Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ark. merhaba bende yenı katıldım buraya. 3yıllık evlıyım yanklasık 1 yıldır cocuk ıstıyurz ama olmuyor. normalde adetım duzellıdır zaman zaman gecıkmelr oluyor. dun olmam gerkıyordu ama olmadım goguslerım de muttıs bı agrı var mıgdem de bulanıyor ama pıskolojık mı bılmıyorum. bırde sol gösumden 1 senedır yesıl bır sıvı gelıyor bunun ıcın doktora gttım ama bı sey cıkmadı bundan kaynaklı olabılırmı dıye dusunuyorum..

H amilemiyim acaba 3yıldır evliyim 2yıldır istiyorum bugün adet olmam gerekti daha olmadım hiç adet belitsi yok sadce biraz göğüslerim ağırıor ide idrarda çok hafif yanma

LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN ADET OLMAMA 1 HAFTA VAR AMA KASIKLARIM 1 HAFTA ÖNCEDEN AĞIRMAYA BAŞLADI BELİMDEDE HAFİF AĞRI VAR HAMİLE OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM ACABA YANILIYORMUYUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN :)

arkadaşlar yardımcı olun lütfen adetime 1 hafta var ama bende 1 hafta önce denaşırı kasık ağrısı çok hafif bel o da arada sırada göğüs uçlarımda çok hafif ağrı acaba hamile olabilirmiyim ama en çok kasık ağrısı var lütfen yardımcı olursanızsevinirim

hamilelk belirtlri en erken nasl anlşlr yardmcı olrsanz sevnrm

aslına bakarsan kişiden kişiye değişir adetin 10gün öncesinden yaşayanlar var adetten sonra belirti yaşayanlar da...bende bu belirtileri yaşadıkça çok kendime sruyordum acaba acaba insanın beyni oyun oynayabiliyor çok istediğinde çok fazla düşünmemeye özen göster uğraşacak bişiler bul kadının işi gücü bitmez :D

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Verdiğiniz bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim ...İnanın bütün hamilelikle ilgili siteleri dolaştım( sanırım bu hamile kalma olayı artık ciddi anlamda takıntı haline geldi bende ) hepsinde buna benzer yazılar vardı ama beni tatmin etmemişti ( sanırım duymak istediğim hep hamile olabilirsiniz cümlesi idi:)) Ama burdaki yazıları ve sizlerin paylaşımlarınızı okudukca kendimi daha iyi hissediyorum ve hamile olmadığım fikrini sanırım daha rahat kabullenebiliyorum ...Hamile kaldığım zaman ilk aileme söylerim diyordum ama sanırım ilk burda söylemek istiyorum :)) Herkeze hepinize ve özellikle böyle bir siteyi bizlere armağan eden admine çok çok teşekkürler..Mutlu kalın sağlıklı kalın ve ( hamile olmak isteyenlere hayırlısıyla Hamiş kalın:))

Geri