Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Canim kaynana konusunda biraz filozofluk bi durum yanii bu kadin la idare etmek için gerçekten çok hosgorulu olmam gerekiyo. Kontur e gelince, ev Telefonu sabit faturali oldugunu biliyo o yüzden istiyo ki her gün ariyalim. Esim ilk yil her gün arardi ama artik haftada bir iki en fazla üç defa ariyo, çünkü sagolsun kaynanam esimi tel de en az bir saat tutuyor. Esim de isten geliyo zaten yorgun Yemegini yiyip cogu zaman erkenden yatiyo. Ya kadina anlatiyoruz, hala, anlamiyo. Anlayissiz cok. Anlatsam varya bana ilk gunden yaptigini sok olursunuz. Annemden gelinlerine karsi boyle davranislar goremedigim için, ben sahsen bana yapilinca, hazmefemiyorum. Neyse ya kapatiyorum bu konuyu çünkü konusmak bile sinirimi bozuyo
Elfidam seni anliyorum hayatim esin alistirdigi icin bastan oyuzden bekliyo..
Yavas yavas zamanla aliscak..
100 kerede olsa soyle anne fatura yuksek geliyor her aradigimda boyle yaparsan arayasim gelmez.. ve arama bir sure..
Esin arasin o konussun ee o konusmuyosa bu senin problemin degil..
Elinden geldigi kadar ara gonlunu yap hos titu buyuklerimiz ama her aradinda boyle vir vir insan cekemez biraz uzak durur.. oyuzden acik soyle anlamiyosa arama..
Aramaniz gereken zaman esin arasin.
Aynem dusunme bunlari ustunde durma at bikenara yasanilanlari gitsin..
Aksi halde hepsi bir travma olarak sende iz birakiyor ve bisure sonra karsina cikiyor bu travmalar

Ya kizlar Maasallah ne güzel fikirler veriyosunuz ya, benim niye aklima gelmiyo bunlar :)
:)))
Insan baskasina verir kendisi bulamaz canim.farkinda degilsin ama sende guzel fikir veriyosun:)
Birseyi biliyorum.. aglama durumunda teselli etmeye caliscan aglama yeter artik uzme ke ndini gibi bakdin ise yaramiyo, yalniz birakcan aglayip icini dokecek:)) ugrassanda ise yaramiyo bari rahat rahat aglasin :))

Geri