Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar çoooooooook araştırdım bu ballı çörekotu tarçın karışımını okadar kişi sayesinde hamiş kalmışki şok oldum tarifini buldum adetimi bekliyorum eğer adet olursam hemen denicem ya çok umutlandım inşallah hepimize faydası olur buyurun tarif;

Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.

hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp

12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları

büyütüp hormonları düzenler.
Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

ben sabah akşam 1 er tatlı kaşıgı yedim:)

Elfdam adetme 8gun kaldi hayatm dun gece kask agrm karn agrm cok oldu ama bugun yok bi belrti sadece hafif gogus agrsi oda arada oluyo sanrm umudmu kaybedyrm bu ayla ilgli blemyorm yani dun gece Rabbme dua ettm hamleysem bi agri girsin 5dk icnde dye grmedi hayrlsi artk 5dk gectkten snra tekrar agrlar basladi bde benm dkkatmi ceken bisey var bekarlgmdan beri adetme 2hafta kala kafamda yaralar ckar kepek gbi durur cok fazla bu ay hc oyle bsey olmadi

selam kızlar ateş tablosunuda öneririm adet olduğunuzda ateşiniz düşük olur bitince yükselmeye başlar en yüksek olduğunda yumurtlamışsınızdır. eğer hamile deilseniz adete yakın zaman 2 yada 3 gün önce ateşiniz 36 nın altına düşer. bunun için her sabah yataktan çıkmadan ateşinizi ölçüp bi yere yazacaksınız.

Geri