Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Vallah zekice ama benim kaynanam kimseye benzemez, oyle cikarki isin içinden yine ben kabahatli olurum. Daha once bisey soylemeyi denedim, aglamaya basladi, susturana kadar anam agladi valla.. Cok haddinden fazla kaprisli davraniyo ama sadece bize karsi yapiyo bunu. Diger cocuklarina yapmaz. Kizina gider evini elden gecirir, ben kaynanama gidince ben çok yasliyim hastayim artik elim ayagim tutmuyor der oturur orgusunu orer. Oyle bir tip. Bir soz var, derler ki, cahille ugrasma rezil oldugunla kalirsin.... Diye.. Cok dogru
Canim kaprislerine aldirma agladiginda annecigim aglamak iyi gelicek icini bosaltirsin rahatlarsin seni yalniz birakim de:)

Hayatim kafana takma bunlari ayy cok sukur benim kaynanamda yok boyle davranislar.. sana sordunda anne ogluna sor de canim..
Benimde kntrm yokdu paramda yokdu elimden gelen bisry yok de..
ayy birsuru derdin ustune bunlarida duyunca daha bir kotu oluyor insan..
temizlik konusundada dikkat et agir seyler kaldirma canimm ve insallah hamisdirsinnn
Canim kaynana konusunda biraz filozofluk bi durum yanii bu kadin la idare etmek için gerçekten çok hosgorulu olmam gerekiyo. Kontur e gelince, ev Telefonu sabit faturali oldugunu biliyo o yüzden istiyo ki her gün ariyalim. Esim ilk yil her gün arardi ama artik haftada bir iki en fazla üç defa ariyo, çünkü sagolsun kaynanam esimi tel de en az bir saat tutuyor. Esim de isten geliyo zaten yorgun Yemegini yiyip cogu zaman erkenden yatiyo. Ya kadina anlatiyoruz, hala, anlamiyo. Anlayissiz cok. Anlatsam varya bana ilk gunden yaptigini sok olursunuz. Annemden gelinlerine karsi boyle davranislar goremedigim için, ben sahsen bana yapilinca, hazmefemiyorum. Neyse ya kapatiyorum bu konuyu çünkü konusmak bile sinirimi bozuyo

Geri