Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

sifacm rabbim ikimizde hayrli olni versn ama bn hasta olcm btn blrtler var dr 6 ay bkleyn dedi ama beklemk zorrr hmn aslma denmk istyrm rabbim hepmzn yuznu guldrsun:(haber var bna olur mu peki sonucn nasl senn cnm srn varmi

Tekrar merhaba.
Benim göğüs ağrılarım devam ediyor. Hastalanmama daha 10 gün var ama yaklaşık 5 gündür göğüs ağrılarım var.
Bu belirti olabilir mi. ilk defa böyle oluyor.
Arkadaşlar bugün hastalanmam gerekiyordu ama henüz hastalanmadım. Dün geceyi de istifra ederek geçirdim. Bir süredir yorgunluk hissim var. Bugün yerimden kalkamadım başım da ağrıyor. karnımda kasıklarımda ağrı var. Fikri olan var mı.

asyaceylin' Alıntı:
sifacm rabbim ikimizde hayrli olni versn ama bn hasta olcm btn blrtler var dr 6 ay bkleyn dedi ama beklemk zorrr hmn aslma denmk istyrm rabbim hepmzn yuznu guldrsun:(haber var bna olur mu peki sonucn nasl senn cnm srn varmi
Sonucum temiz cikti.kanallar acikmis.ama oyle yazdiklari gibi kolayda olmadi.en sonunda cektigim aciyi tarif edemem.sonrasinda yumurta takibi yapti.dedigi gunleri kacirmamaya calistik.Allahtan hayirlisi.suan 5gun var adetime.cok siddetli karin agrilarim var.goguslerimde ağrıyor ama her adet donemindeki gibi..bekleyip gorecegiz.rabbim tum isteyenlerin yüzünü güldürsun.

anladm canm bze yumurtalk takibi flan hic bse yapilmadi sadece 6 ay bekleyn dzenli iliski olmazsa geln dediler smdi bende dsnuyorum tip merkezlernden birinde yumurta takibi yaptrsam mi bu srecte dye:(bu arada ben adet oldm insallah sen olmazsn sifacm rabbim yuzunu gldrsun bana da umut olursan artk dger aya kaldi:(

Geri