Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Ayy allahim ya konusmayi cok ii biliorum hakarete gelince senden ole seyler duydum mi ohho senin kanamani kendim soledin. Hiii sesini duyma konusuna gelince ne yani rabbim bizim duamizi mi istemiyo die yine kendin soledin ben ne konustugumu da ne duydugumu da unutmam kolay kolay kimseye suc atma sana bisi diuen olmadi buraya huzur buluo stres atmaya geliyoruz kimse huzurumuzu kacirmaya calismasin nedense birkac kisiden fazla insanla kavga eden tek sensin benm kimseyle bi alip verwcegim yok cok sukur

Sen önce dedigimi iyice oku idrak et sonra cevap yaz. Anlasan unutmazsin belki de bir dediğini tekrar edip duruyorsun cevabini verdiğim halde senin yüzünden stres olmaya nietim yok seninle yeterince konuştum senin dediğini demene cevap vermem bir söze bir cevap olur bende seni okumuyor baleye almiyorum hadi bb

Çattık kı ne çattık melek senınle tartışmanın t sı yapılmz bun gercektende ezgiyle de şurayla da tartıştığında anlamıştım ama foruma gırıyorsun slm verıyorsun yazıyorsun dıe muabbet edıyordum surada ıkı kısssa paylaştık hemen atladın ya sana kım ne dedı dua mı etme dedı senın o kadar derdın varkı hep dıosun ya gıt onlar ıcın et rabbım herkesı başka bısı ıcın ımtıhan edıo sen nereye cekıorsun konuyu ben hemen olanlara bısı mı demek ıstedım bu kıssayla rabbım onlarıda deniyor tabıkıde . Ben ne konuştuğumu da ne duydugumuda ıdrar edebılen bı ınsanın sana defalarca soruyorum ama dogru solemedıgın ıcın defalarca yazdım kanama ve dua konusunu da ıkısınıde kendın soledın uzatmayacağım kımsenın canını sıkmaya hakkımız yok dırek destursuz daldın yıne konuşmama ama son olsun benm yazılarımın altına yazman ınsss. defalarca dedın yzmayacagını düşünüyorum artık.
Kızlar kusura bakmayın sızde bı kısssa paylaştım ve gerçekten de bekleyenler ıcın sabretmek de güzel manasında paylaşmıştım bırısı uzerıne alındı yıne Mc cnm senındee bebeısın ıcın cok sevındım rabbım kucağına almaya nasıp etsın sağlıklı buyutmeyı

Slm aleykum kizlar burda ben hepinizden büyügum ve ablaniz olarak sizden rica ediyorum.

BEN BURDA KONUYA NOKTA KOYUYORUM.

Lutfen biraz sayginiz varsa bana karsi, artik bu mesajimdan sonra kimse yazmasin.

Hosgorulu yaklasamiyorsaniz susun daha iyi.

Ben buraya sizden destek almak için neselenmek için geliyorum. Sizin tavriniza bakin. Biribirinizin derdinden dertlenecekken, birbirinize cephe aliyosunuz.

Ayrica mesajlari okudum, alinacak hic bir sey de yok. Hamilelik hassasligina denk geldi malesef. Karsi taraf anlayis gostersin lutfen. Bitti
Hepinizi seviyorum. Bizi burda bir biz anlariz, boşuna birbirinizi uzmeyin.

Hade bakalim, diliyorum ki ssozumu dinler ve uzerine bisey eklemezsiniz.

Slm aleykum kizlar burda ben hepinizden büyügum ve ablaniz olarak sizden rica ediyorum.

BEN BURDA KONUYA NOKTA KOYUYORUM.

Lutfen biraz sayginiz varsa bana karsi, artik bu mesajimdan sonra kimse yazmasin.

Hosgorulu yaklasamiyorsaniz susun daha iyi.

Ben buraya sizden destek almak için neselenmek için geliyorum. Sizin tavriniza bakin. Biribirinizin derdinden dertlenecekken, birbirinize cephe aliyosunuz.

Ayrica mesajlari okudum, alinacak hic bir sey de yok. Hamilelik hassasligina denk geldi malesef. Karsi taraf anlayis gostersin lutfen. Bitti
Hepinizi seviyorum. Bizi burda bir biz anlariz, boşuna birbirinizi uzmeyin.

Hade bakalim, diliyorum ki ssozumu dinler ve uzerine bisey eklemezsiniz.
İyi güzelim kapatalim konuyu sorun yok onu tinlamiyorumda zaten gidiyorum forma o ağzında bnm adim o var diye girmemelimiyim:)

Slm kizlar ben test yaptim negatif cikti iki gun gecti doktora gittim kan tshlili de negatif cikti doktor hamile degilsin dedi cok uzuldum onu gectim o gundur daha adet olmadim doktor afet sokturucu verdi kulsndim yine adet olmadim kizlar hap bitmek uzere niye adet olmuyorumbana dede hormon bizuklugu yok kis de yok e o zaman benim adetim niye bukadr gecikti kafayi yicem yaaa :-( :-(

Slm kizlar ben test yaptim negatif cikti iki gun gecti doktora gittim kan tshlili de negatif cikti doktor hamile degilsin dedi cok uzuldum onu gectim o gundur daha adet olmadim doktor afet sokturucu verdi kulsndim yine adet olmadim kizlar hap bitmek uzere niye adet olmuyorumbana dede hormon bizuklugu yok kis de yok e o zaman benim adetim niye bukadr gecikti kafayi yicem yaaa :-( :-(
Canım bu ay bıze bıısı oldu zaten herkesın gunu gecıyor benm 14 gun gectı cok sukur dun oldum hayırlısı cnm uzme canını bak ben tüpe baslyacaktım ama sımdı düzene gırmesı gerekiyor adetımın
Elfıdam cnm kac oldu senın ınss hayırlı haberlerını alırız senınde cnm

Hayirli cumalar. Herşeyin basi stres neden olmuyor die takilmamaya calis gülüm.birde saracoglunun tarihi vardi sanirim bi bak netten istersen Rabbim cumlemixin yardimcisi olsun

Geri