Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

sifaacm hasta oldun mu canm:-*
Yok canim daha 4gun var ben 26gunde bir oluyorum ama zaman hic gecmiyor.aslinda kasiklarimda karnimda agrilarim var.ama denildigi gibi sag kasikta belirgin keskin agrim yok.göğsümde gerginlik agri sizi var ama belirgin damarlar yok.biri varsa belirtinin üçü yok.umutlanmak istemiyorum.cok üzücü oluyor.çokta istiyorum. Hayirlisi.Rabbim Ramazan ayinin yüzü suyu hurmetine hakkimizda hayirlisi olsun.

Teşekkür ederim :ar4fd:
İlk başlarda sol kasığımda batma oldu sonrada ciddi göğüs ağrısı oldu. bu belirtiler hastalanmama yaklaşık 15 17 gün önce başladı. yorgunluk uzun uyuma ve hastalanmama 2 gün kala kusma baş ağrısı en son olarak da adet gecikmesi. rabbim hepinize nasip eder inşallah.
Saol canm cevabn icn benmde 17gun kalA sddetli bel karn agrm oldu suan yok ama blmyrm goguslerm bi kac kere agridi sadece adetme 7gun kaldi suan karnmn alt taraflarnda bacaklarmda damarkar ckmya basldi bkalm hepmz bu ay guzel haberler verrz insallah

Merhaba bende yeni uye oldum ben haziran 8de iliskiye girdim adetim bittikten dortgun sonra ve adetime on gun var ama ben gogus agrisi dokukunca aci ve sag tarafimda dolgunluk hissediyorum ayagim cekilio sanki bugun test yaptum cikmadi cok merak ediyorum :-(

Geri