak etme sen, gerekirse bi ic mimar bile bulurum :-D hayirlisiyla bebegimiz olsunda, gerisi allah kerim, hersey bi sekilde olur yapilir.
Hayirlisiyla bi hamile jalabilsek.....
ewet çok kötümüş araştırdım o yüzden anesteziyle yaptırtcam
Ben yurdisindayim ve burda anestesi olmadan yapiyorlar. Aslinda o kadar çok aci olmazmis ama benim rahim agzi ve içi darmis o yüzden cok aci oldu.

Ben yurdisindayim ve burda anestesi olmadan yapiyorlar. Aslinda o kadar çok aci olmazmis ama benim rahim agzi ve içi darmis o yüzden cok aci oldu.
bana doktorum sen kesinlikle anesteziyle yaptır dayanamazsın dedi bir kaç arkadaşım da yaptırdı anesteziyle öbür türlü çok zor araştırdım çünkü başta kadın olmak zor aslında :S

bana doktorum sen kesinlikle anesteziyle yaptır dayanamazsın dedi bir kaç arkadaşım da yaptırdı anesteziyle öbür türlü çok zor araştırdım çünkü başta kadın olmak zor aslında :S
KIZLAR BU KADAR ABARTMAYIN LUTFEN BENCE ANESTEZIYLE YAPTIRILACAK HICBIRSEY YOK BUYUTMEYIN GOZUNUZDEKI ACIMASIN SIKMAYIN KENDINIZI BEN YAPTRDIM VE BENM CEVREMDE BI DOLU INSAN YAPTRDI HAFIF BI AGRI OLUYOR SADECE AAMA BEN GULEREK KALKTIM DRUM BANA BRAVO KENDINI COK II MOTIVE ETTIN OLMASI GEREKEN KADAR ACI YASADIN ARASTIRIP GELIYORLAR KENDILERINI KORKUTMAKTAN BASKA BISI YAPMIYORLAR DEDI YANI DOKTORLAR BILE ASLINDA COK ACI OLMAYACAGINI SOLUYOR COK SUKUR KI BENDE COK ACI YASAMADIM BU KADAR KORKMA BENCE KENDINE CESARET VER VE DUA ET BEN SUREKLI SALAVAT CEKMISTIM COK SUKUR SORUNSUZ KALKTIM

Geri